[ad_1]

نویسنده ، مدل تناسب اندام و مربی کرک چارلز ، NASM-CPT CES ، می داند که با افزایش سن ، زندگی پیچیده تر می شود. اما این نباید مانع شما شود که در بالای بازی خود باشید. این به شما کمک می کند تا به س questionsالات دشوار آموزشی که با افزایش سن همراه هستند پاسخ دهید تا شما هم بتوانید فراتر از 40 سال باشید.

سالها تنیس شدید بدن من را خراب کرده است. پس از هزاران نوسان با بازوی راست ، شانه راست من به طور قابل توجهی بزرگتر بود ، اما اغلب اوقات نیز درد می گرفت. یکی از دلایل درد این است که من خودآموخته هستم و فرم من هرگز توسط یک حرفه ای کامل نشده است – اما مانند بسیاری از تنیس بازان تفریحی ، در این مرحله از زندگی من هیچ تمرین بدنی خارج از تنیس انجام نداده ام.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای پیوستن به محتوای اختصاصی تناسب اندام و سلامتی ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

هنگامی که من کار خود را به عنوان مربی شخصی در سن 47 سالگی شروع کردم ، متوجه شدم که شانه راست من چقدر تنگ و فرسوده است. انجام فعالیت های ساده مانند انداختن یک توپ سافت بال یا جمع کردن پیراهن پشت سرم کمی دشوار بود. شانه چپ من نیز به طور محسوسی از رشد کافی برخوردار نبود. تمرین متقاطع برای من یک مفهوم خارجی بود ، بنابراین سالها در سمت چپ بالاتنه من غفلت شد. اگرچه من تقریباً به اندازه دهه های 1920 و 1930 تنیس بازی نمی کنم ، اما هنوز هم هزینه تمام آن تاب های معیوب را در گذشته می پردازم.

خوشبختانه من تقریباً 10 سال پیش در کلاس صدور گواهینامه وزن شرکت کردم و با ورزش هاله آشنا بودم. یادگیری این موضوع به من فهماند که اوضاع شانه ام چقدر خراب است و دقیقاً چه کاری باید در این مورد انجام دهم. هاله دمبل تمرین خوبی برای قدرت شانه است ، اما من آن را به همان اندازه برای تحرک شانه دوست دارم. به عنوان یک پاداش اضافه شده ، ورزش همچنین می تواند یک تمرین اساسی عالی باشد.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

هاله را می توان تقریباً با هر چیزی مانند دمبل یا توپ دار تهیه کرد ، اما من ترجیح می دهم از دمبل استفاده کنم زیرا دسته ها چسباندن دستگاه را آسان می کنند. برای تنظیم کردن ، بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه ، کاملاً محکم روی زمین قرار دهید (می توانید با وضعیت زانو بالا نیز امتحان کنید). دمبل دستگیره ها را در حالت وارونه ، درست در مقابل صورت خود نگه دارید. گلوت ها را فشار دهید ، هسته را محکم کنید و شانه ها را فشار دهید تا بدن کاملاً در جای خود قفل شود.

برای شروع حرکت ، دور دمبل اطراف سر خود را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا زمانی که به موقعیت اولیه برگردید. سپس مکث کرده و آن را در جهت خلاف جهت عقربه های ساعت دور سر خود حلقه کنید. تمام حرکات باید از شانه های شما ایجاد شود. هنگام راه رفتن ، مهم است که هسته خود را تا آنجا که ممکن است محکم نگه دارید ، زیرا وزن دمبل ثبات شما را از بین می برد. همچنین ، عدم تحرک و قدرت در شانه ها می تواند باعث دور شدن ستون فقرات ، خم شدن یا آرام شدن شود تا از دمبل اطراف سر خود عبور کند.

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، بهتر است هاله را با دمبلی با وزن بسیار کم شروع کنید. وقتی اولین بار آن را امتحان کردم ، از دمبل های سنگین استفاده کردم. شانه راستم بسیار سفت و ناخوشایند بود. سپس من از دمبل های سبک ، فقط 5 پوند (حدود 11 پوند) استفاده کردم و خوب کار کرد. بنابراین من پیشنهاد می کنم برای تست تحرک خود به نور بروید ، سپس در صورت احساس راحتی بیشتر وزن اضافه کنید.

برای شروع 3 ست 6 تا 8 تکراری را هم در جهت عقربه های ساعت و هم در خلاف جهت عقربه های ساعت امتحان کنید ، یا 40 ثانیه ، 20 ثانیه تکرار در هر دو جهت را برای 3 تا 4 دقیقه اجرا کنید.


این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر