[ad_1]

ممکن است صحنه ای را به یاد بیاورید جنگ ستارگان قسمت دوم: حمله کلون ها هنگامی که جمعیت جدی با تعداد زیادی از نیروهای جدایی طلب در یک کلوسیم گلادیاتور در سیاره Geonosis برخورد می کنند. در آنجا ، با اوج گرفتن نبرد ، ماس ویندو به میدان برخاسته و ردایش توسط یک شکارچی فضل به نام جنگو فت به آتش کشیده می شود. ساموئل ال جکسون ، که همانطور که هست قهرمان کامل فیلم اکشن است ، با گردن زدن به قاصدک ماندالوریایی ، کلاه ایمنی و هر چیز دیگری پاسخ می دهد. اندکی بعد ، علاوه بر چند حضور بی خانمان در جنگ های کلون یک سریال انیمیشن ، در واقع دیگر هرگز نام جانگو یا پسرش را بدون پدر بابا نمی شنویم. یعنی تا این فصل جدید ماندالوریاییجایی که Jedi و Fetts به طور ناگهانی برای مولتی ورس زنده بسیار مهم شدند جنگ ستارگان همانطور که با یکدیگر قطبی می شوند.

در حال حاضر فقط یک قسمت از فصل دوم وجود دارد ماندالوریایی در دیزنی پلاس. این فینال احتمالاً برخی از انتهای آزاد را که از زمانی که آسوکا تانو داستان را کاملاً روی ماه جنگل Corvus خنثی کرده باقی مانده است ، به هم متصل می کند. ما می توانیم درک کنیم که چرا ronin فضایی از Grand Admiral Thrawn پیروی می کند. ما می توانیم معنی پایک Beskar جدید دین را بیاموزیم. و حتی می توانستیم دریابیم که چگونه ماف گیدئون به دارکسابر ختم شد.

اما من فکر می کنم آنچه که بسیاری از ما واقعاً می خواهیم بدانیم این است – چه کسی Baby Yoda را از سفارش 66 نجات داد انتقام سیتی ها، و کدام جدی در شرف پاسخ دادن به تماس برای آموزش پسر کوچک و گرسنه سبز است؟ برای من ، این دو سوال می تواند و باید، همین جواب را داشته باشید. این مهمتر خواهد بود اگر کسی که گروگو را در دوران ماقبل تاریخ نجات داد ده ها سال بعد برگردد تا به او کمک کند تا یک شوالیه جدی شود. و من فکر می کنم اگر دیزنی واقعاً می خواهد دیگری را خلق کند لحظه؛ اگر آنها خواهان پدیده ای از فرهنگ پاپ هستند ، همانطور که در اولین حضور Baby Yoda ، استاد جدی که آنها برای این بازیگر نیاز دارند ، کسی نیست جز Mace Windu از Samuel L. Jackson

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

تعداد اندکی جدی وجود دارد که می تواند پسر کوچک را از خشم آناکین اسکای واکر در معبد جدی نجات دهد. این می تواند یودا باشد ، که منطقی خواهد بود ، زیرا راهب پیر وحشتناک همان نگاه را با گروگ کوچک داشت. اما اگر چنین بود ، پس چرا او وارد می شود بازگشت جدی که لوک اسکای واکر “آخرین امید جدی” بود. از وجود گروگ آگاه است ، چرا او در مورد او به لوک نمی گوید؟ Cal Kestis و Ce Junda نیز از آنجا هستند Fallen Orderو انبوهی از بازماندگان ، همه آنها در مورد جریان جرم کاملا مبهم هستند جنگ ستارگان جمعیت – ببخشید جوکاستا شماره، هیچ کس به شما اهمیت نمی دهد!

همین امر برای زنده مانده زنده ، که به طور بالقوه می تواند جیب مربی گروگ را اشغال کند ، صدق می کند. هر دو لوکا و لیا در حال حاضر بسیار شلوغ هستند – لیا هنوز در حال تحصیل است و علاوه بر آن ازرا بریجر (شخصیت اصلی Star Wars Rebels سریالی که توسط ماندالوریایی رئیس ارشد دیو فیلونی) ، هیچ یک از جنگجویان حساس به نیرو در اینجا منطقی نیستند. البته ، من می توانستم عزرا را ببینم که آسوکا را بیش از آستانه در عمل زنده دنبال می کند – زیرا او مطمئناً با شکل جدی ای مطابقت دارد که خطر پیوند را درک می کند – اما عزرا جدا از ارتباطش با آسوکا ، در واقع ارتباط دیگری با طرح فعلی ندارد. خط اینجا در بهترین حالت ، او برای هر اتفاقی که رخ می دهد جانبی خواهد بود.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

از طرف دیگر ، میس ویندو نمی تواند بیشتر پیچیده شود ماندالوریایی پایان. البته جدی افتاده ، پدر بابا فت را سر برید. وی رئیس شورای جدی بود. او احتمالاً یکی از بسیاری از استادانی بود که به جوانان مانند گروگو آموزش می داد. او شاهد پایان یافتن نظم جدی بود و از نزدیک دید که وابستگی عاطفی پادوان چه کاری می تواند انجام دهد. و او ارتش كلون را به خوبي مي شناخت ، گردان نيروهايي كه به تصوير جنگو فت خلق شده بودند (بوبا خودش يك كلون پدر بود ، البته “بدون تغيير”). نجات گروگ از معبد جدی در روزی که ویندو دچار برق گرفتگی شد (اما کشته نشد!) توسط دارت سیدیوس می تواند آخرین اقدام شخصیت رسوا شده استاد باشد ، قبل از اینکه او برای چند دهه مخفی شود. مثل دوست قدیمی ات یودا.

اگر میس ویندو ، با ریش ، و با ریش ، با بازوی بیونیک و رنگ برنزه ، مجبور بود کاپوت خود را برداشته و خود را به جنگ ستارگان کهکشان برای اولین بار در 30 سال گذشته ، چقدر می تواند دلسرد شود تا ببیند باب فت آنجا مقابل او ایستاده است؟ و بالعکس! اولین بار که یکدیگر را دیدند ، میس پاهای پدر فت را قطع کرد. سپس در جنگ های کلون نمایش تلویزیونی، بابا جوان سعی می کند با کشتن ویندو انتقام پدرش را بگیرد (و موفق نمی شود). و سپس ، سالها بعد ، فت پایان خود را (تقریباً) به دست تیغ دیگری از شمشیر دریافت کرد و باعث شد وی به خاطر خدا در گودال سرلک سقوط کند. این ذکر این واقعیت نیست که ارتش کلون ها ، که نسخه هایی از این مزدوران کهکشانی را تولید می کردند ، در نهایت خبر از نابودی دستور جدی داد.

پوشش بیشتر نمایش های مورد علاقه شما

esquire.com

ماس ویندو و بابا فت دقیقاً از همین نوع هستند جنگ ستارگان افسانه ها. هر دو شخصیت های فرعی مشهوری هستند که بیش از زمان واقعی روی صفحه نمایش تخیل بیشتری از طرفداران امتیاز کسب کرده اند. آنها تبعیدی هستند. آنها هر دو مرده تلقی می شوند و هستند. و هنگامی که به موضوع می رسد ، آنها جنگجویانی هستند که قربانی نقشه های بزرگ پالپاتین برای سلطه کهکشانی شدند. نمی توانم ترکیب بهتری داشته باشم. از این گذشته ، فت توسط یک شکارچی فضل معروف به کشتن جدی بزرگ شد.

ساموئل ال جکسون در حال حاضر یکی از بازیکنان اصلی اکوسیستم دیزنی است ، زیرا قرار است در سری آتی دیزنی پلاس شرکت کند ، تهاجم مخفیانهو احتمالاً برای سالهای آینده در یک میلیون نمایش و فیلم مارول دیگر ظاهر خواهد شد. بنابراین منطقی خواهد بود اگر دیزنی قبلاً در جذب این شخصیت سرمایه گذاری کرده باشد – که آخرین بار دیدیم یک دستش کم است ، از یک ساختمان پرواز می کند اما هرگز در زمین دفن نمی شود – به بی ربطی بازمی گردد. اگر نه ، دیو فیلونی و جان فارو: لطفاً این ایده را در نظر بگیرید! با او بدو! رایگان است! فصل بعد فقط به سام جکسون سیلی بزنید ماندالوریایی و یک سری دیگر از spinoff خواهید داشت ، همه بسته و آماده برای رفتن!

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و مطالب مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر