[ad_1]

 • مارتا استوارت فقط یک ویدیوی خنده دار اینستاگرام را از تزئین برخی از کلوچه های حشیش به اشتراک گذاشته است دوست او ، اسنوپ داگ.
 • همچنین ملکه خودتان کار کنید برخی از کلوچه های “استخوان سگ” را نشان می دهد که روی لعاب دوست پسر خود “DOGG” نوشته شده است.
 • طرفداران با انواع ایموجی هایی که می توانید تصور کنید نظرات او را پر کردند.

  این مارتا استوارت است به صورت کامل در روحیه جشن. وی به احترام دوست خود اسنوپ داگ چندین کلوچه حشیش شکل را شکسته و آنها را در یک ویدیوی زنده اینستاگرام نشان داد.

  وی عنوان این ویدیو را عنوان کرد: “فقط یک ویدیوی کوتاه تا روح کوکی شما را جلب کند!Marthastewart #marthastewartcookieperfection.”

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  او در حالی که دوربین برای یک پیشخوان پر از کلوچه های تزئین شده زیبا که شامل درختان کریسمس ، قلب است ، می گوید: “من برای کریسمس تزئین می کنم ، و کلوچه ها زیاد است! به نظر می رسد جن های سانتا همه جا در آشپزخانه من بودند.” ، کمان ، دانه های برف ، ستاره و آب نبات. او کیسه ای لوله ای پر از یخ در دستان خود دارد و سنگ تمام می گذارد به یک کلوچه حشیش شکل.

  او می گوید: “من فقط آن را در لعاب سبز فرو بردم و اکنون آن را با نقاط قرمز تزئین می کنم.” “من کلوچه حشیش درست می کنم زیرا من تظاهرات بزرگی را با اسنوپ داگ انجام دادم و این برای او … آن کوکی های برگ حشیش است.”

  این همچنین برخی از کوکی های “استخوان سگ” را نشان می دهد که روی آنها “DOGG” نوشته شده است. و این شاهکار یک کلوچه است که صورت اسنوپ به او نشان می دهد او سیگار را می کشد قطعاً شناخته شده برای.

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  “من و Snoopdogg فقط یک درس” یک ساعته “در مورد پخت و تزئین کوکی ها برایsalesforce وsalesforcejobs به پایان رساندیم. 400،000 نفر در سراسر جهان ما را با شوخی و تزئین تماشا می کردند. این بسیار سرگرم کننده بود! “او پست خود را نوشت.

  در چرخ و فلک عکس می توانید کوکی های شکل و حشیش بیشتری را از نزدیک مشاهده کنید.

  طرفداران با هر شکلک زیر آفتاب نظرات او را سرازیر می کنند. یکی از پیروان نوشت: “هرگز نمادین تر از کوکی های تعطیلات Martha Leaf وجود نخواهد داشت.” دیگری ارسال شده است: “این بهترین است! دوستی شما یک هدف است!”

  یک طرفدار چشم عقاب با اشاره به اینکه مارتا سخت کوش این ویدئو را قبل از طلوع فجر منتشر کرد ، اظهار داشت: “مارتا ، تو وحشی هستی. اگر من بیشتر تحت تأثیر کوکی علف های هرز یا این که ساعت 4 صبح آن را پست کردی تحت تأثیر قرار بگیرم ، idk هستم.”

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر