[ad_1]

فراموش کردن این در میان همه آسان است ماندالوریایییک کامو است ، شمشیرهای روشنایی (و شمشیرهای تیره و تار!) ، و پایان مسابقه نامگذاری Baby Yoda ، اما پدرو پاسکال یک قهرمان واقعی است. من مطمئن هستم که وقتی این بازیگر برای بازی در نقش دین جارین در این برنامه ثبت نام کرد ، حتما تصور می کرد که چنین خواهد شد کمی زمان بیشتری روی صفحه بیرون از کلاه ایمنی عرق مندو است.

اما نه. جدا از یک لحظه کوتاه از چهره به خوانده در فینال فصل 1 ، ما فقط یک بار چهره پاسکال را دیده ایم ، با ماندو به اعتقاد ماندالوریایی پایبند است ، که پوشیدن کلاه ایمنی را اجباری می کند. اما پاسکال ، یک بازیگر باتجربه در نوع خودش ، نمی تواند برای همیشه پنهان بماند ، نمی تواند؟

خوب ، اگر شما به RedMit TheMediocreCritic اعتقاد دارید ، تعداد بیشتری پاسکال در پیش رو خواهیم دید. اگر گرفتار شوید ماندالوریاییآخرین قسمت است ، شما می دانید که ما احتمالاً در آینده ماموریت نجات داریم. سرانجام Moff Gideon Baby Yoda را دزدید ، این بدان معنی است که Mando به زودی وارد آزمایشگاه شماتیک امپراتوری خواهد شد. مشکل: زره پوش ماندو در حال حاضر کاملاً قابل تشخیص است.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این چیزی است که The MediocreCritic می گوید:

او حتی قادر به عبور از اولین مجموعه نگهبانان bescar نیست. در این طرح لازم است که شما قادر به پرتاب کلاه ایمنی به سمت هواپیمای حمله نباشید. او باید تظاهر به افسر یا شخص دیگری کند که معمولاً در کلاه ایمنی مخفی نیست. او یکی از مهمترین اصول ایمان خود را نقض خواهد کرد. از نظر موضوعی ، این کار می کند. او باید گذشته خود را رها کند و آینده خود را در آغوش بگیرد

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

آیا بهترین سرگرمی ها ، تناسب اندام و سلامتی را می خواهید؟ شما به جای درست آمده اید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH برنامه MVP و دسترسی به ویژگی های منحصر به فرد ، نکات آموزش و موارد بسیار دیگر.

سلامت مردان

این یک تئوری عالی است: ماندو علاوه بر اینکه کاملاً باورپذیر است (به نظر می رسد تقریباً همه گوشه کهکشان ماندو او را تشخیص می دهند) ، با برداشتن کلاه ایمنی از لحاظ قانونی نشان می دهد شخصیت وی در دو فصل نمایش چه مقدار رشد کرده است. از او بخواهید بدود ، بازی کند یک مرد خوب و پدر و مادر پرورشی. از بین بردن کلاه ایمنی خود ، بازمانده ای از گذشته او به عنوان شکارچی فصل 9-5 ، کار خود را انجام داده و رفتن به خانه سفر را خاتمه می دهد.

بعلاوه ، همانطور که TheMediocreCritic می نویسد: بیشتر پدرو پاسکال!

این نقطه اوج ساختن سریال است. همه انتخابات ، تغییراتی که او ایجاد کرده است منجر به این لحظه می شود. ماندو آماده است برای کسانی که دوستشان دارد انجام دهد؟ آیا او آماده نجات هویت ، آیین و آیین قدیمی خود برای نجات پسر بزرگ خود است؟ البته اینطور است. او دیگر یک محافظ نیست. او پدر است. این بدان معنا نیست که ماندو دیگر از کلاه ایمنی استفاده نخواهد کرد ، او همچنان دوست دارد هویت خود را پنهان کرده و از سر خود محافظت کند ، اما در فصول آینده چهره بیشتری از پدرو پاسکال را خواهیم دید.

ما امیدواریم که دوست ما از Reddit حق داشته باشد و ببینیم که Mando هنگام تغذیه توپ نقره ای اطراف کشتی ، صورت کوچک خیره کننده ای از Mando ایجاد می کند. (یا … کشتی بعدی هرچه باشد. RIP. متاسفم.)

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر