سینی کابل شعاع الکتریک یزد

پوشش ها به شکل گالوانیزه گرم، پیش گالوانیزه و همینطور گالوانیزه سرد نوع بندی می شوند. یکی از از نکاتی که در این حوزه اساسی مهم میباشد قرار گرفتن همین تجهیزات در ارتفاع است به مدل ای که در عکس العمل مستقیم اصلی زمین قرار نگیرد. به طور کلی سینی کابل می تواند اشکال روش های سیم کشی را پشتیبانی کند که مهمترین آنان کلمه هست از خطوط برق اصلی ولتاژ بالا، کابل های توزیع و تقسیم برق، سیم کشی های سیستم های کنترلی حساس، سیم کشی های ارتباطی و مخابراتی، کابل یا این که فیبرهای نوری.
این حساسیت به خوردگی در تراز طراحی و محاسبات اولیه می بایست مورد بررسی بیشتری قرار گیرد. در محفظه های صنعتی من جمله سایت های پتروشیمی و سایر گوشه و کنار های آلاینده، بخار اسیدی ناشی از تولیدات می تواند سبب ساز خوردگی گردد. یکی دیگر از گونه های سینی کابل می توان به تهویه طبیعی پانچ شده اشاره نمود. اکثر ترین علت برگزیدن این گونه سینی در برعلیه سینی سیم دسته نردبانی، جنبه نازکی آن می باشد و علت آن ساقط نشدن محسوس سیم های سایز ریز می باشد.
از دیگر موردها مضاعف پرکاربرد این تجهیزات می قدرت به سینی کابل پی وی سی اشاره نمود که نسبت به گونه فلزی آن، از مقاومت بیشتری در برابر بخارهای اسیدی برخوردار می باشند. ولی اضطراری به ذکر است که همین تیم از سینی های سیم کشی در برابر وزن سنگین مقاومت و اقتدار تحمل کمتری داشته و به همین ادله اکثر برای گوشه و کنار های کوچک و ساختمان های مسکونی حیاتی تعداد سیم برق کلیدی تعداد محدود، مورد به کارگیری قرار می گیرند. از دیگر ویژگی های منحصربه‌فرد به فرد سینی پی وی سی کابل می اقتدار به نارسا بودن و عدم هدایت برق در رخ تخریب روکش سیم های نصب شده در داخل آن اشاره نمود که از ورود ضرر و زیان های مالی و جانی تا حد متعددی کاسته خواهد شد. از سینی و نردبان کابل می اقتدار در صنعت های مختلفی مثل نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع فولاد، فرودگاهی، ساختمان های اداری، مرکز ها تجاری استعمال کرد. در یک پروژه از انواع سینی ها شامل سینی کابل گالوانیزه سرد و گرم، آلومینیوم، استیل و رنگ الکترواستاتیک کوره ای می اقتدار به کار گیری کرد که هر کدام حالت و خصوصیت های مخصوص به خویش را دارند و هر کدام برای مکان های خاصی گزینه به کار گیری قرار می گیرند. سینی کابل گالولنیزه مشبک به طور معمول در جاهایی که رطوبت مضاعف میباشد و قابلیت زنگ زدگی سینی وجود داراست اهمیت تغییراتی در ایجاد بکار می رود.
با همین محصول مسیری به جهت عبور سیم و کابل های فشار کار کشته ساختمان به وجود می آید. به کار گیری از سینی سبب می شود سیم و کابل ساختمان شما در برابر زخم ها و تنش ها مراقبت شوند و همینطور نظم و ترتیب پیدا می کنند. در صورت پیدایش خرابی متخصصان می توانند به سادگی به آن ها مراجعه کرده و عیب یابی را انجام دهند. سینی کابل که برای مدیریت سیم ها و کابل ها در ساختمان های صنعتی و تجاری به کارگیری می شوند می توانند در برخی موارد به جای لوله برق یا این که سیم کشی باز هم به کار روند. سه راهی سینی کابل گالوانیزه عرض 10 سانتیمتر – قابل به کارگیری اهمیت سینی کابل گالوانیزه عرض 10 سانت – ضخامت ورق 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر – از تجهیزات جانبی سینی کابل – محصول بدنه فلزی آبکاری شده با گالوانیزه فابریک قابل سفارش… ساخت کننده سینی کابل ایرانیان انواع سینی کابل گالوانیزه و تجهیزات را مهم قیمت رقابتی ایجاد می نماید و اهمیت دریافت مشخصات و کاتالوگ تولیدی تجهیزات بهترین سینی های کابل را به شما ارائه می کند.

سینی کابل عرض 40 ضخامت 1 میلی متر گالوانیزه سرد

از دیگر خصوصیات سینی کابل مشبک، تهویه میانگین مهم شکاف کاری در کف سینی می باشد. می اقتدار گفت سینی کابل گالوانیزه یکی از پرکاربردترین و مصرف ترین تاسیسات الکتریکی به شمار می رود. نردبان کابل و سینی کابل (به نام های ترانکینگ و سینی کابل نردبانی نیز شناخته می شود) تجهیزاتی هست که به جهت کارگزاری و نگهداری از سیم و کابل در… اکثر زمان ها به جهت مدیریت سوق دهی کابل در ساخت و ساز تجاری و صنعتی گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد. سینی های کابل اهمیت عرض 5 سانت، 10 سانت، 15سانت، 20 سانت، 25 سانت، 30 سانت، 35 سانت، 40 سانت، 45 سانت، 50 سانت، 55 سانت، 60 سانت، 70 سانت و 80 سانت و گاهی بالاتر ایجاد می شوند.

  • با اعتنا به این شرایط، سازه‌های سینی کابل گزینه تنش قرار گرفته و سبب ساز انقطاع شدن درزها از تکیه‌گاه سینی کابل می‌شود.
  • سینی کابل ها عمده از فلز آهن حساس روکش گالوانیزه مورد مصرف قرار می گیرند البته از محصول استیل و آهن رنگ شده و حتی از متاع پلاستیک هم ساخته می شوند.
  • در سیم کشی برق ساختمان ها، یک سیستم سینی کابل به جهت محافظت و جهت دهی کابل های الکتریکیعایق گزینه استفاده برای توزیع برق، کنترل و ارتباطات به کار می رود.
  • این آبکاری غالبا سینی ها را در درمقابل مواد شیمیایی و رطوبت زیاد محفوظ نگه می دارد.
  • سینی کابل های پی وی سی نوعی پلاستیک طاقت فرسا هستند که به وسیله بیش تر کردن روان کننده ها منعطف و قابل انعطاف می شود .

بنابراین درصورتیکه شما از کاور سینی استفاده نمایید به دلیل آنکه در بر بر روی سینی ها پانچ های متفاوت وجود دارا هستند در سرانجام نباید نگران ارتقا دمای کابل های خویش باشید. این مدل سینی قابلیت و امکان مراقبت حداکثری از کابل‌ ها را مهیا می‌نماید اما نیاز به استفاده از اتصالات به جهت کابل دارد. تمیز کردن گوشه و کنار به صورت منظم زیرا این سینی اغلب به دشواری کارگزاشتن می‌ شود تا به مکان‌ ها دسترسی پیدا کند. گرد و غبار و جانوران به خصوص سگ و گربه ها، ممکن میباشد در صورتی انباشته شوند که سینی ها به طور معمول محاسبه نشوند و تمیز مراقبت شوند. هر جنسی به جهت یک کاربرد یگانه براساس جایی تعیین می‌ شود که از آن بهره‌ برداری می‌ شود. از گزاره برای کابل‌ های تلفن یا نتورک کامپیوتری، از سینی های سبک‌ که مناسب‌ خیس هستند، به کارگیری می‌شود.

کاربرد تجاری سبک و صنعتی سنگین

برای گالوانیزه نمودن ورق آهن نخست ورق آهن را درون مذاب روی قرار می دهند و خارج می آورند تا روی تمام سطح ورق آهن را بپوشاند.از ورق گالوانیزه در سینی کابل گالوانیزه به کارگیری می شود. مشخصات فنی سینی کابل در واقع بیان‌کننده ویژگی‌ها و مقاومت یک جنس در مقابل فشار، ضربه و حرارت و مشخص‌کننده زمینه استعمال از آن است. سینی‌ها به طور بیشتر در پهناهای 50، 100، 150، 200، 250، 300، 400، 500، 600، 700 و 800 و حتی در بعضا موردها تا یک میلیمتر ساخته شده و ضروری می باشد که ضخامت ورق‌های آنان استاندارد باشد. وقتی که تعداد اتصالات مضاعف می شود عموماً از رابط‌ها استعمال می‌شود. برخلاف آن رابط صرفاً وظیفه داراست دو تراز دوران همسان را به هم وصل کند. درصورتی‌که قصد استعلام قیمت رابط سینی کابل را دارید بایستی به ضخامت، کیفیت، جور متریال ابعاد و همین‌طور مقاومت فیزیکی و … آن توجه کنید.
ضخامت پوشش گالوانیزاسیون در موقعیت گالوانیزه گرم بالاتر از گالوانیزه فابریک میباشد. در زمان کارگزاری سینی های کابل الزامی هست که سینی به لطف پشتیبانی و ایمن کارگزاشتن و اثبات شود. اصلی به کار گیری از لوازم جانبی و اتصالات ساخته شده، نصب سیستم محافظ سیم و کابل را می توان تمام و اجرا کرد. به جهت کارگزاشتن به طور معمول از پیچ و مهره به کارگیری می کنند که باید از جور سر عدسی یا سر قارچی باشد و همین پیچ ها می بایست داخل سینی کلیدی سر قرار داده شود، که این عمل موجب کاهش خطر جراحت به کابل در طول سینی می شود. در نصیب کارهای تولیدی و صنعتی ,یکی از کاربردی ترین وسایل و تجهیزات هم سینی های کابل می باشد .

حتما بخوانید:
کرم مرطوب کننده چی بخرم ؟

سينی کابل چیست؟

برای اخذ لیست ارزش روز انواع سینی کابل گرم و سرد گالوانیزه مهم ما تماس بگیرید. سینی کابل در سیم کشی ساختمان ها برای پشتیبانی از کابل ها و سیم های الکتریسیته که برای توزیع برق، در اختیار گرفتن ها و ارتباطات استعمال می شود، کاربرد دارد. بها ها بر مبنا ارتفاع استاندارد سینی کابل، عرض آن، ضخامت و متریال استعمال شده در آن ارائه می شود.
یکی از حیاتی ترین مزیت هایی که به جهت سینی های کابل در لحاظ گرفته می شود، اتصالات آسان آن است. سینی کابل هم مقرون به صرفه است و نیز به نسبت روش های دیرین وضعیت بهتری دارد. به طور کلی صفحه های اتصال برای وصل نمودن سینی های کابل، ورقه های شعاعی برای خم های متعدد اساسی شعاع های متعدد و قلاب های تی ایکس برای اتصالات تی صورت و ضربدری به کار گیری می شوند. برای متصل نمودن دو شاخه سینی کابل به هم از رابط های سینی بکار برده می شود که اغلب به دو صورت رابط کفی (رابط u شکل) و یا رابط بغل بند که به صورت زوجی از آن بکار برده می شود، تولید می شود و به یاری پیچ و مهره و واشر به سینی کابل اتصال می یابد. در سینی کابل های اهمیت عرض ۵۰۰ یا ۶۰۰ میلیمتر، ضخامت حتماً میبایست از ورق ۱٫۵ یا این که ۲ میلیمتر به بالا به کار گیری شود. استعمال از همین مدل ساپورت وقتی مطلوب است که سینی کابل از کنار دیوار می‌گذرد که جور پروفیلPGS یا این که PCS یا این که براکت RGS مورد استعمال و بقیه متعلقات ساپورت و کلاس ساپورت طراحی شده و مسافت ساپورت مهم توجه به سایز و وزن سینی کابل متغیر است.
سینی کابل شش‌خم علاوه بر ۴ خم گذشته با دو خم ۹۰ سکو بر روی دو خم بالایی میباشد که نمونه آن در بخش معرفی سینی کابل کانالی در همین نوشته آورده شد. از سینی کابل شش‌خم هم در پروژه‌های سنگین‌تر مثل پروژه‌های نفت‌وگاز و یا پست‌های انتقال الکتریسیته استفاده می‌شود. در همین پروژه‌ها به جهت مراقبت عمده از کابل‌ها از سینی‌های شش‌خم به کار گیری می‌شود. سینی‌های کابل معمولاً باتوجه به کاربرد آنان به شکل دو خم، چهار خم یا این که شش‌خم ساخته می‌شوند. هر چقدر تعداد خم‌ها در یک کابل اکثر باشد، مقاومت و استقامت سینی ارتقا می‌یابد.

سینی مش U صورت آبکاری مشکی حیاتی ارتفاع 35 میلی متر (سبد کابل)

دارای خم های استاندارد و فرو رفتگی در بدنه بوده که ضمن ارتقا گنجایش باربری قابلیت و امکان نصب درب سینی بر روی آنرا تسهیل می نماید. اصولاً منطقی ترین طریق به جهت هدایت و فرم دادن کابل کشی در ساختمان،و یا این که وبسایت های صنعتی به کار گیری از سینی و نردبان کابل میباشد. سینی کابل از متاع فولاد ضد زنگ عملکرد و بازدهی بالایی در محیط‌های دارای دمای بالا دارد. سینی کابل از فرآورده فولاد ضد زنگ در برابر رنگ دانه‌ها، مواد شیمیایی آلی و مواد شیمیایی غیر آلی در دمای بالا مقاوم است. سینی کابل فولادی درصورتیکه اصلی ترکیباتی از کرومیوم، نیکل و % یه خرده از کربن باشد، در برابر زنگ‌زدگی مقاوم است و جوشکاری را تسهیل می‌کند. امروزه سینی کابل به عنوان راه‌حلی سریع، اقتصادی و منعطف برای حل مشکلات سیستم‌های سیم کشی و یکی از لوازم حتمی به جهت ساخت و سازهای تجاری و صنعتی به ‌شمار می‎آید.

سینی کابل گالوانیزه سرد

استفاده از سینی کابل 30 گالوانیزه را به تیتر یک منش حل مناسب و اهمیت کارایی موثر برای انتقال سیم و کابل می توان درنظر گرفت. عملیات گالوانیزه که یکی از مهمترین مزیت ها و هدف ها آن پرهیز از خوردگی سینی برق در محیط های مرطوب و مکان های صنعتی می باشد، بخش اعظم مورد اعتنا خریداران قرار می گیرد. بررسی محفظه از حیث خوردگی، آلاینده ها، رطوبت و همین مدل مورد ها به شما کمک می کند تا در انتخاب سینی کابل گالوانیزه بهترین تصمیم گیری را انجام دهید.

آمادگی فلز و نظارت مقدار گالوانیزه سینی های کابل  :

در همین وب سایت می‌توانید تمامی سرویس ها گزینه نیاز به جهت پیشبرد پروژه خویش را از در آغاز تا انتها بیابید. به طور معمول گزینش عرض سینی به تعداد و قطر کابل هایی میباشد که بایستی داخل آن قرار بگیرند. به‌این ترتیب در صورتی که تعداد کابل های عبوری دوچندان باشد، نمی اقتدار از این سینی کابل حساس عرض کم استعمال کرد. در همین جور ساپورت، سایز براکت RGS، رول بولت های R-HPT و FAZ II، فواصل ساپورت، جور پروفیل آویز و کلاس طراحی بر شالوده سایز و وزن سینی کابل انتخاب می‌گردد. در همین مدل ساپورت، سایز براکت رول بولت های R-HPT و FAZ II ، فواصل ساپورت، مدل پروفیل آویز و کلاس طراحی بر پایه سایز و وزن سینی کابل گزینش می‌گردد. به جهت همین دسته ساپورت اساسی مهار جانبی نوع پروفیل ها PGS یا این که PCS ( پروفیل آویز ، زیر سری ، بریس )، سایز رول بولت ها FAZ II و R-HPT ، فواصل ساپورت و کلاس طراحی بر اساس وزن و سایز سینی کابل مشخص و معلوم میشود .
از مزیت های این طرز میتوان به، مقرون به صرفه بودن و حفظ در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی محیطی اشاره کرد. شیوه پوشش دهی گالوانیزه سرد به همین رخ است که، فولاد مورد لحاظ برای ایجاد سینی را درحمام روی فرو می برند. در اینجا ترکیبی از کربنات، هیدروکسید و اکسید روی، یک پوشش محافظ به جهت محافظت از بر روی تشکیل می دهند. بخش اعظم به نقل از ها از فلز ضد زنگ (فولاد اندک کربن، فولاد ضد زنگ و انواع آلیاژهای آلومینیومی) یا فلزی که اساسی ضد زنگ پوشیده شده(زینک و…)، ساخته می‌شوند. گزینش متاع مطلوب به جهت سینی کابل به محیطی که قرار هست در آن کارگزاشتن شود، بستگی دارد. کلیدی خواندن فرایند کارگزاری متوجه شدیم که کارگزاشتن سینی های کابل پی وی سی و دیگر سینی های کابل ها از پروسه کارگزاری خاصی برخوردار میباشند پس توصیه می کنمی حیاتی ورود به وبسایت ما دارای مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید تا بتوانید بهرتین سینی های کابل را سفارش بدهید .
این مسافت به جهت کابل های قطر ریز جور PLTC و کابل های TC به تیتر فاصله پشتیبانی به طوری که هیچ افتادگی در میان پله های نردبان برای کابل های سایز ریز قابل تماشا نباشد مناسب است. فاصله 30 یا این که 45 سانتی متری پله ها از یکدیگر، تکیه گاه به اندازه برای کابل آماده می نماید البته به جهت کاهش نازیبا شدن اجرای سیم کشی در برخی موارد، مقدار یه خرده کابل سایز زیر می تواند در میان دو پله کشیده شود. سینی کابل نردبانی یا نردبان کابل یا این که لدر کابل برای حدود 75 % از شیوه های اجرای سیستم سیم کشی مهم سینی کابل گزینه به کار گیری قرار می گیرد.
اینکه شما در چه شرایطی می بایست کاور سینی کابل را در پروژه کارگزاشتن سینی کابل استفاده نمایید بستگی به یک استدلال دارای دارد. در صورتی که شما ناچار می باشید که کابل های الکتریسیته را در یک گوشه و کنار باز و در مجاورت آب و هوای گوشه و کنار از شیوه سینی ها جهت دهی نمایید در آن رخ حتماً بایستی از کاورها استفاده کنید. چون عامل ها طبیعی از قبیل تابش مستقیم نور خورشید و بارش برف و باران و رطوبت بالا می تواند به کابل ها جراحت برساند. تعداد همین پانچ ها به قدری مضاعف هست که حتی چنانچه دمای کابل به برهان عبور جریان برق از خویش بیش از حد باشد باز هم تهویه مطبوعی برای کابلهای برق واقعه خواهد افتاد. لذا در محیط های مالامال تنش صنعتی اجرای سینی کابل و بدنبال آن استفاده از کاور سینی کابل خیر تنها باعث افزایش دمای محفظه سینی نمی شود بلکه به مراتب می‌تواند از صدمه و آسیب های ساختاری به کابل ها پرهیز کند. به طور معمول سینی کابل های کاور دار کاسپین در ارتفاع های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد.
سینی‌های کابل کلیدی یک ورق فلزی هستند و ممکن می باشد انواع متمایز از الگوهای رخنه داشته باشند که قرار دادن تجهیزات و بستن آویزهای سینی کابل، بند کابل‌ها و سایر اتصالات را آسان خیس می‌کند. سینی الکتریسیته هم بهترین انتخاب به جهت کابل‌ها و لوله‌های برق و ابزار ظریف است. همچنین می‌توان روکش‌هایی را به سینی‌های کابل بیش تر کرد تا از کابل‌ها در برابر اشعه ماوراء بنفش، خرابکاری و وضعیت آب و هوایی متعدد مراقبت کند. سینی کابل گالوانیزه از ورق گالوانیزه فابریک که توسط سوله تولید کننده ورق گالوانیزه شده ساخت می شود ولیکن سینی کابل گالوانیزه گرم از ورق آهن سیاه و یا این که روغن ایجاد شده آنگاه به درون وانهای مذاب روی و قلع می رود.
دارای زاویه صاف و یک دست می باشد،که همین ویژگی باعث می شود از زخمی شدن کابل ها جلوگیری شود . مزایای سبک وزن بودن و سوای نیاز به تعمیر و حفظ را دارا میباشد و از آنجا که این مدل سینی ها مغناطیسی نیستند،تلفات الکتریکی هم به دست کم می رسد. نوع سینی سبدی (تهویه دار)، قابلیت گردش هوا در اطراف کابل‌ ها را مهیا میکند. از ویژگیهای منحصربه‌فرد به شخص پوشش با غلظت بالا-داشتن مقاومت در درمقابل رطوبت حرارت و اشعه uvخورشید می‌باشد. یکی دیگر از مزایای استفاده از سینی یاد شده، نصب ریلکس و آسان آن ها می باشد. یک عدد دیگر از مزایای به کار گیری از سینی، پرهیز از جراحت دیدن کابل ها می باشد.
از دیگر اشکال سیستمهای حافظ سیم و کابل جهت کارگزاری در مسیرهای عمودی و امکان بهره برداری بخش اعظم از هوای محفظه جهت خنک کردن کابلهای فشار قوی، تولید اشکال نردبان کابل اهمیت واژه انگلیسی Cable ladder از دیگر راهکارهای همین مجموعه جهت مدیر سیستم سیم و کابلی می باشد. درب سینی کابل گالوانیزه فابریک عرض 10 سانتیمتر – مطلوب به جهت سینی کابل های عرض 10 سانتیمتر و عمق سینی 4 سانتیمتر – ضخامت ورق گالوانیزه درب 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر – بدنه گالوانیزه فابریک قابل پیشنهاد در بعد ها و… درب سینی کابل گالوانیزه فابریک عرض 5 سانتیمتر – ضخامت ورق گالوانیزه درب 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر – مناسب به جهت سینی کابل های عرض 5 سانتیمتر – بدنه گالوانیزه فابریک – عمق سینی 4 سانتیمتر قابل توصیه در بعدها و… سینی کابل گالوانیزه فابریک – عرض ورق 15 سانتیمتر – عمق سینی کابل 4 سانتیمتر – ضخامت ورق سینی کابل 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر – کیفیت ساخت بالا – بدنه گالوانیزه فابریک – تجهیزات جانبی اعم از درب و غیره به صورت… کمپانی اقتدار گستر بهین ایجاد کننده سینی کابل اساسی دستگاه CNC اتوماتیک حیاتی قابلیت ایجاد اشکال و گونه های پانچ های متنوع و متناسب حیاتی التماس و نیاز کارفرمایان محترم، محصولات خود را دارای ضخامت ها و عرض های متعدد ارائه می نماید. Cable tray؛ سیستمی می باشد که هدف آن پشتیبانی، مسیریابی و نگهداری از کابل به عنوان قسمتی از سیستم رئیس کابل است.
برای کابل کشی و یا برق کشی ساختمان در پروژه‌ای پهناور امروزه از سینی کابل های برق به کارگیری دوچندان می‌شود. Galvanized Cable Trays یکی از ابزارهای دوچندان کاربرد در پروژه‌های ساختمانی تبارک یا این که عمرانی می باشد که باعث نگهداری و نظم اکثر کابل‌های برق شده است. تولیدی ایرانیان اهمیت ساخت گونه های سینی کابل و متعلقات آن می‌تواند‌ نیاز شما را برطرف سازد. انتخاب دقیق و بهینه ابعاد، تعداد خمها، طول لبه و ضخامت درجهت حداکثر کارایی و دست‌کم بها اساسی میباشد. بعدها سینی ها بر اساس عده سطح مقطع کابلهای محل ورود طراحی میگردد.برای هدف ها گسترش ای باید 10 تا 20 درصد به عده مرحله بازه زمانی کابلها بیشتر کنیم.

حتما بخوانید:
Queen's Gamit بهترین نمایش ورزشی تاکنون است