در این شرایط، ردیاب های مغناطیسی که باتری قدرتمندی دارند، میتوانند کمک بسیار زیادی به مکان یابی خودرو کنند. همیشه خرید جزء دغدغه های اصلی افراد ردیاب آهنربایی شارژی بوده است. ردیاب مگنتی : یکی از دغدغه های مهمی که دارندگان اشیاء قیمتی یا چمدان ها در مسافرت های داخلی و خارجی دارند بحث دزدیده شدن یا گم شدن آنها می باشد از طرفی برای یک سری افراد مهم است که مرتب از مکان آنها اطلاع داشته باشند یا بدانند در مسیر رسیدن به مقصد درکجا و چه مرحله ای است، شما می توانید با گذاشتن این ردیاب درون چمدان یا دیگر اشیای قیمتی با قراردان یک سیمکارت مانند ایرانسل یا همراه اول در هر کشوری، از مکان دقیق چمدان یا دیگر اشیاء قیمتی خود لحظه به لحظه اطلاع داشته باشید بدون اینکه نگران تمام شدن شارژ آن باشید.

ردیاب برای اطلاع از مکان خودرو، ثبت مسافتهای طی شده و بطور کلی آگاهی از موقعیت جغرافیایی خودرو تولید شده است. این ممکن است باعث شود که ردیاب شما موقعیت وسیله نقلیه شما را اشتباه محاسبه کند یا ردیاب را از پخش مکان آن به طور کامل متوقف کند. شما نمی خواهید ردیاب شما به دلیل تداخل پخش موقعیت خود را متوقف کند یا به شما اطلاعات ضروری را تغذیه کند. اعم از اینکه کارمند شما باشد یا یکی از اعضای خانواده شما ، نصب یک دستگاه ردیابی GPS برای ردیابی موقعیت یک فرد یا جمع آوری داده ها در مورد حرکات آنها بدون رضایت آنها غیرقانونی است.

مکان ردیاب GPS برای انتقال داده های ثبت شده بسیار مهم است. ردیاب GPS مغناطیسی به طور مداوم داده های GPS و سایر اطلاعات ضروری مانند سرعت خودرو و عادات پرخطر راننده را منتقل می کند. ردیاب های GPS مغناطیسی چگونه کار می کنند؟ هیچ مشکلی برای ردیاب های GPS مغناطیسی وجود ندارد. شما می توانید حرکات وسایل نقلیه و دارایی های خود را در زمان واقعی ردیابی کنید ، حتی اگر بدون اجازه شما به سرقت رفته یا جابجا شوند.

اين ردياب قابليت نگهداري شارژ تا 40 روز با يكبار شارژ را در حالت آماده به کار و حدود 20 تا 30 روز درحالت كاركرد معمولی دستگاه را دارا است. برخلاف دستگاه های ردیابی با سیم سخت ، گزینه های مکان یابی برای این دستگاه های کاربردی نامحدود است و این یکی از مزایای اصلی آنها است. جی پی اس GPS مگنتی یکی از بهترین راه حل های ردیابی در مورد نگهداری دارایی های ارزشمند ، ماشین آلات گران قیمت و ظروف است. قیمت ردیاب شارژی متنوع بوده و اصلی ترین بخش تعیین کننده آن مربوط به میزان نگهداری شارژ باطری داخلی جی پی اس آهنربایی می باشد .

ایندکسر