[ad_1]

 • پل مشترک حمله (JAB) برای قرار دادن پل های روی آب و سایر موانع طراحی شده است.
 • JAB تضمین می کند که واحدهای ارتش همیشه یک پل قابل حمل دارند که برای تحمل وزن تانکها مناسب است.
 • لایه جدید پل جایگزین مدل قدیمی تر می شود که بیش از 50 سال قدمت دارد.

  سربازان لشکر 1 پیاده ارتش آمریكا (مکانیزه) در حال آزمایش سیستم جدید ردیابی خودرو هستند كه برای ساخت سریع پلهایی با قابلیت مخزن در عرض چند دقیقه طراحی شده است. پل مشترک حمله مشترک (JAB) می تواند در عرض 3 دقیقه یک پل 60 متری مستقر کند و به تانک های پیاده و وسایل نقلیه جنگی اجازه عبور از رودخانه ها ، خندق ها ، دهانه ها و سایر موانع موجود در میدان جنگ را بدهد.

  JAB جایگزین پل پرتاب قدیمی Armored Vehicle Launch Bridge (AVLB) می شود ، وسیله نقلیه ای آنقدر قدیمی است که مخزنی که در آن مستقر شده است دیگر استفاده نمی شود.

  وسایل نقلیه نظامی

  نمونه اولیه مخزن پل گذاری بر اساس چرچیل شاسی تانک پیاده نظام ، جنگ جهانی دوم.

  کتابهایی با قلم و شمشیرگتی ایماژ

  مدت ها پیش ، جنگ مکانیزه ، که موضوع تانک و سایر خودروهای جنگ پیاده است ، نیاز به واحدهای پل ویژه ای را دید. وسایل نقلیه زرهی به طور قابل توجهی سنگین تر از همتایان غیرنظامی خود هستند و بسیاری از پل های دنیا برای حمل تانک های اصلی جنگ 50 تنی امتیاز ندارند. واحدهای زرهی سنگین همچنین ممکن است نیاز به عبور از رودخانه ها و سایر موانع آبی داشته باشند که برای یک فورد یا خندق های ضد تانک حفر شده توسط دشمن برای محدود کردن مانور بسیار عمیق است.

  نتیجه: وسایل نقلیه پل. پل ارتش AVLB فعلی در دهه 1960 طراحی شده است. AVLB بدنه مخزن M60 Patton را می گیرد و یک پل 60 فوتی به آن اضافه می کند. اما AVLB به چندین دلیل منسوخ شده است: این واقعیت که M60 تقریباً 30 سال پیش بازنشسته شده است ، وسیله نقلیه کندتری نسبت به سایر وسایل نقلیه زرهی است که در جنگ سفر خواهد کرد و تنها 70 تن ارزش دارد و به سختی تولید می شود قادر به پشتیبانی از یک تانک مدرن 68 تنی M1A2 آبرامز است.

  AVLB آنقدر قدیمی است که نیاز به تعویض آن بیش از آن بود که وسیله نقلیه برای کار مفید باشد.

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  سربازان ارتش کارولینای جنوبی گارد ملی گردان 4 ، هنگ 118 و شرکت مهندس 174 تمرینات ترکیبی سلاح شکنی را در مرکز آموزش mccrady ، eastover ، sc ، 3 نوامبر 2018 شرکت های پیاده گردان 4 انجام می دهند حمله هدف را با استفاده از پشتیبانی از 174th Platonic Assault Mobility Assault Platons برای کاهش موانع ، از بین بردن و عبور از شکاف های کوتاه نیروهای ترکیبی با استفاده از موشک های شبیه سازی شده میکرونی m58 ، پاکسازی موشک های مین ، پاکسازی میادین مین ، موانع سیم را شکستند ace m9 زرهی و قرار دادن یک پل بر روی شکاف با پرتاب یک ماشین زرهی m60 پل avlb قبل از پایین رفتن برای پاک کردن عکس ارتش هدف ما از کارکنان گروهبان جری بوفن ، 108 امین روابط عمومی

  AVLB با گارد ملی ارتش کارولینای جنوبی پل خندق را خاموش می کند ، نوامبر 2018

  عکس ارتش آمریکا توسط ستاد گروهبان. جری بوفن ، شماره 108 روابط عمومی

  JAB همچنین جایگزین پل حمله Wolverine شد ، که یک تلاش اولیه برای جایگزینی AVLB بود. ولورین بر اساس شاسی M1 ساخته شده و می تواند یک پل 85 فوت را مستقر کند ارتش برای کار و نگهداری دشوار بود، و در حالی که جنگهای مضاعفی را در افغانستان و عراق انجام می داد ، توانایی پرداخت آن را نداشت. ارتش فقط 44 ولورین را برای جایگزینی صدها AVLB خریداری کرد ، بنابراین در نهایت از هر دو استفاده کرد.


  جالبترین اسباب بازی های نظامی


  JAB بدنه مخزن M1A1 Abrams را می گیرد ، سیستم تعلیق مخزن M1A2 بهتر است و یک محور تاشو و یک سیستم پرتاب پل هیدرولیکی جایگزین برجک (و تفنگ اصلی) می کند. JAB هنوز 60 فوت را پوشش می دهد ، اما این پل جدید می تواند تا 85 تن را در خود جای دهد. همچنین می تواند یک پل مستقر کند فقط در 3 دقیقه.

  استفاده از بدنه تانک مدرن باعث مقاومت بیشتر JAB در برابر آتش دشمن از جمله خسارات ناشی از مین های انفجاری و آتش توپخانه می شود.

  پل منفجر

  پل 60 فوتی از وسط ماشین دو برابر می شود. 85 تن را در خود نگه می دارد.

  لئوناردو DRS

  JAB سابقه سنگین پیشرفت دارد. دپارتمان آزمایش و ارزیابی عملیاتی پنتاگون در سال 2019 اعلام کرد که این سیستم جدید از “ضعف اطمینان سیستم” و کاستی های آن رنج می برد. بنابراین JAB دوباره در کوره قرار گرفته است و به نظر می رسد آزمایشاتی که در این ماه توسط لشکر 1 پیاده انجام شده تایید می کند که پیمانکار ارتش و دفاع لئوناردو DRS پیشرفت هایی داشته است.

  آ مقاله جدید در مورد اخبار ارتش می گوید که طی تمرین اخیر در فورت ریلی ، کانزاس ، JAB “40 عبور طبیعی از شکاف ها و 22 پیشرفت با سلاح های ترکیبی از موانع تاکتیکی علیه وسایل نقلیه را انجام داده است.” در مقاله مربوط به ارتش ، سربازان می گویند که به سیستم جدید اعتماد دارند.

  طبق گفته ارتش ، این سرویس حدود 337 JAB خریداری می کند – برای جایگزینی AVLB به میزان 1: 1 کافی است. تفنگداران در ابتدا قصد داشتند 28 وسیله نقلیه خریداری کنند ، اما به زودی کل سرویس را بازسازی می کنند تمام واحدهای تانک و پل نیروی دریایی را از بین می برد.


  اکنون این را تماشا کنید:

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir