[ad_1]

تا کنون ، احتمالاً دیده اید که مردم تصور می کنند پس از دریافت واکسن COVID-19 (و احتمالاً پس از اعلام ایمنی پزشکان پس از شیوع در جامعه) ، چه کاری انجام خواهند داد. در واقع ، این به یک الگوی رفتاری تبدیل شده است ، با مردم همه چیز ، از رویاهای ساده ، مانند یک مهمانی کوکتل با دوستان در یک بار دنج ، تا خواب های پیچیده تر ، مانند سفرهای پیچیده و سازماندهی مهمانی ها. به نظر می رسد ، حتی مقامات ارشد بهداشت نیز از خواب دیدن روزهای خارق العاده بعد از COVID-19 در امان نیستند (همانطور که دکتر آنتونی فاوچی در این هفته به اشتراک گذاشت).

وی با مگی مک کی مجری برنامه 94.7 Wave گفتگو کرد و در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرد ، از جمله مواردی که به محض ایمن شدن بیشتر به دنبال آن است و فعالیتی است که احتمالاً همه ما می توانیم با آن در ارتباط باشیم: کمبود آبجو و یک همبرگر در بار. وی گفت که او و همسرش از ماه فوریه در واقع کار دیگری غیر از مهاجرت انجام نداده اند و مشتاقانه منتظر بازگشت به این سنت است.

“این فقط چیزی است ، اما فقط رفتن به یک رستوران یا بار که در آن من شب آخر شب از محل کار خود به خانه می روم ، همسرم با من در اینجا در NIH کار می کند و ما تقریباً هر شب با هم به خانه می رویم. معمولاً خیلی دیر است ، فکر می کنم هر دو و آنچه که من واقعاً دوست داشتم این بود که به جای رفتن به خانه و آشپزی ، فقط در راه توقف در یک رستوران یا بار کوچک مورد علاقه و نشستن در آنجا و نوشیدن آبجو و برگر یا چیزهای دیگر آروم باش. “

در حال حاضر ، دکتر فاوسی هنوز هم از مردم می خواهد که احتیاط کنند و گفت که او و خانواده اش برای کریسمس امسال دوباره جمع نخواهند شد ، اما در عوض شام معمولی خود را بیش از زوم خواهند خورد (او همچنین جشن تولد خود ، کریسمس را جشن می گیرد اوا ، همچنین به این روش). پیام قابل توجه دیگری؟ وی گفت ، پاک کردن غذا ضروری نیست ، همانطور که مردم معتقد بودند. فقط مطمئن شوید که دستان خود را قبل و بعد از کنار گذاشتن بشویید. در صورت تمایل هنوز می توانید آنها را حذف کنید ، اما این احتمالاً فشار روانی بیش از آنچه که کمک می کند ایجاد می کند.

می توانید مصاحبه کامل را اینجا ببینید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر