پودر قهوه گانودرما لاته

یک بسته 4 عددی قهوه فوری دکتر بیز، یکی دیگر از نوشیدنی های ساخته شده توسط دکتر بیز، از ترکیب اسپرسو و شیر بخارپز با پودر قارچ گانودرما تهیه می شود.

 

قهوه لاته فوری دکتر بیز با قارچ گانودرما 20 عدد. این محصول پرطرفدار که در فروشگاه آریوکالا موجود است ، جایگاه ویژه ای در بین قهوه خورها به ویژه جوانان پیدا کرده است. اگر قهوه را برای تفریح، لذت یا انرژی می نوشید، به شما این مژده را می دهیم که با نوشیدن قهوه Eben علاوه بر موارد فوق، می توانید از مزایای سلامتی بیشتری نیز بهره مند شوید.

 

همانطور که می بینید، دکتر بیس کافه لاته یک قهوه فوری با عصاره گانودرما است. این قارچ گیاهی که در طب سنتی چینی بسیار محبوب است، قهوه لاته را به معجون برای درمان و تسکین بیماری ها تبدیل کرده است. عصاره گانودرمای موجود در این محصول قهوه شما را به خواص بی شمار این قارچ دارویی تبدیل کرده است. به همین دلیل است که مصرف این محصول توسط بسیاری از متخصصان تغذیه توصیه می شود. برخی از خواص قهوه گانودرما لاته عبارتند از:

 

کمبود اشتها

رفع یبوست

پیشگیری از بیماری آلزایمر

مشکلات معده را حل کنید

کاهش اضطراب و استرس

پیشگیری از پوکی استخوان

ویژگی های گانودرما لاته:

طعم شیرین و خامه ای برای شروع درست روز

نیازی به صرف زمان زیادی برای تهیه لاته نیست

حاوی گانودرما لوسیدوم ارگانیک

 

نحوه استفاده:

طعم های مختلف را با افزودن لفاف محصول به آب در حال جوش آزمایش کنید.

ترکیبات:

پودر قهوه، پودر ریش (گانودرما لوسیدوم)، شیر پودر، شکر،

 

خامه غیر لبنی (شربت گلوکز جامد، روغن نباتی، کازئینات سدیم (مشتق شده از شیر))،

 

فسفات دی پتاسیم، فسفات پنتااسید، دی اکسید سیلیکون.

 

آخرین ماده برای تهیه این لاته خامه است و استفاده از خامه در لاته یک انتخاب است اما چون طعم شیرین و خامه ای به آن می دهد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

خواص قهوه گانودرما لاته بیزینس

خواص گانودرما امروزه برای هیچکس شناخته شده نیست و تقریبا همه از خواص این نوشیدنی برای بدن اطلاع دارند. کافی است فواید قهوه گانودرما را در موتورهای جستجو جستجو کنید و با مقالات علمی فراوان به نتایج مثبتی دست خواهید یافت. مصرف قهوه گانودرما توسط دکتر بیز به طور کلی به دلیل تقویت سیستم ایمنی، بهبود گردش خون و کاهش استرس می تواند تاثیر بسزایی در تنظیم هورمونی و سلامت عملکرد سایر اندام ها داشته باشد.

 

به جرات می توان گفت که تقریباً همه بیماری ها تا حدودی با آسیب و تضعیف سیستم ایمنی و عصبی بدن به وجود می آیند. به عبارت دیگر، قدرت سیستم ایمنی و میزان استرس می تواند از عوامل بسیار مهم در بروز بسیاری از بیماری ها باشد.

 

این قهوه با توجه به مقادیر زیاد ویتامین ها و ریزمغذی ها مانند آهن، کلسیم، پتاسیم، سدیم، فسفر و مقادیر زیاد فیبر می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها به ویژه بیماری های قلبی موثر باشد. دستگاه گوارش و پوست آنتی اکسیدان های قوی موجود در گانودرما به کاهش وزن کمک می کند و از تحلیل عضلات و پیری زودرس جلوگیری می کند.

 

 

ایندکسر