[ad_1]

در صفحه بزرگ ، آنتاگونیست معمولاً نقش موذیانه ای بازی می کند. هدف او تضعیف شخصیت اصلی ، ایجاد درام و درگیری است. اما در اتاق وزنه داستان دیگری است. هر زمان که حرکتی را انجام می دهید – اعم از چمباتمه زدن ، پیچیدن ، فشار دادن ، قایقرانی ، بلند کردن ، پریدن ، کشیدن ددلیفت یا غواصی – تمام عضلات از جمله “آنتاگونیست ها” برای انجام کار با هم کار می کنند.

در متن بدن شما ، آنتاگونیست عضله ای است که با عملکرد عضله هدف مخالف است. هنگامی که شما با دمبل فر می کنید ، عضلات سه سر شما به عنوان مثال ، آنتاگونیست هستند. وظیفه اصلی آنها بلند کردن آرنج است ، اما آنها به اندازه کافی شل می شوند تا اجازه دهند عضلات دوسر شما (یعنی “آگونیست ها”) آرنج شما را خم کنند و وزن را بالا ببرند ، در حالی که به اندازه کافی نیروی مخالف تولید می کنند تا حرکت کنترل شود. . هنگامی که یک پسوند عضله سه سر را انجام می دهید ، نقش ها برعکس می شوند – دوسر شما آنتاگونیست و سه سر شما آگونیست هستند.

این همکاری عضلانی هر بار که مفصل را جابجا می کنید ، انجام می شود و اگر می دانید چگونه در تمرینات خود از آن سود ببرید ، می توانید برنده های خود را شارژ کنید در حالی که زمان تمرین را به نصف کاهش دهید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

شما در حال حرکت هستید: تمرینات جفتی که گروه های عضلانی مخالف را در کیت های پشت به پشت معروف به Supersets هدف قرار می دهند. با استفاده از این استراتژی کلاسیک بدن سازی ، می توانید مجموعه هایی از کاناپه ها (pecs) و ردیف های خمیده (lats ، traps ، rhomboids) یا دمبل های curling (biceps) و جمجمه سنگ شکن (triceps) را جایگزین کنید.

نکته کلیدی در اینجا کار با یک گروه عضلانی است ، در حالی که به حریف اجازه می دهید ریکاوری کند. با این روش می توانید با کوتاه کردن تمرینات بدون از دست دادن برنده ها ، نیاز به فاصله بین ست ها را برطرف کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir