[ad_1]

امسال ممکن است صنعت سرگرمی همراه با سایر کشورهای جهان متوقف شود ، اما لیام همسورث بازیگر سال 2020 خود را صرف کرده تا به بهترین شکل زندگی خود برسد. او در ابتدای سال جاری در سخنرانی خود گفت: “ورزش و تناسب اندام برای من یک چیز بزرگ است که فقط احساس تعادل و بی تفاوتی می کنم.” سلامت مردان مصاحبه پوشش

سلامت مردان mvp

همزورث نگاهی به تمرین شدید خود با سورتمه سواری با ورزشکار و ماجراجوی راس ادگلی در ماه اکتبر داشت و اکنون ادگلی ویدیویی را در یوتیوب منتشر کرده است که شامل مختصر تفکیک (همراه با برخی فیلم ها) از یکی از تمرینات آنها ، یک جلسه آمادگی جسمانی است.

ادگلی توضیح می دهد: “ایده کامل توانایی کار کردن و توانایی بدن شما برای نشان دادن و تمرین مثبت با شدت و مدت مشخص است.” “همچنین این ایده کامل از تمرینات قدرتی وجود دارد که فقط به رباط ها ، تاندون ها کمک می کند و شما را به یک ورزشکار سالم و مقاوم تبدیل می کند.”

هنگام برنامه ریزی تمرینات برای این نوع آمادگی جسمانی عمومی ، همسورث و ادگلی همچنین شامل عناصر آموزش شدید و تمرینات پلیومتریک هستند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

همسورث علاوه بر تمرینات فیزیکی طاقت فرسا که در حال انجام است ، به عنوان یک روش بهبودی به طرفداری از حمامهای یخی تبدیل شده است ، که به گفته وی ، به او کمک می کند تا از سخت ترین تمرینات خود برگردد. ادگلی اعتراف می کند که او نسبت به مقاومت پایدار همسورث وحشت دارد. این بازیگر به طور منظم تا ساعت 4 صبح گشت و گذار می کند ، نوعی حمام یخی می گیرد و بعد از ظهر امروز جلسه قدرت را شروع می کند بدون اینکه علائم خستگی از خود نشان دهد.

ادگلی با تمجید از تعهد و نظم همسورث به عنوان یک ورزشکار و همچنین یک بازیگر می گوید: “من هرگز ندیده ام کسی اینقدر بی احتیاطی عضله را برای گرم شدن انجام دهد.” “شما واقعاً هرگز اخلاق کاری و ساعاتی را در زیر اتوی که می گذارد نمی بینید.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir