هر چقدر باطری آن بیشتر شارژ نگه دارد قیمت آن نیز بالاتر می رود. به این معنی که ممکن است یک ردیاب تا یک هفته، ده روز و شاید تا یک ماه شارژ خود را نگه دارد. در موسسات اجاره خودرو و شرکت های حمل و نقل جهت کنترل پرسنل استفاده می شود و افراد می توانند در صورت لزوم ردیاب را از یک خودرو جدا کرده و به خودروی دیگر بچسبانند. معمولاً طول عمر باتری ردیاب مغناطیسی چه مقداری می باشد؟

در این میان ردیاب نظامی آهنربایی IR1500 یکی از بهترین جیپیاسهای مورداستفاده برای خودرو است که باتری آن از کشورهای اروپایی تأمینشده و تولید میشود. این ردیاب ها بدین منظور تولید شده اند که نیازی به هیچگونه اتصال به منبع تغذیه و یا سیم کشی ندارند و برای خودرو های مدل بالایی که سیم کشی پیچیده ای دارند نصب آن بسیار نسبت به ردیاب های خودرو راحت تر می باشد. چه نوع سیم کارتهایی می توانند بر روی ردیاب آهنربایی خودرو نصب گردد؟

2. پس از رسیدن دستگاه به دست شما یک سیم کارت دارای شارژ از اپراتورهای ایرانسل ، همراه اول و یا رایتل داخل دستگاه قرار دهید. ردیاب مگنتی که در دسته ردیاب های بیرونی قرار می گیرد با سیم کشی درون خودرو و یا موتورسیکلت و قایق کار نداشته و می تواند تنها با استفاده از قطعه آهنربایی قوی که در آن تعبیه شده به قسمت فلزی وسیله نقلیه مورد نظر بچسبد. هنگامی که ردیاب آهنربایی در حالت آنلاین قرار دارد می توانید هر موقعیتی را در همان لحظه و به صورت آنلاین مشاهده نمایید. حالت های استفاده از ردیاب آهنربایی چیست؟

طول عمر باتری در ردیاب های مغناطیسی یا آهنربایی معمولاً بین 5 الی 8 هفته می باشد. اگر به این روش نیاز دارید باید همیشه آنلاین باشید ولی در صورتی که در یک لحظه یا ساعت خاص نیاز دارید موقعیت مکانی را بدانید می توانید از حالت آفلاین یا توسط ردیاب آهنربایی رادشید پیامک استفاده نمایید. خریدار دستگاه ردیاب آهنربایی می تواند دستگاه را در حالت استند بای یا آماده به کار تنظیم کرده تا زمانی که آن را نیاز دارد استفاده نماید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب موتورسیکلت آهنربایی لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر