آقایان علاوه بر هورمون های جنسی مردانه که دارند تعداد محدودی هورمون زنانه هم دارند اگر به هر دلیلی این تعادل به هم بخورد ممکن است بافت سینه آقایان مانند خانم ها بزرگ شود. آنچه باید برای بعد از این جراحی مد نظر داشته باشید مربوط به زخم های ناحیه برش خورده است، این زخم ها مانند زخم های جراحی های دیگر به مدت طولانی برای بهبود نیازمند هستند. برای درمان ژنیکوماستی باید به متخصص جراحی یا فوق تخصص غدد مراجعه کنید. برای انتخاب روش مناسب جهت کوچک کردن سینه مردان، نیاز به بررسی و معاینه کامل توسط پزشک متخصص است تا بهترین روش برای جراحی سینه مردان تشخیص داده شده و انجام گردد. 2روز پس از عمل برای ویزیت مجدد باید به جراح متخصص مراجعه کنید. در این صورت هنگام مراجعه ابتدا باید این بیماری های تشخیص داده شود و سپس درمانش آغاز شود. ژنیکوماستی، یا رشد بیش از حد سینه ها در مردان، در هر سنی شایع است و میتوان راه های درمان ژنیکوماستی را در پیش گرفت. بزرگی سینه در آقایان به روشهای مختلفی برطرف میشود و از آنها میتوان به ورزش کردن، استفاده از رژیم غذایی مناسب و همچنین جراحی اشاره کرد. سعی کنید رژیم غذایی مناسب و سالم داشته باشید.

بنابراین نمیتوانید انتظار داشته باشید حتی با چند هفته هم سینه لاغر داشته باشید. در این حالت بیمار تمایل دارد که خیلی سریع وزن خود را کاهش دهد، ولی بایستی توجه شود که بیمار بایستی به منظور تأیید پزشک جهت ادامه ورزش و کاهش وزن حدود شش هفته منتظر بماند. تا 2 هفته پس از عمل به ورزش های سبک مانند پیاده روی پردازید. جلوگیری از قرارگرفتن در معرض برخی از آلایندهها مانند سرب بسیار مهم است. تنها می توان از بیماری های زمینه ای که باعث این بیماری می شوند ، جلوگیری کرد. چاقی و اضافه وزن نیز باعث تجمع چربی ها در ناحیه سینه شده و بعضی از بیماری ها نیز در به وجود آمدن این عارضه دخیل هستند. مقداری درد و تورم بعد از عمل وجود خواهد داشت ولی بعضی کبودی هم خواهند گرفت. به نظر می رسد برخی از افراد دارای اضافه وزن ژنیکوماستی دارند، بدون اینکه واقعاً به این بیماری مبتلا باشند. این عارضه در نوزادن، افراد در سن بلوغ و همچنین افراد مسن رخ میدهد.

همان طور که گفته شد، پسران اواسط بلوغ به موازات رشد اندام های مردانه به طور موقت رشد مختصری در پستان هایشان خواهند داشت. هزینه جراحی لیپوماتیک سینه مردان به عوامل متعددی مثل وضعیت سینه فرد، روش مورد استفاده برای درمان ژنیکوماستی، دستمزد جراح و هزینه های کلینیک و بیمارستان و بستگی دارد که بعد از معاینه توسط جراح لیپوماتیک ژنیکوماستی مشخص می شود. تعدادی از عوامل خطر ابتلا به ژنیکوماستی را افزایش می دهند. بنابراین، تلاش برای کوچک کردن سینه به روش لیپوماتیک در بیماران جوان ممکن است موجب تغییرات ناخوشایند در اندازه سینه شود، زیرا چربی بسیار کمی برای برداشتن وجود دارد. ژنیکوماستی واقعی ناشی از رشد غده یا بافت پستان است که در مردان در مقادیر بسیار کمی وجود دارد. اغلب اوقات یک دیسک لاستیکی محکم از بافت، که مستقیماً در زیر ناحیه پستان قرار دارد، در حین معاینه احساس می شود. اغلب مردان در طول دوران بلوغ دچار مشکل بزرگ شدن سینه میشوند، اما در درصد کوچکی از مردان، ژینکوماستیای دوران بلوغ هرگز برطرف نمیشود. عدم تعادل گذرا در نسبت استروژن به آندروژن در دوران بلوغ میتواند منجر به رشد نامنظم و نامتقارن پستان در مردان شود.

ژنیکوماستی عارضه ای است که در بافت پستان مردان ایجاد می شود. جراحی ژنیکوماستی یا کاهنده سینه، جراحی مخصوص کاهش بافت بزرگ شده در سینه آقایان است که به دلایل مختلفی رخ میدهد. دلایل شکایت از جراحی سینه مردان چیست؟ در مواردی که ژنیکوماستی در نتیجه افزایش بافت چربی باشد، ممکن است به تنهایی از روش لیپوماتیک استفاده شود. اگر حجم بافت سینه بیش از حد باشد و همچنین پوست اطراف آن نیاز به کشیده شدن داشته باشد، پزشک مجبور است برای از بین بردن آن از روش جراحی استفاده کند. 2. استفاده از تجهیزات مدرن کمک میکند تا عوارض جراحی سینه مردان تا حد چشمگیری کاسته شده و مزایا و فواید آن تا حد ایدهآل بالا برود. معمولا این حالت در طیچند ماه تا چند سال از بین می رود. بزرگ شدن سینه در مردان از دوران نوزادی، بلوغ و در میانسالی تا مردان مسن ممکن است شایع باشد. عارضه ژنیکوماستی در طول دوره رشد معمول است، به ویژه هنگامی که نوسانات هورمون اتفاق می افتد، مانند: در افراد سالخورده، دوران نوزادی و دوران بلوغ.

 

جراحی ژنیکوماستی
درمان افتادگی سینه مردان
درمان ژنیکوماستی
عمل كوچك كردن سينه آقايان
عمل كوچك كردن سينه مردان
کوچک کردن دائمی سینه آقایان
کوچک کردن سینه آقایان
کوچک کردن سینه مردان
تجربه عمل ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عمل ژنیکوماستی در بدنسازان
کلینیک ژنیکوماستی
متخصص ژنیکوماستی
ژنیکوماستی جراحی
جراحی ژنیکوماستی مردان
درمان ژنیکوماستی خفیف
براي كوچك كردن سينه آقايان چه بايد كرد
عمل جراحي كوچك كردن سينه مردان
عمل كوچك كردن سينه در مردان

 
 

 

 

ایندکسر