[ad_1]

امسال همه ما کمی متفاوت به مسائل نگاه می کنیم و عادات قبل از همه گیری مانند رفت و آمد به محل کار یا برنامه های شلوغ را زیر سال می بریم. ما همچنین لباس های متفاوتی می پوشیم و کمد لباس های خود را جدا می کنیم تا در سبک زندگی آهسته تری قرار بگیرند. یک سوال که باعث شد در هنگام چیدن قفل بهار امسال سرم را خراش دهم: چرا من یک کشوی کامل از تی شرت های پنبه ای آغشته به عرق دارم؟ (این شناخت با اعتماد به نفس حاصل می شود که من تنها نیستم.) حضور در تمام مدت باعث شد که کیفیت اصول کمد لباس مانند لباس زیر ، لباس زیر و جوراب را در سطح جدیدی درک کنم. اکنون که این اصول یکنواخت روزمره ما هستند ، وقت آن است که جدی بگیریم.

وارد شوید: مجموعه لوازم ضروری روزمره Rhone. رونا یکی از سلامت مردان مارک های تحریریه برای تجهیزات آموزش درجه یک و لباس راحتی – همه پیشنهادات آنها شیک ، راحت و پر از جزئیات دقیق طراحی است. اکنون رونا به کشوی بالایی شما راه پیدا کرده است. Rhone با استفاده از این لباس زیر جدید ، فروشگاهی یک طرفه برای تمام نیازهای کمد لباس شماست.

ملزومات روزمره دقیقاً گزینه مقرون به صرفه ای نیست ، اما اگر یکی از تمرینات مورد علاقه نمادین رون هستید ، از قبل می دانید که محصولات با کیفیت آنها هر پنی هزینه دارد. و مانند لباس های فعال آنها ، این موارد اصلی شما نیستند. این همه در جزئیات است: پارچه های نرم ، تنفس و مواد چربی زدایی بدن – و بهترین قسمت ، بدون برچسب و برچسب آزار دهنده. این لباس زیر بدون اصطکاک است که برای فراموش کردن حتی وجود آن طراحی شده است. روزهای طولانی انجام (عمدتا) هیچ کاری خیلی راحت تر نمی شود.

(PS: از فروش جمعه سیاه Rhone بهره ببرید ، 30 درصد تخفیف در کل سایت تا 30/11 تا 30:30 برای گرفتن آنها با قیمت پایین تر.)


رون

مختصر باکسر لوازم ضروری روزانه

به لباس زیر مورد علاقه جدید خود سلام برسانید ، که بسیار راحت است و هرگز مجبور نخواهید شد به آن فکر کنید (و حتی ممکن است فراموش کنید که کاملاً لباس زیر می پوشید.) برای مبتدیان ، آنها از پارچه ای فوق العاده نرم و مخلوط با پنبه پیما و مد . پیما یک پنبه اصلی است که احساس راحتی با تنفس زیادی را ایجاد می کند. مودال ضد آب و بسیار بادوام است – دو مورد از مهمترین ویژگی های لباس زیر مناسب سرمایه گذاری است. آنها همچنین دارای یک کیف راحتی داخلی هستند که برای زندگی مردان شما بسیار سخت تر از یک کیف کانتور دوخته شده در کنار لباس زیر است که ابعاد جدی و پشتیبانی داخلی را فراهم می کند. کمربند نازک به خوبی شکل خود را حفظ می کند و تا کمر شما مشخص می شود و در جای خود باقی می ماند.

لباس زیرهای Everyday Essentials در دو طول مختلف – بوکسور 7 اینچ یا صندوق عقب 5 اینچی – موجود است و کاملاً روی ران قرار می گیرد تا تغییر مکان ندهد. آنها برای همه چیز از یک روز فعال تا فقط ورزش در خانه مناسب هستند.


رون

هر روز ملزومات Crewneck

اصول روزانه
rhone.com

26.00 دلار

پیراهن های جدید رون فقط تی شرت های معمولی نیستند که می توانید زیر لباس های بهتر خود بپوشید. آنها به طور عمدی برای لایه بندی طراحی شده اند. این پارچه از همان پارچه مخلوط شده با پنبه پیما و مalد لباس زیر ساخته شده است ، بسیار راحت تر و انعطاف پذیر تر از تی شرت های قدیمی شما است. آنها راحت می آیند ، اما نگران نباشید ، آنها هنوز هم واقعا تنفس می کنند. به لطف اسپندکس اضافه شده به مخلوط پارچه ، آنها همچنین کشش کمی دارند ، بنابراین تحرک شما را محدود نمی کنند. آستین ها و صندوق عقب به صورت مخروطی هستند تا مونتاژ در نواحی مشکل دار (زیر بغل!) و رانندگی دور کمر از بین برود. همچنین هیچ درز در کنار یا زیر بازوها وجود ندارد – یک ویژگی عالی که در هنگام پوشیدن چندین لایه لباس ، ترتیب درزها را از بین می برد.


رون

ملزومات فعال جوراب مچ پا

مانند سایر قسمت های این مجموعه ، این جوراب های مچ پا نیز با جزئیات طراحی هوشمند همراه هستند. اول از همه ، آنها مهمترین ویژگی را در هر جوراب راحت شامل می شوند: این روبان راضی کننده روی دنده های اطراف فرورفتگی. این مانند آغوش مداوم روی پا است و در طی فعالیت پشتیبانی زیادی می کند. یک نوار حوله ای نیز روی انگشت پا و پاشنه وجود دارد تا بتواند پوشش اضافی را در آن مناطق با بیشترین ضربه ایجاد کند. دسته داخلی پاشنه در قسمت بازشو مانع از سر خوردن آنها به سمت پایین کفش می شود و همین امر آنها را برای آموزش ایده آل می کند. آنها همچنین از فناوری ضد بو استفاده می کنند تا پا و کفش شما را پس از هر بار پوشیدن تازه نگه دارند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر