درمارولر سابق بر این توسط متخصصین پوست به منظور تقویت تولید کلاژن و درمان اسکارهای پوست صورت و جوانسازی پوست استفاده میشده است. این درمان در تحریک تولید کلاژن موثر است. به طور مثال درمان چین و چروک و ترک های پوست بعد از چند ماه صورت میپذیرد ولی برای درمان زخم های عمیق به زمان بیشتری نیاز دارید. متاسفانه سوزن های کوتاه تر از 0.5 میلیمتری دیگر برای تحریک کلاژن استفاده نمیشود و به همین دلیل برای مراقبتهای ضد پیری مناسب نیستند.

به همین دلیل این روش درمانی تهاجمی محسوب نمیشود. این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از سوزن های 2.0 و 2.5 میلیمتری در خانه پیشنهاد نمیشود. استفاده از سوزن های بلند برای درمان زخم های عمیق پیشنهاد میشود. در این بخش از سلامت پوست و موی دلگرم درمان مرحله به مرحله درمارولر را برای شما شرح داده ایم. اگر مشکل شما کاهش چین و چروک ها و رد زخم است باید از سوزنی که حداقل 0.5 میلیمتر باشد برای صورت و برای بدن از نوع 1.0 یا حتی 1.5 میلیمتری آن استفاده کنید. به طور مثال اگر نمیدانید بین سوزن 1.0 میلیمتری و 1.5 میلیمتری کدام را باید انتخاب کنید همیشه از گزینه کوتاهه تر استفاده کنید.

اگر میخواهید از سوزن 1.5 میلیمتری استفاده کنید حتما محلول بیحسی آن را نیز تهیه کنید. همچنین درمارولر به عنوان یک روش درمانی در منزل، جهت بهبود ظاهری پوست نیز به درمارولر شادی بیوتی کار میرود. تکنیک استفاده از درمارولر برای میکرونیدلینگ صورت و بدن بسیار اهمیت دارد پس با دقت به نکاتی که گفته میشود توجه کنید: تقسیم صورت یا بدن به نقاط مختلف روند کار را برای شما سادهتر خواهد کرد. با حرکات رفت و برگشتی این کار را انجام ندهید! اگر شما هم به دنبال یک روش خانگی جوانسازی پوست هستید استفاده از درمارولر و انجام عمل میکرونیدلینگ صورت و بدن یک روش ایدهآل برای شماست اما به شرطی که طرز استفاده صحیح در درمارولر را بدانید و به پوست صورت و بدن خود آسیب نزنید.

را به پوست تزریق میکنند که متخصص برای شما هرکدام را بسته به نیاز تجویز میکند. در صورت استفاده از درمارولر به همراه سرم، میزان جذب مواد سرم تا 90 درصد افزایش پیدا میکند. در طول 5 روز پس از استفاده از درمارولر، کلاژن ایجاد شده توسط بدن در ناحیه تحت درمان جای میگیرد .

ایندکسر