[ad_1]

در گفتگوی محل اقامت در دفتر برای نوشیدن – یک قسمت بسترهای بی آبرو ادای احترام ، بخشی از سخنرانی سرگرمی در مورد نظم و هرج و مرج است –ماندالوریایی “عملیات: خاکستر” امپراتوری را برپا کرد ، و سپس ، در حالی که این صحنه های بار نازی مخفی بودند ، همه چیز به جهنم رفت.

با این حال ، قبل از تمام تیراندازی ها ، فصل 15 موفق به دستیابی به چند لحظه گفتگوی اخلاقی می شود ، که در آن مایفلد (بیل بور) که اخیراً منسوخ شده است ، در مورد کد ماندو ، اقدامات امپراتوری و چگونگی یکسان بودن هر قدرت حاکم در کهکشان تأمل می کند – قرار دادن یک قدم بر روی سر مردم عادی که هرگز جنگ ، اشغال یا بهره برداری از منابع را نمی خواستند.

به نظر می رسد صحنه نوشیدن در فصل 15 یادداشت مشابهی را تداعی می کند ، مکان یکی از عملیات: کشتارهای Cinder – Burnin Kon – یک راه حل نامگذاری که ظاهرا به ویتنام و احتمالاً Mi Lai اشاره دارد (جورج لوکاس شکست Evok از قسمت ششم در مورد تاکتیکهای چریکهای ویت کنگ که با ارتش ایالات متحده می جنگند.)

اما حتی پس از ابراز همدردی با هم سربازان خود امپراتوری و فداکاری بی مورد آنها ، میفلد به عنوان یک فداکاری غیر ضروری روی آورد و به کشتن چندین سرباز دیگر از امپراتوری ادامه داد. تلاش برای عمیق بودن را متوقف کنید ، جنگ ستارگان– شما فقط از نظر اخلاقی گیج کننده هستید.

در مورد Operation: Cinder ، اینجا چه اتفاقی افتاده و چرا بیل بور را خیلی عصبانی کرده است.

عملیات سرباره

دیزنی

عملیات Cinder چه بود؟

سخنرانی میفیلد اشاره به یک کارزار نظامی پر از تلفات غیرنظامیان دارد:

“من فقط آن را نمی دانم ؛ من آن را تجربه کردم. من در Burning Konn بودم … کل شهر برای لحظه ای ناپدید شد ، همراه با همه افراد در آن. آن روز ما کل بخش خود را از دست دادیم. مرد ، مثل پنج ، ده هزار نفر بود. … [All heroes] و همه مرده اند. … آیا همه این افراد ، آنها که مردند ، برای آنها خوب بودند؟ خانوادهی آنها؟ پسرانی که با آنها خدمت کردم؟ غیرنظامیان – آن گلگیرهای ضعیف – در دفاع از خانه های خود ، در جنگ برای آزادی ، جان خود را از دست دادند – آیا برای آنها خوب بود؟ “

عملیات: Cinder در واقع در چندین جهان اتفاق افتاده است ، نه فقط در Burnin Konn. کارزار امپراتوری یک استراتژی سه ماهه پوشیدن بود که پس از مرگ امپراطور پالپاتین سفارش شد. این عملیات دارای دو ویژگی تا حدودی گیج کننده بود. یکی از آنها اطمینان از این بود که متحدان امپراتوری بیش از عمر امپراتور زندگی نمی کنند – اگر او مجبور به مرگ بود ، پس همه افراد دیگر. دیگری یک پروژه اوژنیک به همان اندازه گیج کننده بود که در آن نابودی متحدان امپراتوری می توانست تولدی دوباره را ایجاد کند. در کل ، همه چیز احمقانه به نظر می رسد.

عملیات: Cinder شامل نصب ماهواره های مداری بر روی چندین سیاره است تا آب و هوای این سیاره را مختل کند و باعث ایجاد الگوهای مخرب هوا شود – استراتژی با توجه به هدف مأموریت بسیار متناسب است.

سلامت مردان mvp

برای دسترسی به محتوای اختصاصی سلامت مردان ، از جمله مصاحبه های افراد مشهور و برنامه های تمرینی متخصص ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

میفلد احتمالاً برای نابودی نیروهای جمهوری جدید یا با جراحی بیشتر برای ادامه عملیات در بورنین کن مستقر شده بود: سیندر. نحوه صحبت او از تلفات غیرضروری غیرنظامیان در حرکات خود و ماندو در پایگاه تصفیه خانه ممکن است به این معنی باشد که میفلد در هنگام عملیات خاکستر شاهد چنین قتلهایی بوده و یا در آنها شرکت داشته است.

در هر صورت ، شخصیت وی از نظر اخلاقی یکی از پیچیده ترین هاست ماندالوریایی. شاید او برای ریشه کن کردن و کشتن افسران سابق امپراتوری نزد موراک باشد ، بسترهای بی آبرو سبک. اکنون این جدایی است که می توانیم از آن عقب بمانیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir