[ad_1]

در یک ویدیوی اخیر ، مربی تناسب اندام و YouTuber یوجین تئو مجموعه ای از تغییرات کوچک را نشان می دهد که مبتدیان می توانند در روش deadlift خود ایجاد کنند تا بتوانند ایمن تر شوند و یک پایه محکم ایجاد کنند.

اشتراک mvp سلامت مردانه

موقعیت شانه و تیغه شانه

تئو توضیح می دهد که هنگام آماده شدن برای بلند کردن ، خم شدن با شانه ها به صورت عمودی در بالای هالتر با پاروهایی که پشت آن قرار دارند ، می تواند باعث ریزش باسن شود و سپس از پشت خم شود. در همین حال ، خم شدن بیش از حد از خط باعث می شود که بیشتر از این بالابر از طریق کمرتان عبور کنید. وضعیت شانه “لکه شیرین” تیغه های شانه شما را مستقیماً بالای هالتر قرار داده و شانه ها را کمی جلوتر از هالتر قرار می دهد.

وی توضیح می دهد: “آنچه در اینجا خواهید یافت این است كه ران شما به طور طبیعی خیلی بالا یا خیلی پایین نخواهد بود.” “از این به بعد ، deadlift به خودی خود یک حرکت نسبتاً ساده می شود. تمام کاری که شما می کنید این است که فقط بایستید. در مورد فشار دادن چیزی ، فشار دادن چیزی یا عقب کشیدن زیاد فکر نکنید. فقط بایستید.”

ایستادن

تئو معتقد است که اگر موقعیت شانه شما درست باشد ، بدن شما به طور طبیعی در راحت ترین حالت بلند کردن تنظیم می شود. “اگر من خیلی عقب هستم و وقتی می خواهم بکشم شانه هایم بالای میله باشد ، خواهید دید که چگونه شروع می کنم به جلو ، بنابراین مطمئناً می خواهم نزدیک شوم. اگر خیلی نزدیک قرار بگیرم ، پاهایم قبل از شروع آسانسور ، هالتر را به موقعیت بهتری سوق می دهند. ”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

فرم چک لیست

در پایان تئو با تشریح شکل ایده آلی که باید در هر مرحله از بالابر نشان دهید ، ارائه می شود. ابتدا اطمینان حاصل کنید که لگن شما به صورت عمودی در زیر قفسه سینه قرار گرفته است. از طریق دیافراگم نفس عمیق بکشید و هنگام انجام این کار باید احساس کنید قسمت میانی شما متورم است. سپس دستان خود را تا جایی که ممکن است پایین پاهای خود قرار دهید تا صفحه را بگیرید ، مراقب باشید که خم نشوید. باسن خود را به آرامی به عقب فشار دهید تا خم شود و هالتر را بگیرید ، و از لگن و پشته های قفسه سینه حمایت کنید. هالتر را بگیرید ، آن را محکم بگیرید ، آزاد شدن را از آن بکشید ، و سپس بایستید و سپس وزنه را به روشی آهسته و کنترل شده به سمت پایین بلند کنید.

وی توصیه می کند: “چند تمرین را صرف کنید تا با اندکی جابجایی در شیار خود قرار بگیرید.” “روی یک سری شاید 5 یا 10 تکراری تمرکز کنید و اطمینان حاصل کنید که هر یک از این تکرارها با یک وزن راحت کاملاً یکسان به نظر می رسند. وقتی می توانید این کار را انجام دهید و این الگوی حرکت را با این نقطه شیرین ریشه دار کنید ، می توانید شروع کنید افزایش وزن و فکر کردن در مورد تنش کلی بدن. “

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر