[ad_1]

ماندالوریایی فصل 2 قسمت 6 اسپویلرها را دنبال کنید.

ما گریه نمی کنیم ، شما گریه می کنید! خوب ، بنابراین قبل از اینکه به قسمت این هفته بپردازیم ماندالوریایی ، همه ما باید برای یک ثانیه از تهویه هوا جلوگیری کنیم و به تصویر بزرگتر نگاه کنیم. آره، زرد کودک یودا توسط موف گیدئون ربوده شده است ، و بله ، این توپ کمال دوست داشتنی ماکارونی ممکن است به زودی به دارک ساید تبدیل شود ، اما سلام ، حداقل بابا فت بازگشت.

سازش کاملی که ما امیدوار بودیم نیست ، اما بازگشت شکارچی فضل معامله بزرگی است که نه یک بلکه دو نظریه اساسی طرفداران را همزمان تأیید می کند.

پس چگونه به این مرحله رسیدیم؟ “تراژدی” به طرز فریبنده ای آسان آغاز می شود ، در حالی که ماندو و گروگو فقط در اطراف بازی آویزان بودند و در کشتی توپ می زدند. با این حال ، به محض ورود به Typhon ، چیزهای قهوه ای به سرعت به فن برخورد می کنند زیرا Baby Yoda جادوی خود را از Force می سوزاند ، و یک میدان نیروی نفوذناپذیر ایجاد می کند که ماندالوریایی نمی تواند وارد آن شود.

اما این چندان بد نیست ، درست است؟ خوب ، اگر یک کشتی خاص فقط نیامده باشد ، درست است …

بله ، پنج قسمت بعد ، ماندالوریایی اکنون تأیید کرده است که بازی اپیزودی تمو موریسون در اولین نمایش فصل دوم بازگشت باب فت را ایجاد کرده است. آیا او را به یاد می آوری؟ او مردی است که بسیار شرم آور “مرد” جنگ ستارگان: بازگشت جدی.

واضح است که بابا فت در حال حاضر زنده و سالم است ، مشتاق بیرون کشیدن زرهی است که کوب وانت در قسمت اول فصل دوم به ماندو باز می گردد. در طول پنج هفته گذشته ، همه ما حدس زده ایم که کاموای قبلی Temuera Morrison نشانه بازگشت باب است ، اما احتمال اینکه این نسخه همچنان یک کلون یا حتی شخص دیگری باشد ، بسیار کم بود.

خیلی سریع ، این قسمت آخر تأیید می کند که بازگشت Temuera به عنوان باب در واقع معامله واقعی است و این تمام نیست. در طی این برخورد اولیه ، یکی دیگر از آشنایان در قالب Fennec Shand ، مزدوری که آخرین بار در فصل 5: قوس دیدیم ، برمی گردد.

اما چگونه شخصیت مینگ-نا ون در نهایت با Boba Fet کار می کند؟ پاسخ این مسئله در یک نظریه طرفدار دیگر پیچیده شده است که ما را به فصل اول می رساند.

در قسمت پنجم از ماندالوریایی، دین جارین با یک شکارچی فضل به نام تورو ملاقات کرد و با هم سعی کردند فنک را برای کار بگیرند. بدون جزئیات زیاد ، همه چیز گیج شد و در پایان قسمت ، Fennec مورد اصابت گلوله قرار گرفت و برای مرگ رها شد. اما البته او اصلاً رها نشده بود. در صحنه آخر ، یک چهره مرموز به “جسد” فنک نزدیک می شود و در کنار او زانو می زند …

پس این مرد چه کسی بود و چرا آنها می خواستند به فنک کمک کنند؟ آیا او هنوز زنده بود؟ قسمت بعدی هیچ اشاره ای به این رمز و راز نمی کند ، که بدون آنچه در فصل 14 اتفاق افتاد بی پاسخ مانده است. با تشکر از این قسمت آخر ، اکنون می دانیم که Fennec توسط بوبا فت نجات یافت ، که به ترمیم جراحات وی با برخی از کاشت های سایبرنتیک کمک کرد.

با خوشحالی ، مدتهاست که طرفداران گمان می کنند که به هر حال چنین است. وقتی بوبا به بدن بیهوش فنک نزدیک می شد ، بینندگان می توانستند صدای جغجغه ای را بشنوند فوق العاده یادآور سر و صدایی بود که بابا فت هنگام ورود به آنجا ایجاد کرد امپراتوری به عقب برمی گردد.

بنابراین به راحتی می توان گفت که هر دو این افشاگری ها برای طرفداران سرسخت تعجب آور نخواهد بود. مدت هاست که بسیاری از مقالات و انجمن ها مشکوک هستند که بابا فت کلید هر دو رمز و راز است ، اما دیدن این موضوع هنوز هم بسیار زیباست. جنگ ستارگان افسانه سرانجام خود را بر روی صفحه رستگاری داد.

این بابا به جای اینکه فقط بایستد و باحال به نظر برسد ، قبل از اینکه زره خود را بگیرد ، در حال شلیک به اسلحه های حمله است. به نظر می رسد شکارچی فضل مورد علاقه همه ، یکی دو چیز را در این گودال سرلک یاد گرفته است.

در حالی که قسمت کوچکی از ما واقعاً از این بابت نگران هستیم ماندالوریاییفصل دوم بیش از حد وسوسه در مورد خدمات فن دار شده است ، ما بیش از حد نگران Baby Yoda هستیم و نمی توانیم مدت طولانی روی آن صحبت کنیم. اکنون که می خواهیم در تلویزیون هایمان فریاد بزنیم و از دیزنی برای بازگشت سالم گروگ دعا کنیم ، ما را معذور کنید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر