[ad_1]

دیزنی روز سرمایه گذاران خود را با تعداد واقعی اعلامیه جشن گرفت ، اما در میان اخبار مورد انتظار در مورد دنباله ها ، پس زمینه ها و جدایی ها ، چیزی ظاهر شد که همه نمی توانستند آن را ببینند.

با تشکر از ادغام Disney-Fox ، House of Mouse تأیید یک نام تجاری جدید را به افتخار تبدیل کرد بیگانه مجموعه تلویزیونی به عنوان بخشی از این رویداد در 10 دسامبر برگزار می شود و این نمایش در حال حاضر در شبکه آمریکایی FX در دست توسعه است.

به دنبال شایعات مربوط به دخالت نوح هاولی در این پروژه ، دیزنی فاش كرد كه سری جدید واقعاً توسط این فیلم هدایت می شوند فارگو و لژیون خالق – و آنها همچنین اخبار یک پیچ و تاب جذاب را به اشتراک گذاشتند.

و این مجموعه ای است که براساس حق رای دادن فیلم کلاسیک که از دهه 70 آغاز شده است ، در جایی توسعه می یابد من میتوانم شنیده می شود که فریاد می زند: زمین.

برای دیزنی + ثبت نام کنید

ریپلی در یک بیگانه

روباه قرن بیستم

دیزنی گفت: “انتظار می رود در آینده یک سفر هیجان انگیز و ترسناک در اینجا روی زمین داشته باشید که خیلی دور نباشد.” توییتر علوفه

این همان چیزی است که ما در حال حاضر برای ادامه آن نیاز داریم ، اما نوح هاولی قبلاً به آنچه نظر او درباره این سریال می تواند اشاره کند اشاره کرد. او که در اوایل سال جاری صحبت می کرد ، اذعان کرد که دوست دارد “روال” فیلم ها را “گسترش” دهد.

“اگر شما به چه نگاه کنید بیگانگان معمولاً به دام می افتد – در کشتی گیر افتاده ، در زندان محبوس شده و غیره و از آنجا که Alien این چرخه زندگی را دارد ، جایی که از یک تخم مرغ ، از طریق پستان به یک زنومورف تبدیل می شود ، به یک روال خاص تبدیل می شود “، او توضیح داد.

سلامت مردان mvp

“من فکر کردم اگر می توانی توسعه دهی جالب خواهد بود. اگر قرار باشد کاری برای تلویزیون انجام دهی ، مثلاً 10 ساعت وقت داری. حتی اگر فعالیت زیادی مثل دو ساعت داشته باشی ، هنوز هشت ساعت دیگر باقی مانده است. و چه فایده ای دارد؟” نمایش؟ “

حدس می زنیم به زودی به این موضوع پی ببریم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir