[ad_1]

مربی شان تی به عنوان خالق برنامه های تناسب اندام مانند Insanity و T25 ، با سفرهای تناسب اندام خود به بسیاری از افراد کمک کرده است تا اعتماد به نفس خود را پیدا کنند – اما هنوز هم مواردی وجود دارد که او نسبت به ظاهر خود احساس ناامنی می کند.

در آخرین قسمت او اعتماد و ایمان داشته باشید پادکست ، شان صحبت می کند که چگونه ، به عنوان بخشی از کار خود ، اولویت را در رعایت آخرین روندهای تناسب اندام و تأثیرگذارها قرار می دهد – اما پیمایش از طریق عکس پس از عکس از فیزیکدانان خارجی در شبکه های اجتماعی می تواند تأثیر ذهنی و عاطفی بگذارد.

سلامت مردان mvp

او می گوید: “اگر کسی تصویری ارسال کند و بگوید:” سلام ، من لاغر شده ام ، احساس خیلی خوبی دارم ، بالاخره شش بسته خودم را پس گرفتم “، عالی است ، یک سفر وجود دارد. “اما اگر کسی به شما احساس بدی می دهد زیرا به معنای واقعی کلمه” شما باید چنین بنظر برسید و این روش صحیح برای داشتن بهترین هیکل است “، پس شاید کسی است که مجبور نیستید از او پیروی کنید.”

وی ادامه می دهد: “قانون اساسی من این است كه اگر آنها بدن خود را نشان دهند و پیامی و سفر به آن وجود داشته باشد و آنچه را كه برای الهام خودم لازم دارم برآورده كند ، من آن را دنبال خواهم كرد.” “اما من قطعاً باید کنترل این الگوریتم را بدست آورم.”

وی همچنین اذعان می کند که علاوه بر اینستاگرام ، یک عنصر اضافی برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرایان نیز وجود دارد زیرا فیزیک در فرهنگ عجیب و غریب دوستیابی مردانه ، به ویژه در برنامه های دوست یابی ، نقش زیادی دارد. او می گوید: “چیزی در دنیای همجنسگرایان وجود دارد که آنها دوست دارند از چربی شرم کنند و شما انواع مختلفی از بدن دارید ، مانند شوخی بازها ، خرس ها ، چربی ها است.” “شما به عنوان یک نوع بدن تعریف می شوید … من فقط فکر می کنم این خیلی آزار دهنده است و بر خلاف اعتماد به نفس ما عمل می کند.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در جای دیگری از قسمت ، شان به برخی از تکنیک هایی که برای تقویت اعتماد به نفس خود استفاده می کند ، از جمله “تنظیم مجدد” دیدگاه های خود در ابتدای هر روز ، وقت گذاشتن برای تفکر و انجام مکالمات مثبت و دروس را ذکر می کند. از هر کاری که می کند

وی در پایان گفت: “به آینه برو و فقط خودت را دوست بدار.” “و اگر شما مجبور باشید این کار را هر روز انجام دهید تا از این افکار” آنچه دیگران در مورد من فکر می کنند “یا صدای پشت سر شما خلاص شود ،” آیا دیگران باید فکر کنند که من جذاب هستم “، اگر مجبور باشید نگاه کنید برای خلاص شدن از شر آن هر روز آینه بزنید ، لطفاً این کار را انجام دهید … شما قدرت ایجاد تغییر و پیشرفت در زندگی خود را دارید تا از این که هستید واقعاً عالی باشید. “

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir