شما برای زمستان به این چهار لایه نیاز دارید


وقتی سرعت کم می شود ، شما به لایه های با دوام و انعطاف پذیر نیاز دارید که به شما کمک می کند تا در فضای باز یا داخل خانه گرم شوید و ظاهر خوبی داشته باشید. با این براکت های هوای سرد مارک هایی که می شناسید و آنها را دوست دارید مانند LL Bean و Ben Sherman با روز آینده کنار بیایید.

ژاکت بهتر از همیشه است

آندره ال پری

هوای ژاکت به یک لایه محافظ نیاز دارد که در هر محیطی بسیار زیبا به نظر می رسد و احساس می شود. این ژاکت با خدمه پاتاگونیا بسیار نرم و ناخوشایند است و استفاده از آن قبل از چهارمین جلسه در Zoom روز آسان است. از همه بهتر ، این است که از 70 درصد پشم بازیافت ساخته شده است.

فلانل مدرن شده

تگرگ ، کوچه ، شیلنگ ، آب ، گیاهان ، چکمه ، مربع ، ژاکت

آندره ال پری

البته ، فلانل قدیمی شما رفتار خوبی دارد ، اما این پیراهن ماشین با اتومبیل از نماد فضای باز LLBean و طراح آمریکایی تاد اسنایدر ساخته شده است تا یک عمر طول بکشد. از مخلوط پشم و نایلون ساخته شده است ، بسیار مقاوم ، عایق بندی شده و بهترین لایه برای لحظاتی است که از آتش حیاط خانه خنک می شوید یا از سرمای داخل آن جلوگیری می کنید.

لایه جهانی

جلیقه ، کلاه ، سقوط ، برگ ، دست و پا زدن ، ساعت ، چکمه ، مرغ

آندره ال پری

مزیت این جلیقه سبک و ضد آب بن شرمان ، ساخته شده از مخلوط نایلون و پنبه ، جهانی بودن آن برای همه شرایط آب و هوایی است. سرد؟ مثل مرد ما اینجا ، Henley و شلوار جین بریزید. باران؟ یک جفت چکمه ضد آب و بارانی قابل اطمینان تهیه کنید. هنوز گرم بیرون؟ خوش شانس. یک چوگان و چند شورت 5.5 اینچی را تکان دهید و روزانه آن را صدا کنید.

لباس فرم جدید

لایه های زمستانی

آندره ال پری

بله ، استتار برای مخلوط کردن است ، اما این ژاکت قطبی از تیمبرلند به شما کمک می کند تا برجسته شوید و می توانید هر سه پایه و خاکی را ارتقا دهید. حتی بهتر ، با مش پوشانده شده است ، که امکان تهویه بهتر را فراهم می کند و کاملاً از پشم گوسفند بازیافتی ساخته شده است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>