[ad_1]

رایان رینولدز به شوخی شوخ طبعی خود در اینترنت معروف است و به نظر می رسد هیچ کس از خطوط یک نفره او در امان نیست – حتی اعلیحضرت ملکه. وقتی خبر خط جدید جین ملکه الیزابت ، ساندرینگهام ژن رسید ، رایان رینولدز در این مورد حرفی برای گفتن داشت.

Sandringham Gin نوع جدیدی از جین است که با محصولات گیاهی و مواد تازه از Sandringham Estate ، یکی از اقامتگاه های خصوصی ملکه الیزابت ساخته می شود. چه زمانی ماری کلر توییتی درباره جین ارسال کرد ، رایان رینولدز در تیتر فریاد زد. عنوان داستان با استناد به مالکیت مشترک رایان در Aviation American Gin گفت: “ملکه به تازگی رایان رینولدز را کشیده و جین خود را آزاد کرده است.”

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

وی در کنفرانس توییتر با کنایه از مهمانی چای بوستون پاسخ داد: “اگر مالیات بر جین اعمال شود ، من قول می دهم یک انقلاب ایجاد کنم.” طولی نکشید که حساب رسمی توییتر Aviation Gin نیز به سرعت به بخشی از این سرگرمی تبدیل شد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم VancityReynolds کارت Bingo 2020 »، آنها در پاسخ به مقاله اصلی نوشتند.

خانواده سلطنتی هنوز پاسخی نداده اند ، که جای تعجب نیست ، زیرا آنها مطمئناً نکات مهمتری نسبت به برخی اختلافات کوچک در توییتر با رایان رینولدز دارند … مانند به اشتراک گذاشتن دستورالعمل رسمی پودینگ کریسمس خود ، به عنوان مثال . و منصفانه است که بگوییم این واضح ترین است نه بخشی از رژیم عضله سازی رایان رینولدز.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir