پارتیشن آکاردئونی که از چوب بامبو ساخته می شود از زیبایی خاصی برخوردار می باشد. پارتیشن دوجداره partition با Mdf های 16 میلیمتری ساخته می شود که تمام لبه های Mdf با نوار pvc عایق شده است. عموما شیشه پارتیشنها عایق حرارتی و صوتی مناسبی هستند و از هدر رفت انرژی جلوگیری میکنند. مقاومت در برابر صوت، گرما و سرما، عایق مناسب در برابر اشعات مضر نور خورشید (اشعه UV) و … شیشههای سیکوریت دوام و مقاومت بسیار بالاتری نسبت به شیشههای معمولی دارند در نتیجه در برابر ضربات ناگهانی به سادگی شکسته و خُرد نمیشوند. امروزه شیشههای پارتیشن از نوع شیشه سیکوریت و امن تولید میشوند.

پارتیشن بندی اداری ام دی اف نوع دیگر شیشه پارتیشنها به صورت ضد گلوله و با استفاده از شیشه لمینت تولید میشوند. استفاده از این نوع پارتیشن به منظور تعیین و مشخص سازی حریم بین دو محیط صورت می گیرد. بعضی از ضروری ترین ویژگی های طراحی مبلمان اداری و پارتیشن اداری شرکت های مدرن، ایجاد فضاهایی برای همکاری و تشریک مساعی است، مثل اتاق ملاقات خصوصی، اتاق کنفرانس و البته فضاهایی برای میز اداری انفرادی.اگر شما در طراحی مبلمان اداری خود فقط فضای باز دارید، در این صورت چگونه می توانید در شرکت هم فضاهایی گروهی برای همکاری داشته باشید و هم فضاهایی داشته باشید که برای کار انفرادی با تمرکز حواس بالا لازم است؟ این نوع پارتیشن بندی قطعا شفافیت کاری را بالا تر می برد شما به عنوان مدیر مجموعه بهتر می توانید بر بخش ها نظارت داشته باشید و وقت شما در مراجعه به بخش ها تلف نمی شود. دیوار جداکننده بسته به فضایی که تصمیم به تقسیم بندی آن را دارید، قابل طراحی و اجرا خواهد بود؛ به همین علت شما میتوانید با توجه به دکوراسیون محیط یا چگونگی تقسیم بندی فضا، پارتیشن مورد نظر را انتخاب نمایید.

اینکه شما برای خرید در قیمت پارتیشن اداری تردید دارید باید به شما بگوییم که هیچ قیمت بالا یا پایین بی دلیل نخواهد بود و حتما علتی وجود دارد. تهران، مشهد، مازندران، اصفهان، کرج، شیراز 4.4 / 5 ( 13 امتیاز ) یکی از سختترین مراحل در زمان تغییر دکوراسیون یا سفارش کمد و کابینت، پیدا کردن یک کابینت ساز متعهد و حرفهای است. اما آیا پیدا کردن یک تیم برای پارتیشنبندی اداری کافیست؟ این شرکت در حوزه ایجاد اشتغال، به شاغل نمودن ۱۳۰ نفر از افراد متخصص و نیمه متخصص پرداخته است و با این تعداد توانسته به مجهز نمودن 200 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی، تولید کردن 27 هزار متر مربع پارتیشن های اداری برای ادارات مختلف و تولید و ایجاد 50 هزار متر مربع سقف های نمایشگاهی بپردازد. این موضوع به ویژگی شخصی سازی و حفظ حریم خصوصی افراد کمک میکند و همچنین باعث ایجاد سکوت و آرامش در محیط میگردد.

پارتیشن اداری
این پارتیشن به وفور در فضاهای اداری به کار می رود و این امکان را برای کارمندان فراهم می نماید که به محیط بیرون از حریم خصوصی خود نیز مشرف باشند. شرکت آرکا علاوه بر پارتیشن بندی اداری در تمامی زمینه های ساخت و ساز مانند مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، بازسازی، دکوراسیون اداری و غیره فعالیت می نماید. استفاده از این نوع مدل پارتیشن دوجداره که بهترین در نوع و مدل خود می باشد به تمامی مصرف کنندگان توصیه می شود چرا که نصب و استفاده از امکانات پارتیشن دوجداره نوعی آینده نگری محسوب می شود . پارتیشن شیشه ای اداری، یک محوطه سازی شیک و زیبا در تمامی مکانهای اداری و حتی خانهها زیبایی و فضای آرامشبخش از اولویتهای اصلی به کمد و پارتیشن اداری شمار میآید. این پارتیشن در مدل ها و طرح های متنوعی ساخته می شود با ما در ادامه همراه باشید تا درباره لیست قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره ، متحرک و فریم لس بپردازیم.

ایندکسر