[ad_1]

شما جیسون موموآ را با نقش های “سخت” خود در فیلم ها و تلویزیون می شناسید (فکر کنید آکوامن و بازی تاج و تختجایی که او نقش خال دروگو را بازی می کند). اما در پشت دیواره مو و عضله 6’4 “یک مرد خانواده دوست داشتنی نهفته است که به همسرش ، بازیگر زن لیزا بونت ، اعتماد می کند تا او را در صف نگه دارد و به او کمک کند تا بهترین زندگی خود را داشته باشد.

“همسرم بسیار پیشرفته و باهوش است و [our kids and I are] چیزی شبیه حیوانات که باید کمی بهتر آموزش ببینند. ” سلامت مردان “ما دائماً کار می کنم و فقط سعی می کنم به عنوان پدر و شوهر پیشرفت کنم.”

شاید قبلاً بدانید که موموآ و بونت بخشی از جالبترین خانواده هالیوود هستند. بونت یک دختر به نام زوئی کراویتز را با شوهر سابقش ، لنی کراویتز ، مشترک است و همه آنها به عنوان اوهانا، یا “خانواده” در هاوایی. همچنین ممکن است در مورد اختلاف سنی 12 ساله بین زن و شوهر اطلاع داشته باشید که به نظر می رسد برای آنها خوب است.

اکنون زمان آن فرا رسیده است که حتی حقایق جالب تری راجع به جیسون موموآ و لیزا بونت ، از جمله این قطعه: The Girl Tells ، را بیاموزید سلامت مردان بونت اگر روزی کنار قفل های بلندش قیچی می گرفت ، او را طلاق می داد!

فرافکنی کانال sundance "جاده قرمز"

آلبرتو ای. رودریگزگتی ایماژ

چگونه جیسون موموآ و لیزا بونت با هم ملاقات کردند؟

در سال 2005 ، موموآ از طریق دوستان مشترک در یک باشگاه جاز با بونت آشنا شد. او از دهه 1980 عاشق او شده بود ، زمانی که او در نقش دنیس هوکستابل بازی می کرد نمایش کازبی، و این عشق در نگاه اول برای بازیگر بود. موموآ از همسر آینده اش خواست که به هتلی که در آن زمان زندگی می کرد برگردد و آنها سرانجام در هالیوود کافه 101 غذا خوردند.

او به جیمز کوردون گفت: “من به دوستم برگشتم و مثل” AAAHHH “بودم اواخر نمایش اواخر در سال 2017 برای اولین ملاقات خود با Bonet. “مرد آتش بازی لعنتی درون من داشت.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

همانطور که گفت ، بونت بعد از آن شب احساسات مشابهی نسبت به موموآ دارد مجله پورتر در سال 2018 برای رابطه عاشقانه آنها. وی گفت: “در آن زمان ، عشق فرا رسید و بزرگ شد و او مانند آنچه كه من تصور می كنم بسیاری از مردان انجام ندادند ، دوید.” “اساساً ، او من را بلند کرد و به سبک غارنورد مرا روی شانه اش انداخت.”

موموآ و بونت قبل از اینکه از اولین فرزندشان با هم استقبال کنند ، دو سال در کنار هم بودند.

در ژوئیه 2007 ، خانواده موموآ و بونت هنگامی که این زوج از دخترشان لولا استقبال کردند ، خانواده هایشان گسترش یافت. پسر Nakoa-Wolf – یا به گفته موموآ “Wolfie” – در دسامبر 2008 وارد شد.

وی گفت: “من می خواهم از من به عنوان یک شوهر شگفت انگیز و یک پدر بزرگ یاد کنم.” سلامت مردان دوباره در سال 2017. “فرزندان من بزرگترین اثر هنری من هستند. اگر بتوانم آنها را با چیزهای شگفت انگیز پمپ کنم و آنها را با هنر و موسیقی زیبا محاصره کنم ، در آن صورت زندگی ام را با تماشای آنها زندگی می کنم.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

دوازده سال پس از اولین ملاقات ، موموآ و بونت ازدواج کردند.

وقتی این زوج در یک مراسم عروسی خصوصی در سال 2017 ازدواج کردند طرفداران گیج شدند – دقیقاً به این دلیل که فکر می کردند موموآ و بونت قبلاً قلاب کرده اند! این بازیگر مدتها قبل از ازدواج بونن به عنوان “شوهر” خود نامیده می شد و می گفت این مراسم کمتر ایجاد اتحادیه جدید است و بیشتر جشن روابط موجود آنها است.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

وی گفت: “شما می دانید چه چیزی – من دوازده سال است که با همسرم ازدواج کرده ام.” سرگرمی امشب کمی بعد از عروسی “این فقط خانواده های ما را گرد هم آورده بود و عشق ما را جشن می گرفت.”

مصاحبه او برای جلد سلامت مردان بعدا وضعیت خود را به عنوان یک شوهر مغرور سمان می کند

او در مقابل پست با شوخی در مورد اینکه چه کسی شلوار را در روابط خود می پوشد ، شوخی کرد: “من مثل هال دراگو نیستم.” “من حتی پادشاه خانه خودم نیستم!” من کاملاً از همسرم وحشت دارم. “(منظور او در عشق این است.)

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در مورد توصیه های موموآ در مورد چگونگی درخواست از یک زن زیبا 12 سال بزرگتر؟

او به شوخی گفت: “من تسلیم می شوم! این کار را نکن!” “من یک شکست عصبی داشتم. من واقعاً توصیه ای ندارم. تو باش سعی کنید شوخ طبع باشید و او را بخندانید. ”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir