[ad_1]

از تردمیل گرفته تا چرخه های چرخشی ، ماشین های آموزشی بسیاری وجود دارند که می توانند تثبیت قلب را در خانه برای شما فراهم کنند. اما هیچ دستگاه قلبی بهتری از قایقران کلاسیک وجود ندارد. امروز به خصوص روز خوبی برای شروع قایقرانی است زیرا آمازون قیمت یکی از ماشین های قایقرانی مورد علاقه ما را کاهش داده است.

فقط چند دقیقه قایقرانی شدید (یا جهنم ، اگر به اندازه کافی سخت قایقرانی کنید ، 90 ثانیه) می تواند ضربان قلب شما را هدایت کند ، اما فعالیت بیشتر از این است. همچنین باعث سوزش گلوتها و همسترینگ ها ، ایجاد نیروی حیاتی در وسط کمر و دو بار بازوها و بازوها با هر بار حرکت می شود.

و هنگامی که با انفجار قایقرانی می کنید ، از شکم خود مالیات می گیرید: آنها برای کمک به شما در عقب کشیدن قدرت و حفظ ستون فقرات خنثی مورد نیاز کلیدی هستند. همه اینها بدون توجه به نحوه انجام آن ، به آموزش شدید کمک می کند. به راحتی می توانید 10 دقیقه متوالی پارو بزنید و عرق کنید. یا برای حداکثر تلاش 30 ثانیه ردیف کنید ، سپس 60 ثانیه استراحت کنید. 10 دور از این کار شما را از نفس می اندازد.

خورشیدی سلامتی و تناسب اندام SF-RW5515 دستگاه قایقرانی مغناطیسی شانه با مانیتور LCD

amazon.com

399.00 دلار

224.99 دلار (44٪ تخفیف)

به نظر می رسد همه اینها دلهره آور است ، اما اینجاست که غلتک دستگاه مغناطیسی Sun Health and Fitness ظاهر می شود – مخصوصاً اگر از شروع قایقرانی یا تازه شروع سفر تناسب اندام عصبی هستید. CrossFitters چیزی سختگیرانه تر می خواهد ، اما این یک ردیف بودجه مناسب برای یک مبتدی است که به شما اجازه می دهد هنر کشیدن را بدون خرد کردن کل بدن خود درک کنید. صفحه LCD آن اطلاعات شما را در مورد مهره ها و پیچ و مهره های لازم برای پیگیری پیشرفت با تخمین زمان و تعداد ضربه و تقریب کالری به شما می دهد.

اشتباه نکنید: قایقرانی آسان نیست. این یک فعالیت قلبی معیوب است که می تواند باعث احساس درد جدی در عضلات شود. اما تمام این کالری سوزی ارزش آن را دارد – به ویژه هنگامی که می توانید تقریبا 200 دلار در یک قطعه عالی از تجهیزات تناسب اندام خانگی پس انداز کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر