[ad_1]

ماندالوریایی فصل 2 قسمت 5 اسپویلرها را دنبال کنید و عمده هستند.

ماندالوریایی فصل دو نحوه مشاهده ما را تغییر داد جنگ ستارگان به بیش از یک راه روابط با اسنوک ، بابا فت و حتی منفورترین قسمت های کانن تأثیر پایداری در کل این حق رای دادن داشته است ، اما فقط در قسمت پنجم از فصل دوم ، که ماندالوریایی ما همه چیز را برگرداندیم و تصمیم گرفتیم همه آنچه را که فکر می کردیم می دانیم تغییر دهیم این به طور خاص نشان می دهد

از زمانی که دین جارین برای اولین بار Baby Yoda را به تصویب رساند ، در غیر این صورت به عنوان ترسناک ترین تخریب تخم مرغ در کهکشان شناخته می شود ، هدف اصلی Mandaloriana اتحاد این موجود با عضو جدی است. به نظر می رسید که تنها کسی که به Force حساسیت دارد می تواند به باز کردن اسرار Baby Yoda کمک کند و او را به راه درست هدایت کند.

به نظر می رسد سیزده قسمت در نهایت ماندو به هدف خود رسیده است. به لطف کمک Bo-Katan ، دین توانست ردیابی آسوکا تانو ، جدی مرموز کند که نام او فوراً فریادی از طرفداران سرسخت مردم جنگ ستارگان کائنات.

پس از یک درگیری اولیه – که باعث فریاد ما شد – این زوج با هم متحد شدند تا دادستان را سرنگون کنند و دسته ای از جنگ های pew-pew را تحریک کردند ، که در میان بهترین هایی است که این مجموعه تاکنون به تصویر کشیده است.

خنده دار است ، اما مکالمات بین این جنگ ها بیشتر ما را مجذوب خود می کند. اول ، بله ، ما باید در مورد نام واقعی کودک صحبت کنیم – گروگو. آیا به اندازه “کودک یودا” شیرین است؟ نه آیا وقتی ماندو اکنون از آن نام استفاده می کند و گروگو با آن چشمان گرد و بزرگش به او نگاه می کند ، به طرز دردناکی جذاب است؟ فکر می کنم همه ما جواب این سوال را می دانیم.

اما این تمام چیزی نیست که ما در این هفته آموخته ایم. به لطف آگاهی آسوکا با گروگو ، ما همچنین چیزهای زیادی در مورد گذشته او کشف کردیم. به نظر می رسد که کودک یودا (بله ، ما از ترک او امتناع می کنیم) توسط استادان جدی برای سالها در سیاره Coruscant آموزش دیده است. از زمان به قدرت رسیدن امپراتوری همه چیز تمام شد. گروگو پنهان شد تا اینکه کسی او را از معبد بیرون برد.

در این مرحله ، خاطرات کودک کمرنگ می شود و تمام احساسات آسوکا احساس انزوای او است. یعنی تا زمانی که با ماندالوریان آشنا شد. آسوکا همچنان آزمایش نزدیکی گروگو به نیرو را ادامه می دهد و در ابتدا از شرکت در این کار امتناع می ورزد. بعد از اینکه دین مداخله کرد ، بیبی یودا دست به کار شد و ثابت کرد که پس از مجبور شدن برای پنهان کردن این همه سال ، توانایی های او کم نشده است.

اما یک مشکل وجود دارد. آسوکا نمی تواند – یا نمی خواهد – گروگ را آموزش دهد. او نه تنها ترس زیادی در او احساس می کند ، بلکه به طور خاص ، رابطه Baby Yoda با Mando بیشتر او را نگران می کند. “دلبستگی او به شما باعث می شود او در برابر ترس ، عصبانیت آسیب پذیر باشد.”

آسوکا به عنوان یک شاگرد سابق آناکین اسکای واکر ، مردی که در نهایت دارت ویدر شد ، خیلی خوب می داند “این احساسات یک شوالیه کاملاً آموزش دیده جدی چه کاری می تواند برای بهترین های ما انجام دهد.” آسوکا ترجیح می دهد به جای این که گروگ را به مسیر تاریکی هدایت کند ، اجازه دهد توانایی های او کاملاً از بین بروند.

ماندو امیدوار است که آسوکا بتواند نظر خود را تغییر دهد ، اما حتی بعد از اینکه او به او کمک کرد تا با قاضی مبارزه کند ، او هنوز از آموزش Baby Yoda امتناع می کند. تصور کنید اگر آسوکا تمام کلبه های شیطانی را که قبلاً انجام می داد می شناخت ، چه واکنشی نشان می داد …

با این حال ، همه امیدها از بین نمی روند. پس از این امتناع ، آسوکا به ماندالوریایی می گوید که باید گروگ را به برخی خرابه های جدی در یک سیاره دیگر ببرد ، جایی که می تواند مستقیماً با نیرو ارتباط برقرار کند ، با استفاده از “سنگ رویت” واقع در بالای کوه ، زیرا ، جنگ ستارگان. در آنجا ، کودک یودا می تواند مسیر خود را انتخاب کند ، و هنگامی که او با نیروی فورس تماس می گیرد ، یکی از معدود جدی باقی مانده حتی ممکن است حضور او را حس کند و به دنبال او بیاید.

تا به حال، ماندالوریایی تقریباً به طور کامل در تلاش برای یافتن شخصی مانند Asoka متمرکز شده است. اما مطمئناً ، هیچ کس دوست ندارد که این نمایش به این زودی ها به پایان برسد ، بنابراین اکنون که او اولین زندگی خود را انجام داده ، عاقلانه است که نویسندگان در مورد کاراکتر ماندو تجدید نظر کنند.

البته ، کودک یودا هنوز هم می تواند از کمکهای جدی استفاده کند ، اما اکنون تمرکز بر روی یافتن مسیر خود توسط گروگ است ، که ممکن است بسیار تاریک تر از حد انتظار هر کسی باشد که این ماپت کوچک زیبا ظاهر شود سال گذشته برای اولین بار با ما بود.

در طول فصل اول ، طرفداران مشکوک بودند که ممکن است اتفاق عجیب و غریبی برای کودک یودا هنگام استفاده از Force Choke رخ دهد ، اقدامی که معمولاً برای کسانی است که به سمت Dark Dark خم می شوند. امسال نیز همه ما با عشق نسل کشی کودک به تخم مرغ شوخی کردیم ، اما تا زمانی که آسوکا نگرانی خود را ابراز کرد ، مدارک مشخصی دریافت کردیم مبنی بر اینکه کودک یودا واقعاً می تواند به تاریکی بخورد.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

البته ، ممکن است – و احتمالاً – “کودک” مورد علاقه همه باشد که سرانجام بر این انگیزه ها غلبه کرده و راه عدالت را انتخاب کنیم. اما در دنیای جنگ ستارگان، هیچ تضمینی وجود ندارد که چهره های قهرمان همیشه قهرمانانه باشند. البته ، گروگو زیبا است ، اما فرصت کمی وجود دارد ماندالوری ها ستاره دستیابی به موفقیت همچنین می تواند بزرگترین شرور او باشد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir