[ad_1]

موتور ثابت nautilus

عکس با مجوز از خرده فروشان

اکنون که شکرگذاری در آینه دید عقب است ، شما هم همینطور سرانجام از کمای غذایی ناشی از بوقلمون بیدار شوید ، زمان شروع خرید است. (درصورتی که یادداشت را دریافت نکرده باشید ، اینترنت مملو از فروش خوب مسخره است.) اگرچه به نظر می رسد زمان مناسب برای تهیه شلوار ورزشی یا خرید جدیدترین ابزار است ، اما در واقع یک فرصت عالی برای سرانجام یک سالن ورزشی خانگی ایجاد کنید.

دوچرخه ایستاده Nautilus U616

amazon.com

899.99 دلار

417.13 دلار (54٪ تخفیف)

آمازون بیش از 50 درصد از آن را می گیرد ناوتیلوسموتور ثابت ایستاده. Nautilus مارکی است که به دلیل ایجاد تجهیزات ورزشی با کیفیت بالا با قیمتی مناسب و مناسب شناخته می شود – و این دوچرخه نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حقیقت ، این دوچرخه ثابت در بالاترین رتبه در بازار قرار می گیرد که به ارزش آن می رسد. فقط بررسی ها را بخوانید.

این سیستم دارای 25 سطح مقاومت و 29 برنامه آموزشی منحصر به فرد است که آن را به یک وسیله تناسب اندام متنوع برای مبتدیان و علاقه مندان به دوچرخه سواری تبدیل می کند. دوچرخه با دو دسته و بند پدال کامل است تا پاهای شما در جای خود قرار داشته باشد تا بدون از دست دادن تعادل ، شبانه روز تمرین کنید. نقاط Brownie با ویژگی بلوتوث خود روشن می شوند ، که به شما امکان می دهد تمرینات خود را ردیابی کرده و پیشرفت خود را بسنجید. مثل این است که یک مربی شخصی مجازی در کف دست خود داشته باشید.

ناوتیلوسs یک دوچرخه ثابت عمودی معمولاً 900 دلار قیمت دارد ، اما برای مدت زمان محدودی آمازون آن را به قیمت 417 دلار می فروشد. این نوعی معامله است که می خواهید به سرعت بپردازید! (اگر ریاضیات را محاسبه کنید ، این بیش از 50 درصد قیمت درخواستی است.) این مقدار بهتر از بیشتر دوچرخه های موجود است ، اما با این معامله می توانید حتی بیشتر پس انداز کنید. و بیایید بپذیریم که احتمالاً کمتر از مبلغی است که برای عضویت در سالن ورزشی خود پرداخت کرده اید. خواه بخواهید برای اهداف تناسب اندام خود در سال 2021 امتیاز کسب کنید یا می خواهید سالن ورزشی رویایی خود را بسازید ، این معامله ای است که ارزش افزودن آن به کالسکه خود را دارد. هنگامی که می خواهید هزینه کمتری صرف کنید و بیشتر برای تجهیزات تناسب اندام خانگی بپردازید ، این دوچرخه بیشترین پول را برای پول شما به ارمغان می آورد.

برای فروش بیشتر آمازون با slickdeals خرید کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir