روز دوشنبه فروش Cyber ​​on the Mirror 500 دلار از سالن های ورزشی مجازی خانگی می گیرد


آیا به این فکر کرده اید که تناسب اندام در خانه را به سطح بالاتری برسانید؟ خوب ، اکنون احتمالاً بهترین زمان برای نامزدی رسمی است. Mirror در حال حاضر 500 دلار از سیستم تناسب اندام خانگی مجازی خود را ارائه می دهد. (بگذارید یک لحظه غرق شود)

اگر در اینجا تازه وارد هستید ، Mirror روش تمرین شما را به طور کامل کشف کرده است. در نگاه اول ، این یک آینه ساده و شیک است که حداقل طراحی شده است. (می دانید ، آن سطح استاندارد و انعکاسی که برای رفع موهای خود یا بررسی کلم بروکلی در دندان استفاده می کنید.) اما در واقع خیلی بیشتر است.

Mirror نه تنها دارای تمرینات از پیش ضبط شده در بیش از 50 دسته است بنابراین شما هرگز خسته نخواهید شد ، بلکه دارای یک دوربین داخلی است که با بالا بردن این تکرارها بازخورد و انگیزه فوری به شما می دهد. این مثل این است که یک مربی شخصی 24/7 در خانه خود داشته باشید (و هر زمان که بخواهید می توانید آن را خاموش کنید). پس از اتمام تمرین بعد از خنک شدن ، به نظر می رسد مانند یک آینه بی تکلف است که کاملاً در بقیه دکوراسیون منزل جای می گیرد. (این یک فضل الهی برای فضاهای کوچک است.)

و اگر عجله دارید ، می توانید 500 دلار از قیمت درخواستی را با کد تراشیدن “CYBERMONDAI20.” ما به ندرت پیشنهادات Mirror Gym را ببینید – چه رسد به معاملات این کالیبر. اگر همیشه می خواستید آینه ای به سالن بدنسازی خانه خود اضافه کنید ، اما هرگز جسارت نکرده اید ، فرصتی بهتر از اکنون برای افزودن آن به سبد خرید خود ندارید و نگاهی بیاندازید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

حتما بخوانید:
از پیستون موتور خودرو خود چه می دانید؟


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma