فصل 10 کالاف دیوتی موبایل

اگر به یاد داشته باشید ، توسعه دهندگان فصل 10 کالاف دیوتی موبایل قبل از انتشار فصل 9 اعلام کردند که کارت های جدیدی به فصل 10 کالاف دیوتی موبایل اضافه می شوند ، اما در مورد کدام فصل از این بازی این کارمندان ارائه می شوند آنها هیچ اطلاعاتی منتشر نکردند.

اکتیویژن پیش از این در توییتر خود اعلام کرده بود که دو کارت جدید در فصل دهم Call of Duty Mobile معرفی می شود.

 

برای اشتراک اطلاعات رسمی منتشر شده توسط اکتیویژن ، مرا دنبال کنید. اگر قصد رقابت برای فصل 10 خریداری کنید ، ما سایت آریاکلش را برای خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل به شما پیشنهاد می دهیم که یکی از بهترین سایت برای خرید بازی است.

دو کارت جدید که در فصل 10 بازی های Call of Duty Mobile معرفی می شوند ، مخصوص مسابقات گروهی است که یکی از آنها ویژگی های خاص خود را دارد. یکی از این کارت های جدید Terminal نام دارد. من را دنبال کنید تا اطلاعات کافی در مورد این کارت به شما ارائه دهم.

ترمینال نقشه

همانطور که از نام این کارت مشخص است ، شما باید در ترمینال با بازیکنان دیگر رقابت کنید ، اما در ترمینال فرودگاه!

در واقع ، این نقشه یک شبیه سازی واقعی از فضای ترمینال فرودگاه است و شما می توانید تمام عناصر و بخشهایی را که در ترمینال واقعی فرودگاه می بینید ، در این نقشه مشاهده کنید.

بازیکنان حتی می توانند سوار هواپیما شوند و جزئیات دقیق هواپیما را ببینند و با بازیکنان دیگر رقابت کنند. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، این کارت با کارتهای دیگری که تاکنون در کالاف دیوتی موبایل مشاهده کرده اید بسیار متفاوت است. قبل از اینکه به اختلافات خاصی بپردازیم ، بگذارید توجه داشته باشم که این کارت از قبل در Modern Warfare 2. کالاف دیوتی موبایل قرار دارد. موجود است.

وقتی برای شروع بازی وارد کارت می شوید ، صدایی را می شنوید که در مورد قوانین و تجهیزات و امکاناتی که در این نقش استفاده می کنید به شما می گوید و همچنین زنگ هشدار برای شما در طول بازی است. شنیده خواهد شد

اگر بخواهم در مورد ابعاد این نقش صحبت کنم ، باید بگویم که ابعاد متوسطی دارد ، یعنی نقشه بزرگی نیست و نقشه نسبتاً کوچکی است. Battlefield کالاف دیوتی موبایل در فصل جدید از ویژگی های فوق العاده ای برخوردار خواهد بود.

نقشه کاج

صادقانه بگویم ، این کارت شباهت زیادی به کارت Gulag ارائه شده در فصل 9 دارد ، برای حالت چند نفره طراحی شده است و بازیکنان فقط می توانند مسابقات 1v1 و 2v2 را روی این کارت بازی کنند.

اطلاعات کاملتری درباره این کارت هنوز منتشر نشده است ، در حالی که گفته می شود اطلاعات فوق تنها اطلاعاتی است که در رابطه با دهمین دوره بازی های کالاف دیوتی موبایل به طور رسمی منتشر شده است و توسعه دهندگان همچنان این بازی به طور رسمی اطلاعاتی درباره زمان راه اندازی و سایر ویژگی های جدیدی که بازیکنان در این فصل با آن روبرو می شوند ، منتشر نکرده است.

منبع: https://aria-clash.ir/blog/