داونی جونیور از مارول می گوید که “همه کاری که می توانم انجام دهم” را با بازی Iron Man انجام داد


به نظر می رسد رابرت داونی جونیور بر روی هرگونه احتمال بازگشت Iron Man به MCU آب سرد ریخته است ، زیرا اخیراً گفته است که “هر کاری از دست من برمی آید” را با این شخصیت انجام داده است.

بازیگر مارول بیش از 10 سال در دنیای سینمایی نقش تونی استارک / مرد آهنی را بازی کرد تا اینکه در پایان خود به پایان رسید انتقام جویان: بازی نهایی انگشت.

ذیل عنکبوت شایعات اپیزودیک نادرست بود و معاون اجرایی مارول استودیو ویکتوریا آلونسو ماه گذشته گفت که این استودیو “هیچ برنامه ای” برای احیای شخصیت ندارد ، خود رابرت آینده خود را در مورد Iron Man قضاوت کرده و ظاهراً ناخوشایند به نظر می رسید.

رابرت گفت: “من با این شخصیت هر کاری از دستم برمی آمد انجام دادم و اکنون کارهای دیگری هم می توانم انجام دهم.” هندوستان تایمز.

“حالا که شما میانسال هستید ، شروع به برگشت به نه می کنید و می فهمید که همه اینها بخشی از سفر است و تمام شده است.

“من خوشحالم و جاودانه سپاسگزارم که جایی را که هستم تمام کردم.”

وی افزود: “من 10 سال شگفت انگیز با مارول داشتم که مرا خلاقانه تحت فشار قرار داد. اکنون من آرزو می کنم کارهای بیشتری انجام دهم که قبلاً انجام نداده ام. تکامل مهم است – بدترین کاری که می توانید انجام دهید ورود به سیستم است. خود راه. ”

این نظرات پس از رابرت است که پیش از این برای تأیید آزادی خود به نظر می رسید انتقام جویان: بازی نهایی این واقعاً آخرین اجرای او به عنوان یک ابرقهرمان آهن پوش بود.

حتما بخوانید:
در اینجا چگونگی بهبود وضعیت بد مرد در طی 25 روز وجود دارد

وی گفت: “همه همین است.” SmartLess پادکست “در مورد من ، من اسلحه هایم را بستم و خوبم که اجازه می دهم آن را رها کنم.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma