[ad_1]

این برای یک شخصیت غیر معمول نیست تاج از بین بردن برخی ادعاهای انگلیسی یا نامگذاری اشرافی برای بینندگان ناشناخته است. با قضاوت بر اساس فعالیت اخیر گوگل ، این اتفاق در قسمت 7 از فصل چهارم این درام معتبر تکرار شد ، هنگامی که ملکه الیزابت در گفتگو با خواهرش ، پرنسس مارگارت ، در مورد خرد کردن مارگارت ، درک “جینینگز” درک “کور” دوست دختر دوروتی را آزاد کرد .

هنگامی که مارگارت ناامید به الیزابت گفت که جنینگز در حال آموزش کشیش شدن است ، ملکه پاسخ می دهد ، “خوب ، این دلیل دوم است که او هرگز مرد مناسبی نبود یا تو.” دلیل دیگر ، او شوخی می کند ، این است که “جنینگز” یک دوست است. از دوروتی. ”

برخی از طرفداران تعجب می کردند که آیا دوروتی قهرمانی است که آنها فراموش کرده اند بدون اینکه متوجه شوند “دوست دوروتی” در واقع یک قطعه اصطلاحات اصطلاح قرن بیستم است که به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است.

“دوست دوروتی” یعنی چه؟

“دوست دوروتی” برای اولین بار به عنوان مترادف یک مرد همجنسگرا مورد استفاده قرار گرفت ، اگرچه این اصطلاح از آن زمان به بعد گسترش یافته است و برای هر کسی در جامعه LGBTQ اصطلاحی جذاب است. این امر در نیمه اول قرن بیستم به عنوان روشی رمزگذاری شده برای ارجاع به جنسیت فرد پدیدار شد ، در حالی که چنین مواردی به دلیل این واقعیت که همجنسگرایی هنوز در ایالات متحده و انگلستان جرم شناخته شده است ، به طور آشکار مورد بحث قرار نمی گیرد.

سلامتی mvp برای آقایان پیشنهاد می شود

با برنامه عضویت برتر ما ، به بهترین فیلم های تمرینی ، برنامه های غذایی ، نکات بهداشتی و موارد دیگر دسترسی انحصاری پیدا کنید.

سلامت مردان

دوروتی مورد بحث دوروتی گیل از فیلم سال 1939 است. جادوگر شهر از، به عنوان جودی گارلند ، که در طول زندگی حرفه ای خود بسیار محبوب مردان همجنسگرا بود و هنوز هم به عنوان نوعی حامی فرهنگ کوئر شناخته می شود.

از همه فیلم های گارلند ، جادوگر شهر از یکی است که به راحتی می تواند یک تمثیل عجیب تلقی شود: دوروتی از کندیس با تنهای قهوه به جهان Technicolor منتقل می شود ، جایی که او با سه مرد دوست می شود که همه موافقت می کنند در جستجوی او به او کمک کنند – انتقال خارق العاده از تجربه بسیاری از افراد LGBTQ + برای بیرون رفتن و یافتن جامعه و امنیت در خارج از خانواده بیولوژیکی خود.

بسیاری از افراد + LGBTQ خود را در زندگی واقعی گارلند می دیدند: مبارزات بسیار بالای وی با اعتیاد ، بیماری روانی و روابط ناپایدار ، که به خوبی توسط رسانه ها به اثبات رسیده است ، باعث می شود که آنها برای افرادی که زندگی آنها به همین روش آلوده شده است ، آشنا باشند. مطبوعات.

مشخص نیست که دقیقاً “دوست دوروتی” چه زمانی به یک رمز مخفی پرکاربرد در جامعه تبدیل شده است: اعتقاد بر این است که این کد به دهه 1940 برمی گردد ، گرچه می توانست حتی توسط خوانندگان عجیب و غریب نیز زودتر اختراع شود. از کتاب L. Frank Baum اوز کتابها آنچه ما می دانیم این است که حداقل تا دهه 1980 هنوز در زبان مشترک بود. و اینجا خوب پیش می رود.

در آن زمان ، سرویس تحقیقات نیروی دریایی در تلاش بود تا اعضای LGBTQ + را ریشه کن کند ، و محققان کلمه “دوست دوروتی” را گرفتند. مأموران NIS که از ریشه یا زمینه اصطلاحات مختلف اصطلاحات غیرمعمول آگاه نبودند ، حدس زدند که در واقع زنی واقعی به نام دوروتی وجود دارد که به همجنسگرایان کمک می کرد و فعالیتهای غیرقانونی خود را در آن زمان سرپوش می گذاشتند. آنها شروع به جستجوی این همدست کردند ، با این هدف که وی را به اطلاع دوستانش برسانند.

ناگفته نماند که دوروتی همچنان دست نیافتنی باقی مانده و همچنان دوست خوب جامعه LGBTQ + است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر