[ad_1]

برای این فصل تعطیلات 2020 ، دستورالعمل های بهداشت عمومی را دنبال کنید ، بنابراین طبیعتاً تعداد افراد کمتری در میز غذاخوری خواهید داشت.

که به این س veryال بسیار مهم منجر می شود: به نمایندگی از کریس کرینگل ، چه چیزی را می خواهید آشپزی کنید؟

در اینجا یک توصیه بسیار خوب وجود دارد: به جای اینکه یک کباب کبابی درست کنید ، یک کباب نیم توده درست کنید ، که هنوز هم تمام پروتئین گوشتی یک ظرف سیرکننده (مخصوصاً 30 گرم) را تأمین کند. آن را با یک طرف ساده و سرشار از فیبر جفت کنید (در کل می خواهید حدود 10 گرم در طول غذا کامل سیر شود).

این رویکرد نیمی از مشکلات یک دنده کباب سنتی است – و همه خوبی ها را حفظ می کند.

اگر با این برش گوشت گاو آشنا نیستید ، دنده های بو دادن اساساً یک دنده اساسی است که استخوان آن باقی مانده است. یک وعده 4 اونسی حاوی 401 کالری و 18 گرم پروتئین است. بله ، این یک برش چرب است (حدود 36 گرم در همان قسمت ، حتی با کاهش چربی) ، اما اگر در آن نباشید ، مجبور نیستید چربی را بخورید.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دستیابی به قدرت اشتراک MVP برای دسترسی کامل به Health Men ، اکنون اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

اغلب شما یک دنده بو داده با شش یا هشت استخوان خریداری می کنید. برای تغذیه گروه کوچکتر ، یک دنده بو داده دو استخوانی سفارش دهید. (این چیزی است که شما می خواهید از قبل با آن تماس بگیرید و یک سفارش خاص دهید.)

رست باید تا حدود چهار کیلوگرم تکان داده شود. اگر کمی سنگین تر باشد ، خوب فقط کمی بیشتر طول می کشد تا در فر بپزد.

دستورالعملی که در ادامه می خوانید توسط مارسل افرام ، سرآشپز اجرایی در رستوران های کمپاس رز و ستاره میشلن میدان در واشنگتن است

کباب جشن همراه با گیاهان و ادویه ها

آنچه شما نیاز دارید
1/4 فنجان روغن زیتون
3 قاشق غذاخوری ملاس انار (یا 1 1/2 قاشق غذاخوری عسل مخلوط شده با 1 1/2 قاشق غذاخوری بالزامیک)
1/4 فنجان سیر خرد شده (حدود 1/2 سر)
2 قاشق غذاخوری گل محمدی خرد شده
2 قاشق غذاخوری آویشن خرد شده
2 قاشق غذاخوری زیره آسیاب شده
2 قاشق چایخوری پونه کوهی خشک
1 قاشق چایخوری پودر خردل یا خردل دیژون
1/2 قاشق چایخوری دارچین آسیاب شده
1/2 قاشق چایخوری L. فلفل حلب
دنده گوشت گاو 4 پوندی با استخوان

چگونه انجامش بدهیم
1. فر خود را با دمای 500 درجه فارنهایت گرم کنید. در یک کاسه بزرگ ، همه مواد را به جز گوشت بو داده با هم مخلوط کنید. تفت دادن را با 1 قاشق غذاخوری از هر نمک کوشر و فلفل سیاه تازه آسیاب شده مزه دار کنید. سپس لعاب ملاس را روی تفت بمالید تا خوب بپوشد.

مرد ، تابه ، برنامه ریزی کنید

amazon.com

2. رست را به یک ماهی تابه بزرگ با قفسه منتقل کنید (در صورت داشتن) ، استخوان آن پایین باشد. قالب را داخل فر قرار دهید و آن را بپزید تا پخته شود ، حدود 12 دقیقه.

3. ظرف را با دقت از اجاق خارج کنید. حرارت را تا 350 درجه فارنهایت کاهش دهید وقتی دمای فر به 350 درجه فارنهایت رسید ، رست را دوباره در اجاق بگذارید تا دماسنج گوشت ، در ضخیم ترین قسمت قرار گیرد ، 120 درجه فارنهایت ، حدود 60 تا 75 دقیقه بخورد ، ظرف را در وسط فر بچرخانید. پخت و پز رست را به توری یا تخته برش منتقل کنید تا قبل از سرو به مدت 15 دقیقه استراحت کند ، برش داده ، آب آن از ماهی تابه بریزد و در صورت تمایل با نمک بیشتری چاشنی شود. غذا 6

وعده های غذایی در هر وعده: 616 کالری ، 30 گرم پروتئین ، 10 گرم کربوهیدرات (1 گرم فیبر) ، 49 گرم چربی

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر