[ad_1]

ماندالوریایی اسپویلرها دنبال می کنند

ماندالوریایی فصل 2 پر است از خدمات فن ، آوردن جنگ های کلون– اقدام زنده آسوکا تانو و بو کاتان ، ذکر شورشیان Grand Admiral Thrawn بد و بازگشت باب فت از مرگ احتمالی او.

اما آخرین قسمت (“فصل 14: فاجعه”) همچنین شامل یک تخم مرغ عید پاک کوچک سینمایی مارول است ، از یک گروه ناچیز از طرفداران که هر دو را دوست دارند جنگ ستارگان و مارول

به عنوان یکی از طرفداران چشم عقاب در توییتر به اشتراک گذاشته شده است دو GIF ، یکی Boba Fett را نشان می دهد ، که می گوید “پیگیری رایگان” برخی از امپریالیست ها را انجام خواهد داد ، کاری که تونی استارک از Happy Hogan درخواست کرد در طول مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه.

جان فارو ، ماندالوریاییمجری برنامه نویس و فیلمنامه نویس این قسمت ، در MCU شاد بازی کرد.

باید منتظر هفته آینده باشیم تا ببینیم آیا “پیگیری رایگان” باب با امپریال ها همگام نیست زیرا او Baby Yoda را برای نجات دارد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

بازگشت به آسوکا ، روزاریو داوسون ، بازیگر زن ، پس از طرح دادخواست علیه وی در سال گذشته به اتهام حمله ترنسوبیک و تبعیض ، به واکنش علیه انتخاب نامزد خود بازگشت.

داوسون با “18 درخواست از 20 درخواستی که بعداً توسط دادستان وی به طور داوطلبانه پس گرفته شد” ، گفت او دلیل نگرانی مردم را درک کرده است ، اما با استفاده از سیستم عامل خود برای جامعه LGBTQ + جنگید و قول داد که این کار را ادامه دهد

ماندالوریایی فصل 1 و فصل 2 اکنون در حال پخش هستند دیزنی +، با قسمت های جدید هفتگی.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir