[ad_1]

ایندیانا جونز 5 مدت طولانی است که در حال ساخت است ، اما هنگامی که ایندی سرانجام برای آخرین ماجراجویی خود بازگشت ، آخرین آن خواهد بود.

دیزنی به عنوان بخشی از روز سرمایه گذار دیزنی ، در تاریخ 10 دسامبر ، به زودی به انتظار جدیدی از قسمت بعدی امتیاز ایندیانا جونز برای طرفداران خود پرداخت. کاتلین کندی ، رئیس جمهور لوکاس فیلم ، اخبار را هنگام ارائه به اشتراک گذاشت و خبر بعدی را تأیید کرد ایندیانا جونز عنوان “پنجمین و آخرین” از این مجموعه خواهد بود.

این خبر بدی نیست ، همانطور که کندی نیز تایید کرد جنگ ستارگان هریسون فورد افسانه ای نقش خود را به عنوان استاد باستان شناسی تکرار خواهد کرد. ما امیدواریم که یک گاو نر و یک ژاکت چرمی ، امیدواریم.

هریسون فورد ، ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال

اول و مهمترین

در دیگر اخبار ایندی ، تهیه کننده فیلم فرانک مارشال اخیراً فاش کرده است که در حالی که چرخ ها برای آخرین نسخه در حرکت هستند ، در واقع هنوز هیچ فیلمنامه ای وجود ندارد.

وی قبل از ادامه آواز خواندن برای کارگردان جیمز منگولد توضیح داد: “ما در حال کار روی فیلمنامه هستیم.” “فقط یک ایندیانا جونز وجود خواهد داشت و آن هریسون فورد است.

سلامت مردان mvp

“آنچه مرا در مورد جیم هیجان زده می کند یک داستان عالی است … همه چیز در مورد شخصیت ها و روایت یک داستان خوب است. به همین دلیل من هیجان زده هستم که می بینم او چه چیزی را ارائه می دهد.

“من ندیده ام [the script] اما من نمی دانم چه چیزی به شما بگویم. ”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر