این نوع همچنین از ریزش مو به دلیل تولید یونهای با بار منفی جلوگیری میکند. این برند در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد که شامل تیغ، سشوار، محصولات لیزر مو و سایر موارد است. البته این سشوار برای مصارف خانگی هم بسیار مناسب است. محصولات پاناسونیک از کیفیت و زیبایی بسیار بالایی برخوردار هستند. هماکنون در کشور ما ایران، محصولات پاناسونیک توسط شرکت ایده آل گستر، نماینده مجاز پاناسونیک، ارائه میشود. 3. هوای گرم را چند برابر کرده و باعث تبخیر آب میشود. حتما شما هم در مسافرت ها نیاز به همراه داشتن سشوار را حس کرده اید ولی مشکل این است که این دستگاه جاگیر و سنگین است.تولید سشوار های مسافرتی این مشکل را حل نموده است.سشوار مسافرتی PBOMAX یکی از مدل های جمع و جور و سبک است که دارای دسته تاشو بوده و حداقل فضا را اشغال می کند.در انتهای دسته آن، حلقه ای برای آویزان کردن سشوار وجود دارد.

سشوار مسافرتی مکس
جدای از حجم سشوار سبک وزن بودن آن از دیگر دلایلی است که سبب شده تا این دستگاه در سفر بتواند بهترین همراه برای فرم دهی موهای شما باشد. به دلیل طراحی مسافرتی دسته سشوار به آسانی تا می شود تا حجم کمتری اشغال نماید و جابجایی آن راحت تر باشد.در سشوار مسافرتی پرومکس همراه با سشوار یک عدد سری متمرکز کننده شفاف برای حالت دادن دقیق و ظریف به موها وجود دارد. سری متمرکز کننده هوا:این وسیله برای صاف کردن موها به کار می رود. افرادی که موهای فر دارند میتوانند پس از استحمام از این وسیله ساده و کاربردی برای خشک کردن موهای خود استفاده کنند. در انواع و برندهای مختلف وجود دارند که هرکدام ویژگیهای خود را دارند. انواع حرفهای و خانگی رمینگتون را میتوان بهترینهای موجود در بازار دانست. قیمت آن بسته به نوع استفاده شما متفاوت است، بهعنوان مثال نوع های حرفهای معمولاً از نوع مسافرتی گرانترند.

البته افرادی که موهای پرپشت و موج دار دارند باید از نوع یونی استفاده کنند. افرادی که موهای پرپشت و موج دار دارند باید صبر کنند تا موهای خود را خشک کنند. نکته دیگری که هنگام خرید سشوار باید به خاطر داشته باشید، تنوع درجه حرارت آن است. هنگام خشک کردن مو، لازم است دما را پایین نگه دارید، زیرا هرچه درجه حرارت بالاتر باشد، باعث خشک شدن موی افراد میشود. در حقیقت، یون برای بارهای مثبت و منفی است. مایکل فارادی اولین نظریه ذرات خود را ارائه داد که با اضافه شدن الکترون یک بار منفی یا یون منفی ایجاد میشود؛ و اگر الکترون کوچکتر از یک اتم باشد، بار مثبت ایجاد میکند. 1. سرعت خشک شدن را افزایش میدهد (این به این دلیل است که بار منفی قطرات آب را میشکند و آنها را کوچکتر میکند. این برند در سال ۲۰۱۰ شروع به کارکرد و اکنون تبدیل به یک برند بزرگ و سرشناس شده که به زیبایی و کیفیت بالای محصولات معروف است. سشوار جیمی مدل gm127 یک سشوار خانگی کارآمد از این شرکت است.

بهترین برند سشوار مسافرتی سشوار خانگی پرومکس دارای ۲ سرعت (متوسط یا زیاد) و ۳ حالت کنترل حرارت (حرارت ملایم، حرارت گرم، حرارت خیلی گرم) و همچنین دکمه باد خنک است. خیلی سریع میتوانید مو های فر و زیبا را برای خود فراهم کنید. دیسپانسر مو یکی از این ابزارهای کاربردی است که حتی موهای بی نظم و نامرتب را مرتب میکند. پاناسونیک، برندی که قادر است کیفیت خود را سالها در بین تمام محصولات خود حفظ کند. 4. رطوبت داخل مو را حفظ کرده و مو را براق میکند. این ها به سرعت موها را خشک میکنند و همچنین به سطح خارجی مو آسیب نمیرسانند. 1. سشوارهای یونی برای استفاده منظم و طولانی مدت ایمن نیستند زیرا یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد میکنند که میتواند مضر باشد. از آنجا که این سشوارها یون آب تولید میکنند، به سرعت قطرات آب را تجزیه کرده و خشک شدن این نوع موها را تسریع میکنند. اگر از پلاستیک ساخته شده باشد ، گرمای قوی آن را ذوب کرده و سشوار می شکند و اگر از فولاد ساخته شده باشد ، گرمای داخل سشوار افزایش یافته و به قسمت های داخلی آسیب می رساند. سشوار مسافرتی 1500 پرومکس مجهز به کلید کنترلی روی دسته می باشد که شامل 4 وضعیت خاموش، باد خنک، باد گرم ملایم مناسب برای موهای نازک یا آسیب دیده و حالت باد گرم قوی برای خشک کردن سریع موهای ضخیم و مجعد می باشد و با توجه به فن آوری ضد داغ شدن بدون آسیب و صدمه به موها براحتی آن ها را خشک کرده و حالت می دهد، پس از حالت دادن به موها نیز می توان توسط کلید باد سرد حالت موها را تثبیت نمایید.

ایندکسر