[ad_1]

ممکن است تصور کنید که ایالت هایی با شهرهای بزرگ مانند نیویورک و کالیفرنیا همه افراد دارای مشکل هستند ، اما معلوم می شود که کنتیکت زیاد بر اساس مطالعه جدید Bespoke Surgical ، حالت شاخدارتر از آنچه معمولاً مردم به آن نسبت می دهند ، است.

مستقر در نیویورک جراحی Bespoke ، به رهبری دکتر اوان گلدشتاین ، DO ، متخصص در درمان های مجاور از پیشگیری (اسمیر مقعدی) تا لوازم آرایشی (بوتاکس مقعدی) و اخیراً یک نظرسنجی از 2300 پاسخ دهنده منتشر کرده است که به بررسی چگونگی تفاوت محصولات جنسی بر حسب کشور می پردازد.

به بیان ملایم ، این اطلاعات شگفت آور است ، زیرا کانکتیکات اغلب متشنج و افسرده تلقی می شود ، چیزی مانند Puritan New England. و من آن را مانند می گویم کسی از جانب آنجا! مانند ، ادعای ما برای شکوه فرهنگ پاپ این است دختران گیلمور، خداوند.

اگرچه به نظر نمی رسد که داده های نظرسنجی دقیق باشد چه در سطح کشور نمایندگی داشته باشد و چه از هر کشور تعداد شرکت کنندگان برابر داشته باشد (و فقط داده های 40 کشور پرجمعیت نشان داده می شود ، زیرا بیشترین اندازه نمونه قابل مقایسه را داشتند) ، تعداد در نگاه اول است لذت ببرید و اعتبار زیادی در خیابان به کانکتیکات بدهید.

نکته قابل توجه این است که این مطالعه نشان داد که پاسخ دهندگان از این کشورها ادعا می کنند که بالاترین هزینه های سالانه گزارش شده است با توجه به محصولات جنسی ، از جمله روان کننده ها ، اسباب بازی های جنسی ، تجهیزات فتیش و ضد بارداری:

 1. کانکتیکات (هزینه 36.7٪ بیشتر از متوسط ​​کشور)
 2. کالیفرنیا (28.1٪ بیشتر از میانگین ملی)
 3. نوادا (23.8٪ بیشتر از متوسط ​​کشور خرج کرد)
  1. اگرچه این ایالت ها کمترین هزینه را انجام داده اند:

     1. میسوری (26.0٪ کمتر از متوسط ​​کشور هزینه کرد)
     2. آلاباما (23.8٪ کمتر از متوسط ​​کشور خرج کرد)
     3. ایندیانا (16.1٪ کمتر از متوسط ​​کشور خرج کرد)
      1. همچنین برای کانکتیکات واقعاً تعجب آور است ، ظاهراً 78.9٪ از افراد در نظرسنجی قانون اساسی گزارش کرده اند که تجهیزات فتیش را به صورت سالانه خریداری می کنند. این واقعاً بر خلاف تصویر دولت در استپفورد است … یا شاید نه؟ آیا آنها آجیل بادام هندی هستند (همچنین به عنوان کدهای منطقه 203 و 860 کنتیکت شناخته می شوند) بنابراین افسرده که آنها تمام راه را تا 180 سفر کرده اند؟ برای نتایج بیشتر نظرسنجی ، می توانید پست کامل وبلاگ را در اینجا ببینید. آیا با رتبه بندی کشور خود موافقید؟

       این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید



    [ad_2]

    منبع: dojedareh-news.ir

    ایندکسر