راوی “ما قهرمان هستیم” کیست؟ راین ویلسون همچنین تولید می کند


 • ما قهرمان هستیم یک مجموعه مستند جدید Netflix است که با تمرکز بر برخی از جذاب ترین و غیر معمول ترین مسابقات در جهان برگزار می شود.
 • این سریال توسط رایان ویلسون روایت و مجری است.
 • لحن های کمدی خشک ویلسون برای ماهیت عجیب و غریب سریال مستند ایده آل است.

  چندین قسمت از اپیزود به اپیزود سریال مستند جدید جذاب و آشفته در Netflix به ترتیب باقی مانده است ما قهرمان هستیم. همانطور که بینندگان در مورد نژادهای مختلف در سراسر جهان از نورد پنیر ، خوردن چیلی ، پرش قورباغه ها اطلاعات کسب می کنند ، ما می بینیم که اطلاعات با استفاده از نمایش واضح گرافیک ها و زیرنویس های وس ​​اندرسون روی صفحه نمایش داده می شود و داستان کمدی روان و خشک یک فرد آشنا را می شنویم. صدا: رایان ویلسون.

  اگر کمدی کلاسیک 2004 را دیده اید. Dodgeball: یک داستان واقعی از Underdog و کانال داستانی را بخاطر بسپارید ESPN 8: چشم که روی ورزشهای مبهم تمرکز کرد ، خوب ، شما تقریباً در نیمه راه هستید. قسمت اول از ما قهرمان هستیم ، برای یک مثال ، بر روی غلتک پنیری رقابتی (جایی که شرکت کنندگان در یک تپه چمن فوق العاده شیب دار پس از چرخ پنیر ، اغلب قطعات بدن را خرد و جابجا می کنند) تمرکز می کند. وحشی است ، انفجار است و شما بی درنگ آن قسمت ها را خواهید سوزاند.

  ویلسون برای همه اینها آنجاست. البته ، بیشتر به عنوان عجیب و غریب بیش از حد بلند پروازانه Dwight Shrute شناخته می شود دفتر، نقش ویلسون به عنوان تهیه کننده اجرایی و راوی برنامه ما قهرمان هستیم بخشی از آن است که برای او زمستانی عالی شده است. (او در هیجان انگیز Amazon Prime Video نیز نقشی اساسی داشت مدینه فاضله.)

  کوین مازورگتی ایماژ

  اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP را بخوانید و بهترین موارد را در ویژگی های منحصر به فرد ، اطلاعات بهداشتی و نکات تغذیه بخوانید.

  سلامت مردان

  در ظاهر نمایش کلی کلارکسون ، ویلسون نمایش جدید خود را “مجموعه مستند کمدی” توصیف کرد. ویلسون در مورد نحوه کار با یک شرکت تولیدی به نام Dirty Robber صحبت می کند، که در جستجوی پوچ ترین و مضحک ترین وقایع جهان را جستجو کرد و آنها را تقریباً به سبک NFL Films به طور جدی مستند کرد.

  هر قسمت از ما قهرمان هستیم تماشای جدی و سرگرم کننده ورزشی که بینندگان احتمالاً تصور نمی کردند یک ورزش باشد. اما از نظر ویلسون ، یکی از بقیه متفاوت است.

  ویلسون گفت: “مورد علاقه من و یکی که می خواهم برنده شوم ، رقصیدن سگ است.” “رقص سگ در اتحاد جماهیر شوروی بسیار زیاد است. آنها سالهاست که کار می کنند –سال ها“کار با این سگها.” انسان و سگ ”

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

حتما بخوانید:
تعداد مبتلایان جدید به کرونا همچنان پنج رقم است
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma