[ad_1]

این مقاله در اصل در دسامبر سال 2020 منتشر شد سلامت مردان.

سیمون BILES، همانند همتایان المپیک المپیک ، ناگهان در سال 2020 با حضور TIME خود را یافت

بنابراین او یک استخر عظیم در خانه خود نصب کرد ، Gram را با دوست خود NFLer جاناتان اوونز منتشر کرد و در دو بولداگ فرانسوی خود آرامش یافت.

قطع کننده مدار

.

بزرگترین چالش امسال من یک ذهنیت مثبت را حفظ می کنم و اطمینان حاصل می کنم که تمام اقدامات احتیاطی بهداشتی را انجام می دهم تا خانواده ، دوستان نزدیک و جامعه را تا آنجا که ممکن است ایمن نگه دارم.

در آغاز، این به معنای دوری از پدر و مادرم بود ، که واقعاً سخت بود زیرا ما بسیار نزدیک هستیم و زمان زیادی را با هم می گذرانیم.

در طول زمان، حفظ تفکر مثبت برای من دشوار بود. از COVID تا عدالت اجتماعی ، زمان واقعا چالش برانگیزی بود.

بازگشت به ورزشگاه و بازگشت به آموزش به من کمک کرد. قرار دادن دید من در توکیو 2021 نیز کمک کرد ، اما به هیچ وجه همه چیز به “حالت عادی” بر نمی گردد.

خانواده ام کمک فوق العاده ای به من کرده اند. آنها همیشه در کنار من هستند تا بتوانم به آنها تکیه کنم و از آنها جهت بگیرم. من قبلاً هرگز در خانه نبودم ، بنابراین این امر مرا مجبور کرد که فکر خود را تنظیم کنم و متفاوت از هر زمان دیگری تمرکز کنم.

من خیلی وقت گذاشتم روی خودم جسمی کار می کردم ، سعی کردم از آن زمان برای تمرکز بر سلامتی ذهنی خود استفاده کنم.

من تمرکز دارمه بیشتر مراقبت از خودم برای تغذیه ذهنم با بسیاری از افکار مثبت. برای من ، Pinterest همیشه مکانی عالی برای یافتن پیشنهادات مثبت است.

توافق نامه اشتراک mvp سلامت مردان

برای دسترسی کامل به مصاحبه های نخبگان ، نکات مربوط به تناسب اندام و بهترین نکات تغذیه ای در هر کجا ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

من اخیراً شروع به انجام ماساژ کردمnکه به از بین بردن تنش در بدن و ذهن من کمک کرده است (به خصوص اکنون که آموزش افزایش یافته است).

سعی می کنم بیرون بشینم هر شب با سگهای من و استراحت

لیوان شراب در روز تعطیل هرگز به من آسیب نمی رساند.

برای خودتان وقت بگذارید خیلی مهم است من نگران هستم ، بنابراین سعی می کنم از دیگران قبل از خودم مراقبت کنم. بنابراین وقت گذاشتن برای خودم واقعاً خوب بود و فکر می کنم آن را در سال 2021 بگیرم.

کنشگری نقش بسزایی در زندگی من داشته است امسال. فکر نمی کنم اگر امسال نبود از صدایم استفاده می کردم و برای دیگران (و خودم) بایستم. این واقعاً چشم و دید من را باز کرد که همه پلتفرم ندارند و مطمئناً همه قابل شنیدن نیستند.

عکس: بایگانی تنه / پاری دوکوویچ

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir