[ad_1]

وقتی سرعت کم می شود ، شما به لایه های با دوام و انعطاف پذیر نیاز دارید که به شما کمک می کند تا در فضای باز یا داخل خانه گرم شوید و ظاهر خوبی داشته باشید. با این براکت های هوای سرد مارک هایی که می شناسید و آنها را دوست دارید مانند LL Bean و Ben Sherman با روز آینده کنار بیایید.

ژاکت بهتر از همیشه است

دوچرخه ، ژاکت ، گیاهان ، برگ ها ، چکمه ها

آندره ال پری

هوای ژاکت به یک لایه محافظ نیاز دارد که در هر محیطی بسیار زیبا به نظر می رسد و احساس می شود. این ژاکت با خدمه پاتاگونیا بسیار نرم و ناخوشایند است و استفاده از آن قبل از چهارمین جلسه در Zoom روز آسان است. از همه بهتر ، این است که از 70 درصد پشم بازیافت ساخته شده است.

فلانل مدرن شده

تگرگ ، کوچه ، شیلنگ ، آب ، گیاهان ، چکمه ، مربع ، ژاکت

آندره ال پری

البته ، فلانل قدیمی شما رفتار خوبی دارد ، اما این پیراهن ماشین با اتومبیل از نماد فضای باز LLBean و طراح آمریکایی تاد اسنایدر ساخته شده است تا یک عمر طول بکشد. از مخلوط پشم و نایلون ساخته شده است ، بسیار مقاوم ، عایق بندی شده و بهترین لایه برای لحظاتی است که از آتش حیاط خانه خنک می شوید یا از سرمای داخل آن جلوگیری می کنید.

لایه جهانی

جلیقه ، کلاه ، سقوط ، برگ ، دست و پا زدن ، ساعت ، چکمه ، مرغ

آندره ال پری

مزیت این جلیقه سبک و ضد آب بن شرمان ، ساخته شده از مخلوط نایلون و پنبه ، جهانی بودن آن برای همه شرایط آب و هوایی است. سرد؟ مثل مرد ما اینجا ، Henley و شلوار جین بریزید. باران؟ یک جفت چکمه ضد آب و بارانی قابل اطمینان تهیه کنید. هنوز گرم بیرون؟ خوش شانس. یک چوگان و چند شورت 5.5 اینچی را تکان دهید و روزانه آن را صدا کنید.

لباس فرم جدید

لایه های زمستانی

آندره ال پری

بله ، استتار برای مخلوط کردن است ، اما این ژاکت قطبی از تیمبرلند به شما کمک می کند تا برجسته شوید و می توانید هر سه پایه و خاکی را ارتقا دهید. حتی بهتر ، با مش پوشانده شده است ، که امکان تهویه بهتر را فراهم می کند و کاملاً از پشم گوسفند بازیافتی ساخته شده است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر