[ad_1]

وقتی ویروس کرونا ویرانش جهانی را متوقف کرد به طرز سرگرم کننده ای کمتر از آنچه بیانسه انجام داد ، دسته ای از افراد تنها همین سوال را داشتند: آیا باید رابطه جنسی برقرار کنم یا نه؟

برای من ، جواب سریع “جهنم نه” بود. نه اینکه تحریک نشوم یا رابطه جنسی را دوست ندارم. رابطه جنسی شگفت انگیز است ، حتی اگر بپذیرم که در زندگی سابقم زمانی در این مورد کمی ناخوشایند بوده ام. اما وقتی به شما گفته می شود که یک قرن یک بار بحران رخ می دهد و فقط شانس شما به نیویورک ختم می شود ، آنگاه کانون جهانی بحران ، آرامش اصرارهای شما راحت تر است. من از پیشنهادات اولیه برای رابطه جنسی در اولین لحظه های همه گیری قدردانی کردم ، اما بر اساس درک من از شکنندگی زندگی امتناع ورزیدم. چه می توانم بگویم؟ مرگ باعث آرامش من می شود.

مارس و آوریل گذشت و با آنها واقعیت های سخت همه گیری روشن شد. ماه ها فقط آژیرهایی می شنیدم که می دانستم نشان دهنده مرگ است. در سراسر شهر مردان سیاه پوستی در حال مرگ بودند. مردها من را دوست دارند

سپس آن همه مزخرفات درباره ویروس از دهان رئیس جمهور ترامپ و فریب خورده وی وجود داشت. و فشاری که باید به کارم وارد کنم – ترویج کتاب جدید ، زیرا افرادی که می شناسید اگر نمیرند رنج می برند – باعث حواس پرتی می شد ، اما دلگرم کننده نبود. کمکی نکرد که در اوایل تابستان بتوانیم نتیجه بگیریم که ویروس در ایالات متحده برای مدت طولانی بیش از آنچه که باید باشد یک مشکل اساسی است ، که به معنی درد و رنج بیشتر – به ویژه برای سیاه پوستان و قهوه ای ها است. افرادی که بیشتر زندگی ام را با آنها زندگی کرده ام و بله ، من رابطه جنسی داشته ام.

اشتراک مجله سلامت مردان mvp

با برنامه عضویت برتر ما ، به بهترین فیلم های تمرینی ، برنامه های غذایی ، نکات مربوط به روابط و موارد دیگر دسترسی انحصاری پیدا کنید.

سلامت مردان

گرچه هیچ وقت از خطرات چشمم نمی افتاد ، اما ترک می خوردم. من اتفاقاً احمقی هستم که می تواند سرگرم شود ، اما چه کسی نمی خواهد لمس شود؟ چه کسی نمی خواهد لمس کند؟ شروع به تعجب کردم: کجای عشق یا حداقل شکل آن است که می تواند انگیزه مورد نیاز در این دوران تاریک را فراهم کند؟

می خواستم فرار کنم. علف هرز کمک کرد. همچنین راه رفتن ، دویدن یا وزنه برداری. اما آنها جنس نبودند. بله ، من با استمنا آشنا هستم ، به گفته کارشناسان ایمن ترین راه برای پیاده روی در هنگام شیوع همه گیر. (رئیس ارشد بهداشت عمومی کانادا در بیانیه ای گفت: “فعالیت جنسی کم خطر در طی COVID-19 شامل خود او نیز می شود.) اما حتی اگر شما یک هنرمند هستید ، فرقی نمی کند چه اتفاقی برای خود بیفتد. فکر میکنی چی هستی ، میدونی؟

یافتن توصیه های قابل اعتماد برای رابطه جنسی ایمن در طی همه گیری برای افراد مجرد مانند من دشوار بود ، اما سرانجام من برخی از م Instituteسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست دولت هلند (یا همانطور که آژانس شناخته می شود RIVM ، حروف اول نام وی) را پیدا کردم. به هلندی)

اول ، او ما افراد مجرد را تأیید کرد و خاطرنشان کرد: “این امر مجرد بودن منطقی است [person] شما همچنین می خواهید تماس فیزیکی داشته باشید “در طی همه گیری. سپس RIVM و سایت های شریک آن به ما گفتند که اگر فردی مشکوک به ویروس کرونا باشد ، از رابطه جنسی پرهیز کنید ، اما اگر به طور تصادفی می خواستیم رابطه برقرار کنیم ، باید “فقط با یک شخص که قبلاً او را می شناسید صمیمی باشید و آن شخص را باور کنید. به قوانین تاج پایبند خواهد بود. “اگر همه راه های دیگر شکست بخورد ، آنها خودارضایی و” داستان های اروتیک “را تشویق می کنند.

این توصیه به من یادآوری کرد که من در اوایل دهه 2000 بودم که نوجوانی تحریک شده اما بسته بودم و به AOL و Yahoo! پیام رسان وقتی که از نظر جسمی نمی توانم در عمل با مردم پایین بروم. خیلی سرگرم کننده نبود ، بنابراین من شروع به کار در مورد ایده خطر دیگری کردم ، مانند محو شدن در ماسک.

نمای نزدیک ماسک صورت سفید جراحی در زمینه ای به رنگ سبز و آبی ، ماسکی برای تجهیزات محافظت از سلامت انسان در برابر آنفلوانزا ، ویروس کرونا ، مفهوم مراقبت های بهداشتی

صورتی رنگگتی ایماژ

خوشبختانه ، یک ماه بعد ، شهر نیویورک دستورالعمل های مربوط به جنسیت خود را منتشر کرد ، که به من آموخت اگر با شخصی تماس بگیرم چقدر ریسک می کنم. بیشتر این زیر متن برای من این بود: “هو ، این کار را نکن.” (اگر گیج شدی ، من یکی از بچه ها هستم ، و بله ، منظورم جنس مثبت است).

این یک سند جنسی بود که در واقع رابطه جنسی زیادی را توصیه نمی کرد. به عنوان مثال ، گفته می شود که ویروس در مایع منی و مدفوع مبتلایان به COVID-19 یافت می شود ، بنابراین از طریق خوراکی دفع می شود. وی همچنین از ما خواست اگر در 14 روز گذشته علائمی داشته اند یا آزمایش شده اند از پیوستن های احتمالی بپرسیم. آیا باید برای هر آمریکایی توضیح دهم که دستیابی به یک آزمون قابل اعتماد و نتایج بسیار کمتر برای مدت زمان مناسب دشوار است؟ علاوه بر این ، اعتماد به فرد عادی سخت است وقتی که من حتی نمی توانم به دولت فدرال اعتماد کنم.

وی همچنین اشاره کرد که اگر معمولاً با شرکای جنسی خود به صورت آنلاین ملاقات می کنید ، در عوض باید “یک مهمانی بزرگ نمایی سکسی” برگزار کنید. همه در زوم هیچ چیز سکسی وجود ندارد ، اما من از استقبال از نمایشگاهگرایی استقبال می کنم.

مشكل همه این توصیه های مستحكم این است كه من مجبور شدم آن را برای مخاطبانی كه همگی نشان دهنده درمان ویروس در دولت فعلی است ، به كار ببرم. من شخصاً شخصی را پیدا نکرده ام که ویروس را به اندازه من جدی گرفته باشد. تعطیلات و بیشتر گردش های عمومی را از دست می دادم و از شلوغی دور می شدم. هر زمان که سعی کردم خطرات را قبل از هرگونه اتصال بالقوه ذکر کنم ، با من انگار پارانوئید رفتار می کردم. بارها شنیده ام که ظاهر من بسیار سالم به نظر می رسد – گویی که این امر مانع از مرگ دیگر افراد می شود.

بنابراین ، ما اینجا هستیم. تمام مدت تنها بودم.

من نیازهای خودخواهانه خودم مثل بقیه را دارم ، اما آنچه سعی کردم هر روز این جهنم را به خودم یادآوری کنم این است که برخی چیزها از اصرارها و خواسته های فردی مهمتر هستند. اینکه انگیزه ها و خواسته های ما معتبر هستند اما هیچ مزیتی نسبت به جامعه ندارند. در طول زندگی دیگران

من به عنوان یک سیاه پوست عجیب و غریب که دیده ام بسیاری از مردان سیاه پوست عجیب و غریب که من می شناسم و آنها را به دلیل HIV / AIDS دوست دارم ، مردند ، من هرگز احساس حق با شرکت در عملی را که به طور بالقوه می تواند بیماری دیگری را گسترش دهد که به طور نامتناسبی بر ما تأثیر می گذارد ، احساس نکردم. شاید من 30 ساله نباشم اما آنقدر زندگی کرده ام که می دانم شکست ناپذیری محصول تصورات فرد است. سال تا حد زیادی فرا رسیده و می رود و فاق من هنوز احساس می کنم روی یک کوه یخ نشسته ام.

اما من زنده ام ، سالم هستم و اینجا هستم. حتی امیدوارم گرچه گم نشده ام ، اما بار دیگر فقط صدای آژیرهایی را در بیرون بشنوم.

فقدان صمیمیت برای من بسیار دشوارتر از تصور من بود ، اما هنوز امیدوارم که سرانجام یک شخص “پارانوئید” مثل من پیدا کنم تا از این طریق مرا دلداری دهد. شخصی که درک کند انتظار می رود 300000 آمریکایی تا پایان سال بمیرد و همه ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا یکی از آنها نشویم ، یا بدتر از آن ، عامل یک یا چند نفر باشد از این مرگ ها و اینکه من دیوانه نیستم ، که می فهمم زندگی بیش از یک مهره است.

تا آن زمان ، حدس می زنم مجبور باشم به تفریح ​​در اطراف ادامه دهم.

این داستان در شماره دسامبر 2020 آمده است. سلامت مردان.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir