[ad_1]

باز کن

کنت گیبسون سومگتی ایماژ

 • ریچارد شیف 65 ساله با COVID-19 در بیمارستان بستری شد.
 • بال غربی و دکتر خوب این بازیگر و همسرش شیلا کلی در تاریخ 3 نوامبر آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کردند.
 • شیف با اکسیژن ، رمدزیویر و استروئیدها درمان می شود. او می گوید با بهبودی همسرش در خانه نشانه های بهبودی دارد.

  ریچارد شیف پس از تشخیص COVID-19 در روز انتخابات ، سلامتی خود را به هواداران اطلاع داد. دکتر خوب و بال غربی این بازیگر در بیمارستان بستری است ، اما او و همسرش شیلا کلی ، که از نظر ویروس نیز مثبت هستند ، آرام آرام احساس بهتری می کنند.

  “من از همه برای این همه عشق و حمایت تشکر می کنم. تو این کار را برای من وthesheilakelley بسیار آسان تر می کنی. ” “من در بیمارستان با استفاده از remdesivir ، O2 و استروئیدها روبرو هستم و هر روز بهبودی را نشان می دهم.”

  Remdezivir یک داروی ضد ویروسی است که اخیراً توسط سازمان غذا و دارو برای بیماران مبتلا به COVID-19 با سن 12 سال یا بیشتر تأیید شده است. جیمی آلن ، دکتر داروسازی و استادیار داروسازی و سم شناسی در دانشگاه ایالتی میشیگان ، به ریمدزیویر در واقع در رشته های RNA ویروسی که ویروس کرونا برای تکثیر سریع استفاده می کند تداخل می کند. جلوگیری در ماه مه ، زمانی که دارو شروع به کسب درآمد کرد. وی گفت: “اگر ویروس نتواند تکثیر شود ، نمی تواند زنده بماند.”

  نتایج امیدوار کننده است. مطالعه جدید منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند دریافت که بیماران مبتلا به COVID-19 که دوز روزانه رمدزیویر دریافت می کردند ، به طور متوسط ​​پنج روز سریعتر از بیماران دارونما بهبود می یابند.

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  کلی ، که دو فرزند با شیف مشترک است ، نیز به اینستاگرام رفت تا از تجربه “دشوار” فاش کند. این بازیگر توضیح داد که هرگز چیزی مانند COVID-19 را تجربه نکرده است. وی نوشت: “من و پسرم هنوز در حال رانندگی در این شهربازی عجیب COVID به بالا و سپس پایین و اطراف هستیم”. “یک دقیقه احساس خوبی می کنم و لحظه دیگر سعی می کنم نفس بکشم.”

  او همه را تشویق کرد که در چنین شرایط نامطمئن به سلامت خود توجه زیادی داشته باشند. “از آنجا که در ساعات کم صبح ، هنگامی که همه متخصصان در خواب هستند ، می توانید احساس سفتی در قفسه سینه کنید. و هر اونس هوا را در ریه های خود می مکید. او فقط تو و بدنت هستی. ”

  این زوج مطمئن نیستند که از کجا به این ویروس مبتلا شده است ، اما اطمینان حاصل می کند که همه در امنیت هستند. – می توانست یک سالن ورزشی باشد. می شد بیرون آورد دانستن آن غیرممکن است. ” “مدام خودت را مبدل کن. شستن دستها. از ویروس دور بمانید. “

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر