[ad_1]

این مقاله در اصل در شماره سلامت مردان.

دکتر هوارد مارکل مورخ اپیدمی ها در دانشگاه میشیگان است. دکتر مایک ورشو یک پزشک مستقر در نیوجرسی و خالق محتوای آنلاین محبوب است.

علی رغم سن آنها (60 در مقابل 30) و سیستم عامل هایی که تمایل دارند روی آنها ظاهر شوند (نیویورکر چشم انداز آنها برای COVID-19 و انسانیت در سال های 2020 و 2021 (تسکین دهنده) است.

ما از اسناد مربوط به سال آنها ، مربوط به استرس در هوای بی نظم و اینکه چه کاری باید انجام دهیم ، پرسیدیم در حقیقت ما منتظر 2021 هستیم.

چگونه سال 2020 را توصیف می کنید؟

ماركل: این سال احتمالاً شلوغ ترین سال شغلی من بود – روزانه پنج تا هفت مصاحبه ، با تدریس ، انجام هر کاری که می توانم برای کمک به انتقال مکالمه به سمت بهداشت عمومی بهتر انجام دهم. این افتخار بزرگی برای من است که در مهمترین گفتگوی قرن در مورد تهدیدهای سلامت جهانی خود شرکت می کنم.

ورشو: هم ناامید کننده بود و هم پاداش آور. من نزدیک به 100 میلیون بیننده فیلم مربوط به COVID-19 خود داشتم ، اما کسانی که می گویند غیرحرفه ای است داشتن یک پزشک در رسانه های اجتماعی با یک خط ارتباط مستقیم با میلیون ها نفر ، بسیار رد می شوم.

بزرگترین چالشهای امسال شما چه بود؟

مارکل: اطلاعات غلط هر کس احساس می کند نه تنها از نظر خود ، بلکه همچنین از حقایق خاص خود برخوردار است. برخلاف 20 ، 30 سال پیش که چندین شبکه تلویزیونی و چندین روزنامه ملی داشتیم ، اکنون هر یک منبع خبری خاص خود را دارند که جهان بینی آنها را تغذیه می کند. راستش ، ما رهبری داریم که آتش را شعله ور می کند. این سیاسی ترین همه گیری ای است که در طول تاریخ مطالعه کرده ام.

mens health دسترسی به اشتراک mvp

برای دسترسی کامل به MVP برای سلامت مردان اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

ورشو: من به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه ، همیشه بیمارانی دارم که با درخواست میانبر به من مراجعه می کنند یا با ایده های از پیش تعیین شده وارد می شوند ، و این چیزی است که آنها با استفاده از چیزی که در اینترنت خوانده اند تأمین می شود. من عادت کرده بودم چیزی که من عادت نداشتم این بود که سعی کردم بهترین راه را برای صرف وقت و کمک به هرچه بیشتر مردم پیدا کنم ، همانطور که به پزشکی از راه دور روی آوردیم.

چگونه با استرس خود کنار آمدید؟

ورشو: در پایان روز ، سه اتفاق خوب را که آن روز اتفاق افتاده و دلیل آن برای من مهم است ، می نویسم. واقعاً خیلی به من کمک کرد زیرا گم شدن و تمرکز روی منفی بودن واقعاً آسان است.

مارکل: هر روز صدها ایمیل دریافت می کنم. برخی از آنها س askال می کنند ، دیگران از دانشمندان دیگر و برخی دیگر از افراد عصبانی هستند. من فهمیدم که حذف این ایمیل ها برای کنترل استرس من مهم است.

2021 را چگونه تصور می کنید؟

ورشو: ما خوب خواهیم شد جهان همه گیرهای دیگری را تجربه کرده است. س isال این است که آیا ما بدون از بین بردن تمام روابط اجتماعی ، انسانیت و اقتصاد خود از آن عبور خواهیم کرد؟

مارکل: در قرن بیست و یکم ، شش بحران مسری عمده وجود داشته است: SARS ، آنفلوانزای مرغی ، سرخک ، سندرم تنفسی در خاورمیانه ، ابولا و اکنون COVID-19. اینها شش بحران طی 20 سال است. ما از این عبور خواهیم کرد من فقط نمی دانم چه زمانی.

در سال 2021 چه توصیه ای به مردم دارید؟

ورشو: هنگام خواندن مطلبی که شما را به هیجان می آورد یا از نظر احساسی ، مکث کنید. در زمان هایی که بسیار سیاسی هستند ، فیلم ها یا توییت هایی که بیشترین میزان تعامل را دارند بیشتر از همه متعجب ترین کشورها هستند. کاری که همه ما می توانیم انجام دهیم فقط این استراحت است.

ماركل: کنجکاو باشید به دیگران گوش فرا دهید و منابع دیگر را بخوانید.

امید داری؟

ورشو: بله ، اگر همه ما وقتی به فاصله اجتماعی نیاز داریم در خانه بمانیم و تمام دستورالعمل های CDC را دنبال کنیم. آیا استراتژی کاملی برای مبارزه با همه گیری وجود دارد؟ نه ، این وجود ندارد ، اما همه ما می توانیم شرایط را فرو ببریم و در سال 2021 به عقب برگردیم.

مارکل: دانشمندان و اپیدمیولوژیست ها در سراسر جهان به سرعت داده ها ، اطلاعات ژنومی ، اطلاعات ویروسی را تبادل و به اشتراک می گذارند. سرعتی که با این ویروس جدید آشنا می شویم باورنکردنی است. ما بر آن غلبه خواهیم کرد ، زیرا افراد خوب زیادی در کنار ما هستند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir