[ad_1]

دوشنبه سایبری اینجاست! در حالی که تاریخ دوشنبه سایبر از نظر تاریخی زمان خوبی برای تهیه تلویزیون های صفحه نمایش بزرگ و تلفن های هوشمند بوده است ، پس انداز امسال مربوط به تجهیزات تناسب اندام خانگی است. (بیایید صادق باشیم: پس از گذراندن بیشتر سال 2020 در خانه ، واقعاً می توانید از یک مرکز تناسب اندام مناسب استفاده کنید.) ممکن است از قبل در حال تهیه کالاهای وزنه و قلب باشید ، اما آیا بعد از تمرین به اصول آن فکر کرده اید؟ ؟

خوشبختانه ، Theragun از برخی از محصولات محبوب خود تا 150 دلار ارائه می دهد.

Teragun بخشی جدایی ناپذیر از یک مراسم پس از تمرین از سال 2008 است – و دلیل آن نیز کاملاً منطقی است. اهمیتی ندارد که در حال وزنه زدن هستید ، در یک کلاس HIIT مجازی شرکت می کنید یا در طولانی مدت ادامه می دهید: همه بعد از تمرین بیش از حد با این عضلات ملتهب آشنا هستند. مطمئناً ، عضلات ملتهب از یک تمرین مخصوصاً طاقت فرسا مانند یک غنیمت کوچک احساس می شوند ، اما هیچ کس نباید با درد زندگی کند. اسلحه های دستی Theragun برای هدایت ، ماساژ و تسکین این عضلات پر تنش طراحی شده اند.

در حال حاضر تراگون از سلاح های محبوب خود تا 150 دلار هزینه می کند. بنابراین کدام یک ارزش افزودن به کالسکه خود را دارد؟ خوب ، همه چیز به سبک زندگی شما بستگی دارد. هر کسی که پا یا همستر تنگ داشته باشد چیزهای زیادی راجع به Theragun’s Wara Roller ، رویکرد به روز شده برای حمام کف پیدا می کند. اگر مدام در حال حرکت هستید ، ممکن است بخواهید مینی قابل حمل Theragun را به سبد خرید خود اضافه کنید. مدل Prime برای هر کسی که برای اولین بار Theragun را امتحان می کند ایده آل است ، اما اگر همه زنگ ها را بخواهید ، PRO یک ماساژ عمیق و عمیق ارائه می دهد که عملا ساکت است.

اما جدی: وقتی معاملات خیلی خوب است ، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir