این روش گاها بدلیل عدم آشنایی پزشک غیر متخصص در مدیریت و ترمیم زخم باعث ریزش مو و اسکتر ناحیه میشود. پزشک با کمک مواد تزریقی ماهیچههایی که باعث افتادگی ابرو میشوند را شل میکند. 3. چشمانتان را ببنید، سپس انگشتان خود را روی پلکتان قرار دهید و با کمی فشار آن را به سمت بالا ببرید. همچنین برای جبران این سنگینی بطور ناخوداگاه عضلات پیشانی فعال میشوند که به بالا بردن ابرو ها کمک کنند و نتیجه آن چینهای عرضی پیشانی خواهد بود که در صورت عدم رفع این مشکل در نهایت چینهای عمیق و ماندگار و چهره خسته و پیر بروز میکند.

هدف از لیفت ابرو رفع چروک های پیشانی ، خط اخم و به طور کلی تمام ناحیه ابرو و پیشانی می باشد. امروزه روشهای بسیاری برای لیفت شقیقه بوجود آمده است که پزشک در جلسه مشاوره با توجه به شرایط و نوع پوست شما یکی از این روشها را انتخاب میکند. در این روش پزشک معالج از نوروتوکسین برای لیفت موقت ابروها استفاده میکند.

به همین دلیل به دنبال راه آسانتری برای لیفت شقیقه هستند، لیفت شقیقه با بوتاکس یکی از بهترین روشهای لیفت بدون جراحی میباشد. در افرادی که ابروهای آنها صاف و بدون قوس هستند، لیفت شقیقه سبب قوس دار شدن ابروها می شود. در جراحی بلفاروپلاستی پلک فوقانی، ابرو و پلک بالایی به عنوان يك واحد در نظر گرفته مى شوند و انجام این جراحی بدون در نظر گرفتن شرايط ابرو، كارى نادرست است. لیفت شقیقه با جراحی یکی از رایجترین روشهای لیفت صورت است.

اگر از عوارض روشهای لیفت شقیقه بیزار هستید و به دنبال یک روش سادهتر و بی دردسر هستید، ورزش درمانی میتواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. بسیاری از افراد از عوارض و دوران نقاهت بعد از عمل جراحی گریزان هستند. در این روش بصورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی و با برداشتن پوست ناحیه شقیقه از داخل مو انجام میشود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت لیفت شقیقه چیست.

ایندکسر