[ad_1]

داستان زیر شامل اسپویلر برای ماندالوریاییفصل 15 ، مومن.


 • ماندالوریایی شخصیت های زیادی را در این راه معرفی کرده است ، اما در هسته اصلی آن همیشه دو نفر حضور داشته اند: ماندالوریان و کودک یودا.
 • اگرچه او از چهره و شخصیتی مستحکم برخوردار است ، اما بالاخره مومن اثبات می کند که ماندو برای نجات گروگ دست به هر کاری خواهد زد.
 • شواهد موجود در این قسمت – و پایان جذاب این قسمت – ثابت می کند که گه در شرف واقعی شدن است.

  در 15 فصل آن تا کنون ، ماندالوریایی شخصیت های زیادی را وارد کرده است. شخصیت های جالب ، هیجان انگیز و سرگرم کننده زیادی نیز وجود دارد. اما برای تمام سرگرمی هایی که با Frog Lady یا Ahsoka Tano یا Boba Fett یا هر چیز دیگری داریم ماندالوریایی همیشه در مورد دو نفر وجود خواهد داشت: تیتر مندلوری ما دین جارین و هنرمندی که قبلاً با نام Baby Yoda شناخته می شد (اکنون با نام Grogu شناخته می شود).

  “مومن” اولین قسمت از ماندالوریایی کاملاً بدون گروگ باشد و اگرچه این یک قسمت هیجان انگیز با بازی ها و اکشن های خوب بود ، نبود آن کوچک احساس شد. و این کل ماجراست – هر چقدر ماندالوریان ، که مردی سرسخت و بی میل بود ، پدر کودک یودا شد. و او درست مثل ما احساس کرد.

  یک هفته پیش ، در ابتدای فاجعه ، بینندگان برای اولین بار خنده مانو را شنیدند که او با یک توپ کوچک بازی کرد و دید که کودک یودا از قدرت خود استفاده می کند. ماندو مردی بسیار جدی است – او می تواند کنایه آمیز و عصبانی باشد ، اما این اولین بار بود که می شنیدیم که او خنده اش گرفته است. بنابراین در حالی که می دانستیم موف گیدئون مدتی در حال تعقیب گروگ است ، او در واقع تا پایان اپیزود در نقشه خود موفق بود ، اما این واقعا به او آسیب رساند.

  the mandalorian season 2 episode 7 مومن

  دیزنی

  پس از دو اپیزود اکشن بزرگ در “جدی” و “تراژدی” ، هر آنچه که در پی خواهد آمد ، همیشه قبل از فینال فصل 2 ، که قرار است چندین مورد از این داستان ها را کامل کند ، کمی ناامید کننده خواهد بود. و در حالی که م Belمن به اندازه دو قسمت قبلی به داستانهای همه جانبه اضافه نكرده است ، اما با شگفتی هایی كه به ما نشان داد از همان ابتدا ماندو چقدر رشد كرده است.

  جهنم ، حتی به ما نشان داده شده که او از فینال فصل 1 تا چه اندازه رشد کرده است. ماندو در فصل گذشته قاطع بود که هیچ موجود زنده ای نمی تواند چهره او را ببیند – و اصرار IG-11 این بود که نه یک موجود زنده که حتی به او اجازه می داد کلاه ایمنی دین را برداشته و جان خود را نجات دهد. در حال حاضر ، با گروگو ربوده شده ، ماندو کسی است که تصمیم دارد کلاه ایمنی خود را در ISB از بین ببرد ، و آنچه را که برای حفظ پوشش خود در راه نجات Baby Yoda لازم است انجام می دهد. (همچنین می تواند تماس خوبی با دیدار اوایل فصل با بو-کاتان باشد ، که به او خبر داد که راه او ممکن است نباشد بر فقط مسیر.) وقتی کلاه ایمنی او برداشته می شود ، حتی می توانید آسیب دیدگی او را ببینید. این چیزی نیست که او پرورش یافته است تا باور کند باید انجام دهد ، اما او این کار را می کند زیرا این تنها راه است.

  ماندالوریایی بدون کلاه ایمنی

  دیزنی

  در انتهای اپیزود ، با داشتن یک ماجراجویی دیگر با میفلد – و با خدمه جدیدی از Boba Fett ، Kara Dune و Fenech Shand که همه در آن هستند – ماندو احساس قدرت می کند. او از این که چه کسی است ، به چه چیزی علاقه مند است و آنچه را که هدف آن است ، پرهیز نمی کند. او پیامی را با صدا و صریح و دقیقاً به کشتی موف گیدئون می فرستد و تهدیدات خود گیدئون را از فصل 1 تکرار می کند.

  mh mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین استفاده را ببرید.

  سلامت مردان

  “او به زودی با من برمی گردد.” – می گوید ماندو از طریق یک پیام فرافکنی. “او برای من بیشتر از چیزی است که شما هرگز می دانید.” لرز ما می گوییم که تمام وقت ، اما پدرو پاسکال در این نمایش و این نقش بسیار خوب است.

  اول ، می توان فرض کرد که عنوان این قسمت – “مومن” – به میفلد بیل بور اشاره داشته باشد. او مزدوری است که در ظاهر خود در فصل 1 سرد ، محاسبه گر و تا حدودی بی رحم بود ، اما در فصل 2 کمی پیچیدگی بیشتری نشان می دهد. او درد دید و صدمه دید ، و به نظر می رسد که زمان زندان او را به طور جدی تغییر داده است – هر دو ماندو و کارا دون آن را اعتراف می کنند. او ممکن است به سادگی م theمنی باشد که با او صحبت می شود. اما ما به یک جهت دیگر نگاه خواهیم کرد.

  در واقع ، “مiمن” مایفلد نیست ، بلکه در عوض عنوان محبوب مان ماندوریان ، آقای دین جارین است. ایمان او ذاتاً هیچ چیز نیست جنگ ستارگان بر اساس – مانند ، مثلاً لحظه “درست است – همه اینها” توسط هان سولو قدرت بیدار می شود. نه ، ایمان او برای اولین بار صرفاً در ارتباط و رابطه ای است که با کودک یودا برقرار کرده است. اخیراً ، در قسمت قبلی ، دین را دیدیم که چقدر از پسر بچه کوچک مراقبت می کند. او آماده بود که به راحتی او را مفقودالاثر بپذیرد اما سرانجام ، در اینجا – به هر حال ، ما دیدیم که او با هشدار جهنمی در مورد موف گیدئون عبور کرده است – او می داند که کیست و می داند او چیست. او فرزند خود را برمی گرداند.

   این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر