[ad_1]

در سال 2018 ، ماریو نوعی احیا را آغاز کرد. او پنجمین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد ، سایه های رقص ، اولین بار تحت اثر خودش و یک پروژه موسیقی شخصی تر از کارهای قبلی. درست قبل از آن ، او همچنین از موسیقی به فیلم و تلویزیون تغییر کرد (تقویت، امپراتوری ، با ستاره ها می رقصید)

اکنون 31 ساله است ، ماریو ، احساس R&B در اوایل سال 2000 که از 18 سالگی شروع شد ، یک بار دیگر در حال کشف مجدد است – از بدن شروع می کند. سلامت مردان اخیراً با هنرمند متولد بالتیمور در خانه اش در لس آنجلس آشنا شد ، جایی که او رویکرد جدید خود را در مورد غذا و تناسب اندام به ما نشان داد.

“من خودم را پسکارا می دانم [now]، “او توضیح داد.” من تقریباً به ماهی ، سبزیجات و میوه ها پایبند هستم.

با این حال ، قبل از ایجاد تغییر ، ماریو همه چیزخوار بود ، گوشت قرمز و ماهی فست فود می خورد. “فیله ماهی از مک دونالد – قبلاً این تصمیم من بود. اما آن روزها به سر رسیده. دیگر هیچ شب تاریکی وجود ندارد. “

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

حالا همه چیز با میوه ها و مایعات مملو از یخچال او مخلوط شده است. (او اعتراف می کند که هر از چند گاهی بیشتر سفارش می دهد ، بنابراین یخچال او خیلی مجهز نیست.)

آنچه ماریو دارد مهمترین است: آب نارگیل ، شیر بادام ، سالسای گرم – تا حد ممکن گرم – و پروبیوتیک های خوب شکمی. وی به شوخی گفت: “اگر این را در یخچال من نمی بینید ، من قطعاً هفته بدی را پشت سر می گذارم.”

mh mvp

برای دسترسی به محتوای اختصاصی سلامت مردان ، از جمله برنامه های تناسب اندام با مهارت طراحی شده ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

اگرچه ماریو بیشتر عضلات خود را در آشپزخانه انجام می دهد ، اما او همچنان سعی می کند در سه تا چهار جلسه تناسب اندام هفتگی شرکت کند: پاها دوشنبه ، سینه چهارشنبه ، عقب جمعه و بعد همه آنها شنبه.

وی گفت که آموزش او را متعادل نگه می دارد – حتی اگر مربی اش او را سخت رانده باشد. وی گفت: “او الاغ من را لگد می زند.” “در واقع خوشحالم که او برای این ویدیو در اینجا نبود ، زیرا احتمالاً باعث شرمساری من خواهد شد.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir