[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

DAVID DOBRIK یکی از شخصیت های موفق در اینترنت است که به لطف ترکیبی از سر و صدا ، شوخ طبعی و شدت خستگی از طریق Vine ، YouTube و اخیراً TikTok ، میلیون ها مخاطب را به خود جلب کرده و پس از فیلم ویروسی ، یک ویدیوی ویروسی تولید می کند.

اما سال 2020 یک فرصت نادر برای بازنشانی به دوبریک ارائه داد – و فرصتی برای ارتباط بیشتر با آنچه که واقعاً می خواهد به عنوان یک خالق بدست آورد.

قطع کننده مدار

.

من فکر می کنم این چیزی است که من بیشتر به آن افتخار می کنم در سال 2020 اطمینان دارم که از کاری که انجام می دهم استراحت کنم. من خیلی زیاد در یوتیوب و به طور مداوم پست می کردم و مکان ترسناکی بود که تقریباً احساس می کردم قصد دارم به آنجا بروم. نمی دانستم توقف اشکالی ندارد. سپس همه گیر شد و من مثل “من باید متوقف شود “

چگونه به کشف خود ادامه می دهید؟ آنچه دوست دارید انجام دهید ، آنچه را که برای شما خنده دار است انجام دهید. خود باشید و سپس طرفداران دنبال خواهند کرد. مخاطبان شما می خواهند ببینند چه چیزی شما انجام دادن. آنها نمی خواهند ببینند شما چیز جدیدی را امتحان می کنید زیرا فکر می کنند دیگر ارتباطتان را از دست می دهید. آنها فقط می خواهند شما خودتان باشید. و هرچه بیشتر سعی کنید خودتان باشید ، مخاطبان بیشتر عاشق شما می شوند.

دلیلی که فکر می کنم موفقیت خاصی کسب کرده ام من صادقانه آنلاین هستم. در زندگی شخصی من قطعاً چیزهایی وجود دارد که می گذارم ، اما چیزهایی که می فرستم مواردی است که آنها انجام می دهند من خنده

این محتوا توسط TikTok وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

My Insta Stories و TikTok و ویدیوهای YouTube، اینها همه کارهایی است که من از انجام آنها لذت می برم. من و دوستانم در واقع اوقات خوبی را سپری می کنیم. اگر سرگرم نشویم این کار را نمی کنیم. این پایین است. من هم اینچنین فکر میکنم [my online persona] این واقعا در مورد شخصی بودن من است.

فکر می کنم واقعاً می خواهم به ارسال فیلم در YouTube برگردم. من هنوز هم به نوعی آن را جبران می کنم. من واقعاً از کل دنیای سنتی وحشت دارم: حضور در صحنه ، فیلمبرداری از تلویزیون ، انجام همه کارها. فقط به این دلیل که در آن دنیا بسیار تازه وارد هستم ، می خواهم در آن زمینه بازی کنم.

اشکال mvp

برای دسترسی به محتوای اختصاصی سلامت مردان ، از جمله مصاحبه افراد مشهور ، تمرینات و برنامه های غذایی ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

اما فکر می کنم آنچه را اختراع کردم بیشتر این است که من واقعاً دوست دارم محتوای خودم را ایجاد کنم و رئیس خودم باشم. هر وقت بخواهم به هرچه می خواهم شلیک می کنم. و من واقعاً می خواهم بتوانم به آن در سال 2021 برگردم.

من همیشه اینگونه بوده ام: “بعدی دیگر چیست؟” بعدش چی؟ من قرار است چه نمایش بزرگی را میزبانی کنم؟ اما فکر می کنم جواب بهتر این است: “چگونه کاری را که قبلاً انجام داده ام صیقل دهم؟” زیرا این مورد بعدی است. من در حال حاضر در آن هستم ، در حال حاضر آن را انجام می دهم. من فقط باید زندگی ام را تأمین کنم و این کار را برای مدت زمان طولانی انجام دهم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر