[ad_1]

جنگ ستارگان: قسمت دوم در اصل زیرنویس کاملاً متفاوتی داشت – و این انتخاب عمدی افرادی بود که طرفدار Jar Jar Binks نبودند.

گانگان ناجور و خوش فکر به عنوان شخصیت اصلی در به تصویر کشیده شد حمله کلون ها‘سلف، اسبق، جد تهدید فانتوم، اما بعداً او نقش کمتری در سه گانه داشت زیرا چند نفر – و این بسیار ملایم است – تماشاگران تحت تأثیر تمسخرهای صفحه اش قرار نگرفتند.

اکنون ، به عنوان بخشی از مصاحبه پشت صحنه کتاب بایگانی جنگ ستارگان: قسمت های I-III 1999-2005 ، احمد بست بازیگر نقش اصلی جار جار فاش کرد که فیلم دوم نامگذاری شده است Star Wars: The Great Adventure of Jar Jar در اولین روزهای تولید.

“[It was like a] وی توضیح داد که انگشت وسط کل ماجرا ، “همه از جار جار متنفرند.”

جورج لوکاس ، خالق حق رای دادن ، در جای دیگری از کتاب که هم اکنون برای سفارش در دسترس است ، نشان داد که چرا او در سال 2012 مجموعه بسیار محبوب دیزنی را فروخته است.

وی گفت: “در آن زمان ، من سه گانه بعدی را شروع کردم ؛ با بازیگران صحبت کردم و شروع به آماده سازی کردم. من همچنین یک همسر صاحب یک دختر شدم.” «ساخت سه گانه 10 سال طول کشید.

“من در سال 2012 69 ساله بودم. بنابراین سوال این بود که” آیا تا آخر عمر به این کار ادامه خواهم داد؟ ” آیا می خواهم این را دوباره تجربه کنم؟ “در پایان ، من تصمیم گرفتم که ترجیح می دهم دخترم را بزرگ کنم و مدتی از زندگی لذت ببرم.

“من نمی توانستم لوكاس فیلم را بفروشم و شخصی را برای كارگردانی تولید كنم ، اما این اتفاق نیفتاد.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir