در صورت خروج کودک، حیوان، سالمند و غیره از آن محدوده جغرافیایی، برای افراد تعریف شدهای هشدار ارسال میشود. از این دستگاه برای ردیابی وسایل نقلیه (موتور و ماشین)، افراد (کودکان و سالمندان) و حیوانات استفاده میشود. دنبال یک ردیاب خودرو و یا ردیاب و موتور سیکلت عالی میگردی؟ وزن این ردیاب قابل حمل تنها 50 گرم و جنس بدنه آن از پلاستیک است.

امکاناتی که این نوع ردیاب شخصی قابل حمل ارائه میکند در حد GPS خودرو نیست اما با توجه به پرتابل بودن آن و این قابلیت که میتوانید هر زمان که خواستید آن را از سطحی جدا کنید و به سطح دیگری بچسبانید باعث شده تا این ردیاب نیز مشتریان مخصوص به خود را داشته باشد. از جمله مزایای دستگاه ردیاب با قابلیت شنیدن صدا آن است که شما میتوانید در تماس با دستگاه ردیاب صدای محیط اطراف را به خوبی بشنوید. این محصول دارای امکاناتی همچون سنسور داخلی شوک، میکروفون داخلی، قابلیت تعریف محدوده مجاز، قابلیت محاسبه مسافت طی شده و غیره می باشد.

این محصول از حافظه MicroSD نیز پشتیانی گوشی ردیاب شخصی می کند. میزان خطای این ردیاب در هنگام موقعیت یابی ۵ الی ۱۵ متر است که نسبت به دیگر ردیاب های شخصی میزان خطایی است که می توان از آن چشم پوشی کرد. ردیاب یا GPS مخفف کلمه Global Positioning System یا همان سیستم موقیت یابی جهانی ، یکی از خارق العاده ترین اکتشافات قبل از سال 2000 میلادی است. جهت مطالعه بیشتر درباره کاربرد های ردیاب شخصی کلیک کنید… همواره مدیریت نیروی انسانی و کنترل و نظارت کافی بر پرسنل شرکت جهت انجام بهینه امور شرکت یکی از دغدغه های مدیران هر شرکتی می باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد خرید ردیاب، با کارشناسان اسمارت سکرت تماس حاصل کنید. فناوریهای قابل پشتیبانی در این محصول GPRS,GSM,SMS,2G است و امکان برقراری ارتباط با هر دستگاهی که از این فناوری ها پشتیبانی کند را داراست. تفاوت ردیاب افراد با سایر ردیاب های وسایل نقلیه عموما به دلیل شکل دستگاه و ساختار منبع تغذیه ی آن است.

ایندکسر