[ad_1]

بازیگر الیوت پیج ، که بیشتر بخاطر بازی در سریال پرستش نتفلیکس مشهور است آکادمی چتر ، و فیلمهای بلند جونو و شروع کردن، فقط به عنوان یک مرد ترنس جنسیت بیرون آمد وی که بیشتر به نام الن پیج شناخته می شود ، تأیید کرد که اکنون الیوت نامیده می شود و از ضمایر پیش رو استفاده می کند.

اشتراک mvp سلامت مردانه

با برنامه عضویت دیجیتال ما به داستان های اختصاصی سرگرمی ، سبک ، روابط ، سلامتی و تناسب اندام دسترسی پیدا کنید.

سلامت مردان

پیج این موضوع را در نامه ای سرگرم کننده و آشکار ، که با پیروان خود در توییتر و اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، بیان کرد و بیان داشت که چقدر خوشحال است که می تواند هویت خود را با جهان به اشتراک بگذارد ، در عین حال با پیشرفت در این فصل جدید ، صبر و احترام می کند.

وی نوشت: “من احساس خوشبختی می كنم كه این را نوشتم. اینجا هستم. برای رسیدن به این مکان در زندگی من ،” “من از مردم شگفت انگیز که در طول این سفر از من حمایت می کردند احساس سپاس فراوانی می کنم. نمی توانم شروع به بیان این نکته کنم که احساس فوق العاده ای است که سرانجام دوست داشتن آنچه را که برای دنبال کردن خود اصیل خود کافی هستم احساس می کند. بی نهایت از من الهام گرفته ام بسیاری از افراد در جامعه ترنس. با تشکر از شما برای جسارت ، سخاوت خود و کار مداوم خود را برای ایجاد این جهان یک مکان فراگیر تر و دلسوزانه. من هر گونه پشتیبانی را ارائه می دهم و به تلاش برای یک دوست داشتنی تر و برابر تر انجمن. “

از این فرصت استفاده می شود تا تعدادی از موضوعات مهم را که همچنان با LGBTQ + روبرو هستند برجسته کند ، مانند خشونت نامتناسبی که زنان ترانس سیاه و لاتینکس تجربه کرده اند و همچنین روش لکه دار کردن افراد ترانس توسط بسیاری از شخصیت های سیاسی ادامه دارد. . پیج پس از پیوستن به تعداد بسیار کمی از مشاهیر مشهور ، آشکارا جنسیتی ، قول داد که از سیستم عامل خود برای حمایت از حاشیه ترین اعضای جامعه استفاده کند.

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

پیش از آن ، پیج یکی از مشهورترین بازیگران صریح هالیوود بود و در بسیاری از پروژه ها از جمله شخصیت های عجیب و غریب را بازی می کرد آکادمی چتر و روزهای رحمت من. او همچنین یک کمپین صوتی برای جامعه LGBTQ + برای چندین سال است. مجموعه ای از اسناد VICE ، مهره، جوامع و خرده فرهنگ های مختلف عجیب و غریب را در سراسر جهان کشف می کند و او به طور مداوم از شهرت خود برای آگاهی بخشی در مورد موضوعاتی مانند تبدیل درمانی و صحبت علیه سخنان همجنسگرایانه و ترانس هراسی در رسانه ها استفاده می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir