[ad_1]

شان مندس ممکن است به دلیل آسیب پذیری نامحدود در آهنگ هایش شناخته شود ، اما خواننده اکنون فقط دیدگاه های مضر یک بار خود را در مورد بدن و نحوه تغییر دیدگاه خود نشان می دهد.

در مقاله اخیر خود در GQ انگلیس ، که در تاریخ 26 نوامبر منتشر شد ، مندس گفت که برای داشتن تمرین بدنبال داشتن یک شیدایی ناسالم برای بهبود هیکل ، از خوابیدن امتناع می ورزد. این ستاره پاپ 22 ساله صریحاً در مورد این عادت ناسالم و خطرناک صحبت می کند و می گوید فشار برای “بالای سالن ورزشی” از ترس ناشی می شود که اگر او در فرم بدنی نباشد طرفداران خود را از دست می دهد.

“چند روز سه ساعت می خوابیدم [because] من فقط دو ساعت زودتر از خواب برمی خیزم تا بتوانم تمرین کنم ». مندس به مجله گفت.

او همچنین کمپین معروف کالوین کلاین خود را برای سال 2019 به اشتراک گذاشت ، که مشکلات بدن و بدن را تشدید می کند و نیاز او به کمال جسمی را تغذیه می کند.

طبق مشخصات GQ ، مندس در حال فهمیدن است که “انتظار داغ بودن” در طول یک سال گذشته ناپایدار – و خطرناک بوده است -. این خواننده گفت که اکنون ایده بهتری از بدن و تناسب اندام خود دارد و مدیتیشن ، روزنامه نگاری و دوست دخترش کامیلا کابلو را برای کمک به تغییر دیدگاه خود بیان می کند.

مندس به GQ گفت: “خوابیدن چند ساعت اضافی به جای بیدار شدن از خواب برای پمپاژ آهن ، انتخاب بهتری است.

این ستاره همچنین اضافه کرد که دیدن برخورد کابلو و برخورد با کنترل رسانه ها بر بدن او به تغییر دیدگاه او کمک کرد. خواننده کابلو را “بسیار قوی ، بسیار واضح و با اعتماد به نفس در او خواند [body]. “

مندس به GQ گفت: “این واقعاً دیدگاه من را نسبت به من تغییر داد.” این واقعا زندگی من را تغییر داد.

در سال 2018 ، مندس ایده ای از آموزش خود را با آن در میان گذاشت سلامت مردان، شکستن پاها و کاردیو – و بحث در مورد عشق شما به کربوهیدرات و سیب زمینی سرخ کرده همزمان.

در آن زمان او گفت: “من فقط خیلی تمرین می کنم ، شخص شخصیتی.” “من هر روز صبح به باشگاه می روم و وسواس زیادی در تناسب اندام دارم و فقط فعالیت خود را ادامه می دهم.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر